A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Lélegeztetőgépen az olimpiai bajnok Csollány Szilveszter

Kerestük a Magyar Tornaszövetséget is, de az információnkat sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánták. A Sydneyben olimpiai bajnoki címet szerző tornászt információink szerint koronavírus-fertőzéssel egy budapesti kórházban ápolják.

Innen az idézett hír: https://index.hu/sport/2021/12/06/csollany-szilveszter-koronavirus/

Hu, az szomorú. Akkor a statisztikak szerint boven 10%korulre csokkentek az esélyei. Legalabb is abbol kiindulva hogy mit mondanak hanyan jonnk vissza a lelegeztetesbol.

Másik:

Meghalt Kóbor János
"A zenészt koronavírus-fertőzéssel november 9-én került kórházba, azóta ápolták, de állapotáról sokáig csak annyit lehetett tudni, hogy súlyos."
https://24.hu/kultura/2021/12/06/meghalt-kobor-janos-omega-egyuttes-enekese/

Nagyon oltásellenes volt.
Megértem és elfogadom mindenki álláspontját, de 78 évesen mit gondolt? Majd kikerüli a vírus? Vagy ennyire bízott a szervezetében?

Itt egy kutatás, amit a zsidók csináltak. Ha valaki tud valamit, azok ők.  :)

https://24.hu/tudomany/2021/12/06/koronavirus-covid-19-harom-pfizer-vakcina-pozitiv-teszt/

Ott ugyanazt kaptak harmadikkent, mint az elso ketto volt? @LosGabos

Szilashoz hozzászólások az nso-n. Az alsó az érdekesebb. Ezt csak azért vágom be, mert egy miskolci ismerősömmel beszéltem, aki tízemeletesben lakik és ő is azt mondta, hogy a lépcsőházukban 3 fő 60 feletti is meghalt, akit pfizerrel oltottak. Mindez az elmúlt egy hónapban történt-mind a három.


  Ma este beszéltem egy 48 éves tanár kollégámmal és elmondta, hogy a családjában és környezetében akik  Pfizer oltást  kaptak olyan mellékhatás lépet fel 3 meghaltak.  A barátjának és neki is  prosztata gyulladást okozott. A barátja belehalt Ő pedig nagyon nehezen túlélte. Nem beteg emberek voltak, hanem egészségesek. A mellékhatásokról miért nem beszélnek.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2021, 22:38:08
Szilashoz hozzászólások az nso-n. Az alsó az érdekesebb. Ezt csak azért vágom be, mert egy miskolci ismerősömmel beszéltem, aki tízemeletesben lakik és ő is azt mondta, hogy a lépcsőházukban 3 fő 60 feletti is meghalt, akit pfizerrel oltottak. Mindez az elmúlt egy hónapban történt-mind a három.

Ez mit jelent? Semmit. A kétszer oltottak tobbsegenek nincs mar vedelme. Ezert eroltetik a harmadikat. Kb negybol egy ember oltatlan. Ha nem lenne semmi haszna az oltasnak akkor a bekerulesi aranynak is ugyanennek kene lennie. Ha hiszunk a szamoknak, negyed annyi emberbol ugyanannyi korhazi ellatasra szorulo jut..De nem az a lenyeg hany ember kerul korhazba. Hany kerul intezivre, hany szorul invaziv lelegeztetesre.. en is oltatlankent kerultem oda. Bar korhazi ellatasra szorultunk, messze voltunk a halaltol(tobbseg).

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 06, 2021, 22:23:26
Ott ugyanazt kaptak harmadikkent, mint az elso ketto volt? @LosGabos
Igen, ott csak azzal oltanak.


Bármelyik oltástól meg lehet halni, minden szervezetnek más a reakciója.

Lehet, hogy egészségesnek néz ki és annak is érzi magát, de benne meg régóta dolgozik valami, ami majd évek múlva jön elő.
Nekem például a bal vállamban van egy kalcium lerakódás, ami még nem csontkinövés, de arra már elég volt, hogy szétszakítsa az izmot és az inat kb 2,5 cm-es darabon. Műteni kell majd. Mindez úgy 7-8 éve kezdődött, és 4 hónapja van tünetem, ami annyi, hogy 90 fok fölé nehezen emelem a kezem. de sok évig semmit sem vettem észre.

A magyarok általános egészségi állapota meg tragikus és ehhez jön hozzá a kórházak felszereltsége és az egészségügyi személyzet meg(nem)becsültsége.

Izrael: 1.346.670 fertőzött   8.209 halott       9,217,000  lakos

Magyarország: 1.157.568 fertőzött   35.611 halott    9.890.000 lakos

Aki szeret böngészni itt tud: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/dashboards/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2021, 22:38:08
Szilashoz hozzászólások az nso-n. Az alsó az érdekesebb. Ezt csak azért vágom be, mert egy miskolci ismerősömmel beszéltem, aki tízemeletesben lakik és ő is azt mondta, hogy a lépcsőházukban 3 fő 60 feletti is meghalt, akit pfizerrel oltottak. Mindez az elmúlt egy hónapban történt-mind a három.
20.000.000 beoltott, 200 halott.
Az 0,0001 ezrelék.  Vagyis minden 100.000. beoltott halt meg.
Tudom, aki meghalt, azt ez nem vigasztalja, de ezt nevezik orvosi szakzsargonban "járulékos veszteségnek".
Nincs olyan vezető, aki ilyen számoknál ne írná alá az oltás engedélyezését.

Csollány Szilveszter oltásellenes, vajon lesz még ideje átgondolnia? Esetleg Gödény Györgynek, akinek fő támogatója? Remélem lesz még ideje oltásellenesnek lenni.

#1634 december 07, 2021, 08:34:41, TiB
Azon gondolkodtam, hogy ha nem is hiszek a történelemben, mert ugye manapság divat például a holokauszttagadás, háborúk feledése, oltásellenesség vagy akár a laposföldhívés, amiket az írásos történelem maximum hit szintjén enged létezni, akkor is ott vannak a déd-, és nagyszüleim. Ha elhiszem nekik, amiket meséltek arról, amiket ők átéltek, akkor az emberiség kapott egy rakás tiszta lapot arra, hogy teleírja újfajta hülyeséggel, újfajta önpusztítással, de miért kerülnénk ki a pocsolyát, ha bele is léphetünk.

Dédikém öreg volt, tuti keverte a dolgokat, szóval inkább nézzük a nagymamámat, aki egyke volt, mert két testvére is pár napos korában elhunyt, az akkoriban nem divatos, hanem kötelező jellegű otthonszülés és nagyon várt, de még nem létező védőoltások hiányában. Aztán gyerekként a német katonák megszállása nem volt neki kellemes, de a németek köszöntek, emberszámba vették, majd jöttek az oroszok, szimplán állat módjára működve. Elvettek, élősködtek, törvényesen törvénytelenkedtek. Nagybátyja pedig a Don-kanyarban van, valahol, még most is, a földben. Szóval ilyenek után nehezen tudsz azonosulni Gödény Györgyökkel, orvosutálattal vagy az olyan hozzászólásokkal, hogy Putyin menő, neki ne pofázzon senki, ha akarja, lerohanja Ukrajnát, esetleg kövessük a németeket, az oltásban meg nyomkövető van.

facepalm.gif