Napi tipp - november 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - november 27.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


2021.11.27 13:30
Arsenal-Newcastle
Szögletek száma 18 felett a mérkőzésen
Odds:29.00
bet365

2021.11.27.  16.15
Labdarúgás - SPANYOL - LaLiga
VELENCIA - RAYO VALLECANO
Tipp: 3,5 gól felett
Odds: 4.25
Iroda: Unibet

#3 november 27, 2021, 10:09:16, Latzka
Beküldés 8:19, ha 10:19-ig elkezdik, akkor érvénytelen

2021.11.27.  10:??
Tenisz Davis kupa
Ausztália - Magyarország
tipp: Magyarország
odds: 7,00
bet365

Fucsó a Davis kupában mindig nagyon odateszi magát, Piros jó formában, az ausztálok pedig egy 3-0-ás zakóval kezdtek a horvátok ellen. Ezek tükrében szerintem a magyarokra kínált 7-es szorzó bőven elméretezett. De Mini nagyon nincs formában, az elmúlt 5 meccsén kétszer is előfordult, hogy kapott egy 0-6-os szettet. Azt mondom Fucsó veri bármelyik ausztrált, ha pedig Piros kikap(az se biztos) akkor ez a szorzó tulajdonképpen a páros meccsre vonatkozik, ahol a magyarok mindig extrát hoznak. És szerintem vissza is fogadható akkor a tipp. Mindenesetre hajrá magyarok! :ok:


10:10-kor elkezdték az első meccset, bár nyílván nem ezen a 9 percen dől el a továbbjutás, de a szabály az szabály :)

Soccer » Greece » Super League
Asteras Tripolis - Atromitos
Today, 27 Nov 2021, 16:15
Tipp: ah-3 corner Asteras
2.73
Pinn

Indok : Ha megvizsgalva  Atromitos szogleteit , lathato hogy nem lonek sokat es ritkan nyerik , amikor szoglet piacot  nyernek akkor tobbnyire a az ellenfel vezet tobb gollal es vissza huzodva porgetik le az idot . A hazai garda szerencsere ritkan lo sok golt , viszont a szogletekben eleg jok , negativum hogy a keves szoglet varhato a meccsen, de meg igy is ugy gondolom ez a nagy hatarral bekuldott tipp is zoldulhet . 

Sziasztok!

Időpont: 2021.11.27. (18:00)
Esemény: Foci Olaszország (Juventus - Atalanta)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 1.72
Iroda: bet365
Indolkás:

Juventus jelenleg nyolcadik helyen áll a bajnokságban és már itt volna az idő rákapcsolni amennyiben bajnok akar lenni. Atalanta negyedik helyen áll a bajnokságban viszont idegenben igen jól szerepel. Elsősorban Juventus győzelem várható de a biztonság kedvéért gólokat részesítem előnybe.

Scunthorpe v Bradford
1. felido 2 gol felett (AH)
7
Bet365

Mindket garda eleg gyer format mutat, pedig a szezon legnehezebb resze meg csak most kovetkezik. A vedelmek nem igazan szuperalnak egyik helyen sem, ami eselyt ad a tamadoknak, illetve az egesz klubnak megszakitani a nyeretlensegi sorozatot. A hazaiak okosan feladtak minden kupasorozatot, innentol mar csak a bajnoksagra fokuszalnak, de a kapott golok szama tovabbra is uti a szerzett goloket, igy pedig nem erhetnek el sikert. A Bradford meccsei a legtobbszor csendesen indulnak, de a liga sereghajtoja ellen meg idegenben is favoritok. Golvaltas benne van, de nem tartom kizartnak a 3. golt sem a felidoig.

Bayern München - Bielefeld
Labdarúgás Németország Bundesliga
2021.11.27. 18:30

Tipp: 0:00-15:00 perc over 1,5
Odds: 6.25
Iroda: betclic

Ebben a vírusos-beteges helyzetben, ekkora meccsdömpingben a Bayern gyorsan elintézi a meccset, aztán pihenteti a legjobbjait. Nem lehetnek sokat a pályán, mivel sok a hiányzó, és pihenniük kell. Ha 15 perc alatt rúgnak kettőt, a meccs eldől, és jöhetnek a fiatalok, félidőben megpihenhet Müller, Goretzka és Lewa is.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.11.27. 21:00
Esemény : Nice  - Metz
Tipp: gólszám az 1 félidőben 2.5 felett
Odds: 6.25
Iroda: Unibet

A Metz az utolsó helyen áll 9 ponttal. Hamarosan féltávnál a bajnokság, és most már mutatni kellene valamit a kiesés ellen. Bordeauxban rúgtak is egy hármast, de kaptak is annyit. A Nice ellen ugyanígy rohamoznak , akkor már az első játékrészben jöhetnek a gólok.

NAC Breda-Helmond
1.félidő eredménye 2:0
7.00
William Hill

Tegnap jól választottam a hollandok közül, ma a másodosztályban csak ez az egy meccs van. A hazaiak 3, míg a vendégek 7 meccse nem hagyták el győztesen a pályát. A Breda a mérkőzés esélyese, egy mai sikerrel három helyet is tudnának nyerni. A vendégek csapnivalóan támadnak, még egyet sem éri el a lőtt gólátlaguk. Ma sem valószínű, hogy félidőig betalálnak. Vacilláltam az 1:0 és a 2:0 között, végül utóbbi mellett döntöttem.

Labdarúgás Angol Premier Liga
27.11.2021.          16:00
Norwich - Wolves
tipp:Norwich 1,5 gól felett+mindkét csapat 0,5 lap felett+btts/igen
odds:6,0
bet365

A 2 csapat eddigi egymás elleni mérkőzésein 2017-től visszamenőleg a Norwich fölényeskedett.A hazaiak a 19. , a vendégek a 6. helyen vannak jelenleg a tabellán.Formailag a Norwich 5 meccsből 2-őt, a Wolves 3-at nyert.A hazaiaknak égető szüksége hogy feljebb kerüljön a tabellán még ebben az évben,a vendégek szerintem nem tartják meg at európa ligát érő poziciót az év végéig.Hazai játékfölényre számitok.

2021. 11. 27. 21:00
Labdarúgás, SPANYOLORSZÁG, LaLiga

Villarreal - FC Barcelona

Tipp:    Barca -1,5
Odds:   5.75
Iroda:  Unibet

premier liga 16:00
Liverpool-Southampton
félidő 2-0
6.00
bet365

A Pool bombaformában van idén, otthon játszik majd, rengeteg gólt szerez. A Szentek ellen valószínűleg vezetnek ekkor, és ez lehet akár 2-0 is már.

Labdarúgás, Magyarország, NB I. 2021. 11. 26., 17:00

MOL Fehérvár - Gyirmot FC
Tipp: Pontos eredmény - 2-1


Odds: 8,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Csúnya verésbe szaladt bele a Vidi a múlt héten, muszáj lenne javítaniuk. Ugyanakkor nem érzem az átütő erőt a fehérváriakban: ha nyerni is fognak, nyögvenyelős, nehézkes lesz ez a győzelem. Szerintem a Gyirmót betalál: kérdés, lesz-e annyi erő a hazaiakban, hogy így is behúzzák a meccset. Ha igen, ez szoros lesz: a 2-1-es végeredmény közel kilencszeres oddsot fizet, én mára ezt javaslom. 

Villarreal - Barcelona
LaLiga 21:00
Tipp: A Barca büntetőt ront @ 19.00 (bet365)

Nem szeretnék hosszú sorokat, nyílván valamilyen szinten kell a mák. Viszont úgy vélem, a Barca most kapott egy kis energiafröccsöt, hogy megjött Xavi. A Benfica ellen nem jött össze, hátha most összejön egy győzelem megint. Szerintem Dembélé kezd, aki nyílván kell majd a tipphez, mert kb ő és Depay tud tizit kiharcolni, de akár Demir, akár más fiatal játszik, belead apait, anyait. A Barca szereti sakk-mattra játszani a helyzeteket, sokat tartja a labdát a Villarreal tizenhatosán belül is, hátha összekoccantanak egy-két bokát, vagy lesz kezezés. a Barca meg már korábban sem volt az a nagy büntetőértékesítő, nyílván ha lesz megadott tizi, óriási a nyomás, és akár Depay lövi, akár más, simán képes lehet rontani, ahogy már rontott is tizit.