Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


csak azért írtam,mert nem láttam semmi mozgást a fórumon!Ahogy látod,még sok hozzászólást nem írtam,nem vagyok olyan nagyon rég óta tag,és annyira még nem vagyok itt képbe!:)
Akkor mindenki vár,és készül mi?:D:D

Hali!Jelentkeznék!
"Olyan az élet , mint a póker : nem mindig az igazán jó nyer.
Mindenkinek osztanak . Lehet jó vagy rossz a lap . Te döntesz , hogy mit csinálsz , folytatod vagy most kiszállsz .
De ne hord majd az orrod fent , Ha két ász van a kezedben . Lehet , hogy most jól virít , de a végén nem segít ."

Idézetet írta: jaaas Dátum november 06, 2008, 14:19:22
Szia Milan!

Par apro kerdesem lenne -

1. baratnom nevere keszitettem egy bwin-es fiokot, feltoltok ra penzt, es akkor remelem igy indulhatok
2. nov. 14.en egyik kedves angol baratommal egy sit&go versenyre vagyunk hivatalosak Liverpool-ba, viszont feltetelezve azt, h hamar kiesunk, ugy O is elindulhatna ezen a versenyen ha regisztralja magat? Korzeti angol bajnok a srac.... V van vmi kriteriuma a regisztraciotol szamitva? V esetleg vkinek vmi kifogasa a szereny szemelye ellen?

koszonettel : jaaas






Ha tagja a fórumnak akkor szivesen láttjuk a versenyen is.  ;)

Idézetet írta: TiB86 Dátum november 08, 2008, 12:10:36
Milan jelszót kábé mikor tudunk meg ? Mert gyorsan lekötném a pénzem, azaz regelnék rá  ;D

Jelszó az hétfő reggelre lessz.

Hello.
Szeretnék jelentkezni a poker versenyre.

Idézetet írta: Bundes Dátum november 07, 2008, 15:07:04
"Olyan az élet , mint a póker : nem mindig az igazán jó nyer.
Mindenkinek osztanak . Lehet jó vagy rossz a lap . Te döntesz , hogy mit csinálsz , folytatod vagy most kiszállsz .
De ne hord majd az orrod fent , Ha két ász van a kezedben . Lehet , hogy most jól virít , de a végén nem segít ."

Hi!
Ezt meddig tartott megszövegezned???  Amúgy nem rossz :king_125: , de ugye nem költészetből akarsz megélni?  :D
Lacapi


Idézetet írta: Milan Dátum november 08, 2008, 12:22:30
Jelszó az hétfő reggelre lessz.

Csáó! Érdeklődnék a jelszó felöl, mikorra várható? Nagyon izzik ott a pénzem, tehát jó lenne lekötni :)

A november 16-ai selejtezőre a jelszó: sprtf0g4

Egy kis útmutató, hogy hogyan találd meg a Sportfogadas.org fórumot a Bwin pókerprogramban:

1.lépés: elinditod a bwin pókerklienst

2.lépés: a következő utón kell haladnod: Bajnokságok --> Tervezett --> Speciális

3.lépés: a Speciális keretén belül a listában keresétek meg a sportfogadas.tk - t (probáltam megcserélni .org-ra de nem sikerült, igy hát marad a régi cimünk)

4.lépés: dupla klikk a "sportfogadas.tk"-ra, s a megjelenő ablakban klikk a "Regisztráció"-ra.

5.lépés: adjátok meg a jelszót, ami: sprtf0g4 és akkor már bent is vagytok a játékban

Sok sikert kivánok mindenkinek!

Én vagyok az első regisztrált, portiklorand név alatt.

VARDA2 néven beregeltem én is. Sok szerencsét Mindenkinek!


  Milán , nem sikerül  a regisztrációm.  lehet hogy  az a baj, a bwin-en pecasjani1 néven  játszom . Nálatok  pedig simán  pecasjani , de ezt csak én gondolom. Kérlek  segitsetek! 

Idézetet írta: pecasjani Dátum november 11, 2008, 13:27:19

  Milán , nem sikerül  a regisztrációm.  lehet hogy  az a baj, a bwin-en pecasjani1 néven  játszom . Nálatok  pedig simán  pecasjani , de ezt csak én gondolom. Kérlek  segitsetek! 

Miért nem sikerül a regisztráció? Hol akadsz el?

A felhasználónév külömbség az nem gond, nem ott van a baj.

holnap én is regelek,csak ma még nem tudtam!Akadt egy kis gondom a feltöltéssel!