Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:25:34, Admin
Tippmix

Ebben a témában az online fogadóirodák riválisáról beszélgethettek: a Tippmixről;D

Lehet közölni nyertes/vesztes szelvényeket, ki lehet kérni mások véleményét elkövetkezendő fogadásokkal kapcsolatban stb.

Sok nyertes szelvényt!  :beerchug:



De jó itt ki lehet fejteni a véleményem a tippmixről   :jump2_125:

A tippmix egy nagyszerű játék ahhoz lehet hasonlítani mint amikor valakinek szerencsét kívánnak egy kalappal . Na most ami a kalapban van az a tippmix ! Ha az ember véletlenül tudna egy vagy két tutinak vélt meccset mondjuk olyan nap amikor elég szegényes a kínálat akkor biztos ,hogy a szervezők ajándékból odaírják ,hogy csak 3-as vagy 5-ös kötésben fogadható a meccs .Szóval ha tud az ember egy tutit  és ilyen kategóriába esik akkor csak a vak szerencsén múlik ,hogy találsz mellé még két olyan meccset ami bejöhet.  Ezért egy kalap ...rt ér az egész.

És hogy az egyébként holland 2 osztályú meccseket amik hétfőn szoktak menni miért lehetett múlthéten csak 3 mas kombiban fogadni ahol az átlag odds 2.45   3.20   2,45   na ez tényleg nem fér a fejembe . Én szívesen leírnám mit gondolók róluk de úgy is kicenzuráznák.   :-\

arra leszek kiváncsi mikor indul az ÚJ TIPPMIX OLDAL állítólag dolgoznak rajta, és már rég meg kellett volna,hogy nyissák előttünk...de mennek a tesztelések.... elméletileg olyan lesz mint bármelyik online fogadóiroda  :great:

Akkoriban, mikor Puhl Sanyi volt a reklámarcuk megkérdezték tőle egyszer, hogy miért vannak ilyen retek szorzók a Tippmixen.
Sanyi válasza frappáns volt és szakértelemről tanúskodott:
- Igen, de a Tippmixen lehet kötésben is fogadni! Valamit valamiért.

Egyébként nem tudom mire vár az Szrt...viszont megnyugtatnék mindenkit,hogy azért ne izguljatok rá mert egy kalap sz.r lesz a fogadási rendszerük...Csak következő gólszerzőre és a végeredményre lehetne élőben fogadni,legalábbis az eredeti terveik alapján ezt a nyilatkozatot tették.Én nem szeretek egyikre se nagyon tenni..gondolom vannak sokan így ezzel...így inkább csak azért várom,hogy egy jót nevessek az újabb kudarcukon,mire felfogják,hogy a fogadókat nem csak pusztán az élő fogadás gyorsasága,és élménye motiválja a külföldi online sportfogadó oldalakhoz való befizetéshez,hanem ennél egy sokkal összetetteb dologról van szó....Gondolom az Szrt sohasem fog bónuszt adni sehova pl,mert elég nagyképűek,és naivak ahhoz hogy elhiggyék,az emberek enélkül is játszanak majd ott...Pl bónuszról szóló előzményre már eddig is rákereshetett mindenki az oldalukon,habár sohasem adtak....ezután sem fognak.Illetve nem hinném,hogy változna a fogadáskínálatuk sem...Majd lehet hogy a baseballt ott lehet mostmár megtenni:d...az meg tiszta vicc,hogy a last-minute fogadásuk ugyanúgy 15 perccel a mérkőzés előtt kell megrakni,mint a hagyományos tippmixen..Ezenkívűl szánalmasnak tartok minden olyan próbálkozást,ami a külföldi tőkeerős,jobb minőségű irodákat próbálja országon kívül tartani...nem akarok politikát belevinni a dologba,de ha beengedénk őket,és adóznának,kicsit jobban állnánk....

#6 április 01, 2013, 00:16:58, Knapp
Ha elindulnak, lehet, hogy lesz bónusz.
Már kaptam közvélemény kutató cégektől emailben olyan kérdéssorokat, amelyekben azt feszegették, hogy milyen legyen az új magyar iroda, mennyit játszanék ott és kéne-e a kezdőbónusz.
Válaszaimmal igyekeztem a megfelelő irányba orientálni őket.

A szorzókban azért nem számíthatunk csodára, mert adótartalma biztosan lesz a nyereményeknek és azt ugye vonni fogják.
Azért én kinézem belőlük, hogy pár év alatt egy közepes irodát összehozzanak (ilyen betathome - fortunawin szintűt), de amilyen lassan indulnak, az nekem azt mutatja, hogy nem nagyon érti sem a megbízó, sem a kivitelező a dolgát...

Úgy akartak tavaly júniusban elindulni, hogy április közepéig lehetett még külsős cégeknek részfeladatokra pályázatokat benyújtania! (pl. logó, oldal dizájn, szlogen, hírlevél formátum)

Én úgy tudom,hogy az unibetet üzemeltető cég nyerte meg...szóval lesznek még gondok..én jelentkeztem az ügyfélszolgálati állásra ugye...megvolt minden előnyöm,sportfogadások ismerete..stb..átlátom az egész rendszert,de nem kellettem...szóval ott se számítsatok csodára,mert nem leszek ott :laugh: :angel:

Idézetet írta: szalist Dátum április 01, 2013, 01:41:09
Én úgy tudom,hogy az unibetet üzemeltető cég nyerte meg...szóval lesznek még gondok..én jelentkeztem az ügyfélszolgálati állásra ugye...megvolt minden előnyöm,sportfogadások ismerete..stb..átlátom az egész rendszert,de nem kellettem...szóval ott se számítsatok csodára,mert nem leszek ott :laugh: :angel:

Ügyfélszolgálatosnak?!
És ott is csak tippeltél volna, ha kérdeznek valamit?   ;D


Idézetet írta: szalist Dátum április 01, 2013, 01:41:09
Én úgy tudom,hogy az unibetet üzemeltető cég nyerte meg...
Nem, a GTECH G2, vagy új nevén a Spielo G2 cég nyerte meg. Ők szolgáltatnak a Sportingbetnek, Paddypowernek, Stanjamesnek, Betfrednek különböző fogadási megoldásokat.

Elég komoly cég, kétlem, hogy miattuk húzodik az új SzarRT oldal. Egyszerűen a SzarRT-nek valami nem tetszik és szabadulni akarnak tőlük. Biztos nem akarták a "lenyúl" funkciót integrálni :crazy:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 23, 2013, 11:35:08

Elég komoly cég, kétlem, hogy miattuk húzodik az új SzarRT oldal. Egyszerűen a SzarRT-nek valami nem tetszik és szabadulni akarnak tőlük. Biztos nem akarták a "lenyúl" funkciót integrálni :crazy:

Talán azt hitték, hogy a "cash in" gombot ők nyomogathatják és nem az ügyfelek opciója lesz.

Talán még is csak lesz valami még ebben az évtizedben ebből a projektből. Tippmixpro, ahogy olvastam több helyen ma, sikeresen zárult a teszt. Ettől függetlenül persze lehet, hogy még eltökölnek vele pár hónapot.

Majd megvárják a következő vb-t:D

Idézetet írta: Pyriel Dátum április 23, 2013, 13:00:54
Talán még is csak lesz valami még ebben az évtizedben ebből a projektből. Tippmixpro, ahogy olvastam több helyen ma, sikeresen zárult a teszt. Ettől függetlenül persze lehet, hogy még eltökölnek vele pár hónapot.

A Tippmixam találóbb név lenne...