Bet-at-home 5€ Ingyen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milán  azt szeretném kérdezni menyi idő után reagálsz mert ma volt 4  napja  küldtem privátot   :)

Idézetet írta: gtamas Dátum december 16, 2012, 12:37:09
Milán  azt szeretném kérdezni menyi idő után reagálsz mert ma volt 4  napja  küldtem privátot   :)

Nálatok kilométerben mérik az időt?

December 14, 22:30-kor küldted az üzeneted, itteni bejegyzésed December 16, 13:37:D

Fontos információ:

Az üzenet elküldése után, lehetséges, hogy nem tudunk azonnal válaszolni, de attól eltekintve azt megkapjuk.

A kuponokban részesülők listáját elküldjük a Bet-at-home-hoz, ott leellenőrzik, s ezek után tudjuk küldeni a kuponokat, így megkérlek legyetek türelmesek. A listát nem naponta, hanem 3 naponként szoktuk küldeni.

Köszönjük megértéseteket!  :beerchug:

Figyelem, figyelem....

Még mindig él az ajánlat! Pontosan 20 kupon vár még a gazdájára, így akinek még nincs [bah]Bet-at-home[/bah] számlája, az regisztráljon általunk, s ajándékba kap egy 5€-os kupont!

Közben megvannak az igénylési feltételek is:

A kapott bónuszt 3-szor kell megforgatni minimum 1,50-es szorzón, mielőtt igényelhetnétek.

Idézetet írta: Milan Dátum december 19, 2012, 08:20:30
A kapott bónuszt 3-szor kell megforgatni minimum 1,50-es szorzón, mielőtt igényelhetnétek.

Ebbe a kombi fogadások is beleszámítanak vagy a kombiban is csak min. 1,5ös oddsok lehetnek?

Sziasztok aki tudnátok nekem segíteni abban hogy én nemrég regisztráltam és azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet még ilyen 3 vagy 5 euróst kupont kapni? a válaszokat előre is nagyon köszönöm!

Idézetet írta: zsiga888 Dátum december 28, 2012, 17:04:11
Sziasztok aki tudnátok nekem segíteni abban hogy én nemrég regisztráltam és azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet még ilyen 3 vagy 5 euróst kupont kapni? a válaszokat előre is nagyon köszönöm!

Folyóiratokban, újságokban szoktak becsempészni néha 1-2 kupont.

Beregisztráltam remélem belefértem az első 50 emberbe még:)

Én 12.27-én regisztráltam, privátot írtam. Várom én is a kódot. Talán még sikerül nekem is kapni.

Én is kuponra várok. Kapható még?

Fontos információ:

Az ünnepek miatt egy picit csúszunk a kuponokkal, ezért türelmeteket kérjük. Egyúttal biztosítlak, hogy kupon még van, elméletileg 20...tehát aki mostanság írt privátot az megkapja hamarosan.

A kuponban részesülők listáját jövő év elején küldöm el, s annak függvényében, hogy az irodánál mikortól dolgoznak, illetve válaszolnak, osztjuk majd ki a további kupont.

Elnézést a várásért, s köszönöm a türelmeteket.

:beerchug:


Regisztráltam! Várom a kupont ha még van! Köszönöm!

sazabd kérdeznem van még kupon?:)

2 hét telt el, mikkora várható hogy aktivizalodnak a Betat-nél?