Bet-at-home 5€ Ingyen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Komolyan nem értem a BAH politikáját, miért jó nekik, hogy a számlák 70%-a fake. Na mindegy, siessetek srácok, mert én már a 8. számlámat regisztrálom ma, és még nem ment el a kedvem  ;D

Azert 40euro/1 ora nem is olyan rossz :))

Lehet, hogy az előző hozzászólásomból nem jött le egyeseknek, de minden egyes felhasználó le lesz ellenőrizve a bet-at-home által...szóval kinek van több számlája, s ki szeretne kitiltást?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum december 04, 2012, 14:06:13
és honnan tudjuk h benne vaunk a 50-ben vagy csak kamu az egész? :-)

Nem is olyan rég voltam olyan hülye, hogy küldtem neked kupont, amit egy sokadig, később letiltott számládra fizettél be ahelyett, hogy valaki értelmes, becsületes ember felhasználta volna. Úgyhogy szerintem jobb ha inkább meghúzod magad... :-\

Van még hely ?

:D :D :D

jól nyomjátok srácok, grat sportfogadas.org  :great: :beerchug:

szerintem már nincs !
Nekem sem adtak! :(

Van, nem egyből kapjátok, hanem a betathome ellenőrzése után.

Idézetet írta: rikardo0613 Dátum december 04, 2012, 16:38:08
szerintem már nincs !
Nekem sem adtak! :(

Amint írtam három naponta küldöm el az azonosítókat ellenőrzésre, utána, ha minden ok, akkor küldöm privátban a kuponokat.

Szóval, nem automatikusan fogjátok kapni, s azt se várjátok el, hogy éjjel nappal válaszolgatunk a privátjaitokra.

Egy kis türelem kell hozzá.  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2012, 14:44:13
Komolyan nem értem a BAH politikáját, miért jó nekik, hogy a számlák 70%-a fake. Na mindegy, siessetek srácok, mert én már a 8. számlámat regisztrálom ma, és még nem ment el a kedvem  ;D

No igen, azt sem tudom, hogy a kizárólag ingyen kuponokkal játszó kamaszokat hogyan sikerül majd rávenniük, hogy a saját pénzüket is fogadásra költsék, ha majd egyszer betöltik a 18-at...
Ha belegondolok, hogy ezt a sok bónuszt köztünk kockák között is szétoszthatnák, hát a szívem hasad meg!   hehe

Idézetet írta: borsod1984 Dátum december 04, 2012, 14:06:13
és honnan tudjuk h benne vaunk a 50-ben vagy csak kamu az egész? :-)

borsod1984, illetve zizu24, ti aztán szépen elbeszélgethettek egymással.  ;D

Ne is kérdezzétek miért...nah, melyik ír hamarabb? vagy akarom kérdezni, melyikkel jelentkezel be hamarabb...

...még hogy kamu...

Idézetet írta: Milan Dátum december 04, 2012, 23:21:36
Amint írtam három naponta küldöm el az azonosítókat ellenőrzésre, utána, ha minden ok, akkor küldöm privátban a kuponokat.

Szóval, nem automatikusan fogjátok kapni, s azt se várjátok el, hogy éjjel nappal válaszolgatunk a privátjaitokra.

Egy kis türelem kell hozzá.  ;)

Értem :)

Még számos kupon van a tarsolyunkban. Lehet jelentkezni értük!  :beerchug:

Én regeltem az 5 jurós kuponra 1 hete de azóta sem érkezett. ;D  ;D

Idézetet írta: rikardo0613 Dátum december 14, 2012, 12:32:13
Én regeltem az 5 jurós kuponra 1 hete de azóta sem érkezett. ;D  ;D

Privátot küldtél nekem?

Olyan kérdésem lenne ezzel a kuponnal kapcsolatban, hogy ha a későbbiekben ki szeretném utalni a- remélhetőleg feltornázott-pénzt,  akkor van-e valamilyen kritériuma ennek ? (megforgatás,pénz depo?)