sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia , bocsi ha értetlenkedek , a 9 kategóriában lehetséges h  egy mérkőzés több kategóriában szerepeljen, pl hazai , majd favorit , majd hazai favorit stb.  ?   :cya:

E-sports-hoz tudtok mondani vmi jó élő eredményes oldalt? Az elsődleges szempont a könnyen átláthatóság lenne, másodlagos egy odds összehasonlítás. A Google találataiból az első oldalt végignyitogattam, egyik se fogott még meg.

Sziasztok!

Olyan oldalt keresek ahol egy bajnokság csapatainak a sárga lapjait egy táblázatba megtalálom.

Köszönöm!



Sziasztok!

A minap nézelődtem és olyan oldalt kerestem, ahol a nyitó és aktuális odds is szerepel. De legyen ott a változás is.
Lehet itt páran ismeritek már, erre az oldalra én csak most találtam rá.

Gondoltam lehet másnak is jól jönne. :)

https://bookodds.com

Üdv.:
Tomka

Noname ligák tabelláit hol szoktátok megnézni? Van erre valamilyen átfogó oldal? Most perpill aaz El Salvadori női liga tabellája érdekelne, de az istenért sem találom sehol.

Sziasztok!

Megbízható oldalt keresek ahol baseball elemzések, tippek vannak. Valaki esetleg tud ilyen oldat?

Köszönöm!

Üdv!

Nem tudom ismeritek-e, de ajánlom a stat oldalról közelítőknek a betaminic oldalát.
Mivel én is hasonló megközelítéssel keresgélek stratégiát, szerintem hasznos  dolgok vannak rajta. Alapvetően ingyenes, bár van persze fizetős rész is benne. De emellett jó cikkek is vannak a blog részben, és letölthető könyv is van.

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ki ismeri vagy esetleg volt-e már megosztva. De van egy nagyon jó kis statisztikai oldal.
Én most olyan oldalt kerestem, ahol félidei gólokra van statisztika az már csak hab a tortán, hogy a következő mérkőzésük napját is kiírja.
https://footystats.org/stats/1st-2nd-half-goals


Idézetet írta: Tomka Dátum november 30, 2019, 15:20:17
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ki ismeri vagy esetleg volt-e már megosztva. De van egy nagyon jó kis statisztikai oldal.
Én most olyan oldalt kerestem, ahol félidei gólokra van statisztika az már csak hab a tortán, hogy a következő mérkőzésük napját is kiírja.
https://footystats.org/stats/1st-2nd-half-goals
csak nem készülsz a visszatérésre?  :laugh:

sziasztok

olyan oldalt keresek, ahol vannak táblázat formájában jégkorong eredmények, és azt le is lehet másolni excelbe.
mint eredmények.com-on, természetesen onnan nem lehet excelbe másolni, micsoda véletlen  ;) gondolom szóltak nekik hogy ne nagyon tudjanak statisztikázgatni az emberek, vagy ha igen akkor dolgozzanak meg érte, és pötyögjenek be minden egyes meccset egyesével  ::)

ilyenre lenne szükségem

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2019, 12:14:18
gondolom szóltak nekik hogy ne nagyon tudjanak statisztikázgatni az emberek, vagy ha igen akkor dolgozzanak meg érte, és pötyögjenek be minden egyes meccset egyesével  ::)

Ki szólt nekik?  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 09, 2019, 12:23:34
Ki szólt nekik?  :D

biztos a véletlen műve, mint az is ahol lehetne táblázatba menteni, ott csak 1 hétig van visszamenőleg eredmény :D biztos az is véletlen hogy bet365-ön már nem lehet lementeni a fogadásokat excelbe, kimásolni sem lehet, ha visszamegyek több oldalt és megnyitok egy fogadást akkor kezdhetem elölről. stb :D

mint ahogy titeket fizetnek a bet reklámért, úgy fizetnek az ilyen oldalaknak is hogy ellehetetlenítsék minél jobban azt aki statisztikát szeretne magának :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2019, 12:31:29
biztos a véletlen műve, mint az is ahol lehetne táblázatba menteni, ott csak 1 hétig van visszamenőleg eredmény :D biztos az is véletlen hogy bet365-ön már nem lehet lementeni a fogadásokat excelbe, kimásolni sem lehet, ha visszamegyek több oldalt és megnyitok egy fogadást akkor kezdhetem elölről. stb :D

mint ahogy titeket fizetnek a bet reklámért, úgy fizetnek az ilyen oldalaknak is hogy ellehetetlenítsék minél jobban azt aki statisztikát szeretne magának :D

na jó, hétfő van, a fű sem nő, megyek igyak egy decit...