csacsa44 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy újabb fizetős helyezés, de nem vagyok vele kibékülve..

Alakul, mint púpos gyerek a prés alatt...  ;)

Egyre jobb, lassan meglesz a win is. Egyébként nem érné meg kevesebb játékossal, picit magasabb téten? 1-2$-ra gondolok.

Grat és csak így tovább!  :great:

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 01, 2010, 18:23:31
Egyre jobb, lassan meglesz a win is. Egyébként nem érné meg kevesebb játékossal, picit magasabb téten? 1-2$-ra gondolok.

Grat és csak így tovább!  :great:

Köszi th3PR0j3ct0r!!

Kérdésedre a válaszom igen, megérné, de most még egy picit szokom a légkört. Előtte szinte csak 6 fős SNG-t játszottam elég sokáig, szoknom kell az új helyzetet. Jövőhét közepétől tervezek max. 180-as, de inkább 90-es MTT-t 1-2 dolláros beülővel. És még el kell döntenem, hogy hol fogok játszani, még ez is képlékeny...


Ha nem vagyok indiszkrét, akkor mennyi lenne a kezdő BR? Kb mennyi időd lenne játszani, (az sem elhanyagolandó bónusz szempontjából) ?

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 01, 2010, 21:34:36
Ha nem vagyok indiszkrét, akkor mennyi lenne a kezdő BR? Kb mennyi időd lenne játszani, (az sem elhanyagolandó bónusz szempontjából) ?

5-10.000 forint körüli befizetésre gondoltam, és viszonylag sok időm lenne játszani, kb. heti 4-5 nap nyitott arra, hogy pókerezzek. Az, hogy éppen mikor van igazán kedvem hozzá, az más kérdés..  ;)

Az nagyon jó, hogy lesz időd játszani! Viszont a kiszámíthatatlanságból fakadóan én valami nagyobb termet keresnék, ahol mindig van játék. Ha 50$-al kezdessz, akkor az elején nagyon figyelj a játékodra, mert 1-2$-os MT Siteken az a 25BI nem olyan meggyőző, az 50 már sokkal jobb. Na jólvan, többet nem offolok, GL az asztaloknál, aztán várjuk a beszámolókat!  :great:  :cya:

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 02, 2010, 18:32:48
Az nagyon jó, hogy lesz időd játszani! Viszont a kiszámíthatatlanságból fakadóan én valami nagyobb termet keresnék, ahol mindig van játék. Ha 50$-al kezdessz, akkor az elején nagyon figyelj a játékodra, mert 1-2$-os MT Siteken az a 25BI nem olyan meggyőző, az 50 már sokkal jobb. Na jólvan, többet nem offolok, GL az asztaloknál, aztán várjuk a beszámolókat!  :great:  :cya:

Áá, ebben a naplómban nincs off, kimondottan örülök, hogy elmondod, elmondjátok a véleményeteket. Legyen ez mindig így!  ;)

GL!  :beerchug:

Sziasztok!

Sajnos még nem tudtam elkezdeni a tervezett versenyeimet, és úgy tűnik, hogy szeptemberig nem is fogom. Szeptembertől viszont tutira beindul a gépezet. Természetesen a játékkal nem álltam le, játszok rendszeresen, főként 6 fős SNG-t 20, 50 centes téten. Nagy ritkán beülök 1-1 freerollra, ahol volt is egy szép eredményem:  Unibet 14h freerollon 8859-ből lettem 22-ik.  De, ma életem legnagyobb nyereményét nyertem pókeren! Expekten kaptam egy 1,30 dollár értékű tokent egy 6 fős SNG-re, aminek a nyereménye egy 6,50 dolláros beülő egy 6 fős SNG-re. Szóval, sikerült megnyernem a tokent, majd a 6,50 dollcsis SNG-t is, így ezzel 25.20 dollárt nyertem. Még sosem volt ekkora nyereményem, úgyhogy most nagy a boldogság!  :redchug:
Egyébként azt tapasztaltam, hogy kb. 100-szor normálisabb a játék nagyobb téten, mint mikrón.

Gondoltam megosztom veletek ezt a "nagy hírt"!  :beerchug:


Minden jót kívánok Nektek Mesterek!  :beerchug:


Gratulálok Csacsa, szép volt!  :ok: :beerchug:


Bravo csacsa!  :great: :great: Egyébként most is figyellek, a 10-es pókered csúnyán kifizette a fazon.  ;D ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 21, 2010, 07:43:27
Bravo csacsa!  :great: :great: Egyébként most is figyellek, a 10-es pókered csúnyán kifizette a fazon.  ;D ;D

Ki bizony!  ;D Köszi a gratulációt Várda és sok sikert a reggeli versenyedhez! Elmegyek vásárolni, aztán benézek rád, ott kell még lenned!  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 21, 2010, 08:18:11
Ki bizony!  ;D Köszi a gratulációt Várda és sok sikert a reggeli versenyedhez! Elmegyek vásárolni, aztán benézek rád, ott kell még lenned!  ;)  :beerchug:

Közöm nincs a versenyhez.... :( Úgy haladok előre, hogy mellőllem hullanak a páciensek. Második szünetnél járunk 14/15 a pozicióm az átlag hatodával, szóval itt nem sok keresnivalóm van. Röpködnek itt az ászpárok, királypárok, ászkirályok, én meg kapom a jó kis 63, 52-es kombinációkat... :(