dAVixx pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy döntöttem indítok egy naplót, ahol látom, hogy mennyit nyertem/vesztettem, illetve tapasztalataimat osztom majd meg veletek. Kezdjük is.

Ma eddig két 1$ Heads Up- ot játszottam mind kettőt megnyertem, illetve most indultam egy 10 fős SNG- n amit ugyan csak sikerült megnyernem. Egyedül egy 0.50+0.05 versenyen nem sikerült pénzbe érnem, szóval jól indult a nap!

Naplóm újra beindul mivel Everesten két versenyen nyertem összesen 20$-t!

Most neveztem egy 2$- os 10 fős Double upra, szurkoljatok! :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 27, 2013, 22:57:33
Naplóm újra beindul mivel Everesten két versenyen nyertem összesen 20$-t!

Most neveztem egy 2$- os 10 fős Double upra, szurkoljatok! :ok:

Sajnos kiestem.. 10,8,4 es flop és 10,9 el all in erre A,A tartotta..:S

15$- on álltam mikor benevztem egy 5$- os 6 fős SNGre. Szerencsére megnyertem, így 21$- al lettem gazdagabb, és 31$- on állok! Lassan kifizetést kérek, míg el nem bukom..:)

22$-t leutaltattam Skrillre. Elvileg elfogadták a kérelmet. Kíváncsi vagyok, hogy kell- e majd valami dokumentumot küldeni nekik, illetve mennyi idő alatt fizetnek ki. A Buli folyatódik 7.23$- al

Idézetet írta: davixxx Dátum március 28, 2013, 21:29:45
22$-t leutaltattam Skrillre. Elvileg elfogadták a kérelmet. Kíváncsi vagyok, hogy kell- e majd valami dokumentumot küldeni nekik, illetve mennyi idő alatt fizetnek ki. A Buli folyatódik 7.23$- al

Személyit kértek, bankszámla kivonatot, vagy pedig lakcím kártyát kértek. Csatoltam nekik, remélem holnapra megjön a pénz. Ma még szerintem egy SNG-n indulok, aztán mára ennyi :ok:

Volt már aki utalt ki Everesttől pénzt ? Sokat problémáznak, vagy gyorsan kifizettek titeket ?

Idézetet írta: davixxx Dátum március 28, 2013, 21:50:26
Személyit kértek, bankszámla kivonatot, vagy pedig lakcím kártyát kértek. Csatoltam nekik, remélem holnapra megjön a pénz. Ma még szerintem egy SNG-n indulok, aztán mára ennyi :ok:

Volt már aki utalt ki Everesttől pénzt ? Sokat problémáznak, vagy gyorsan kifizettek titeket ?

Eddig semmi válasz, semmi reakció... Azért jó lenne ha holnapra megjönne a pénz, de legalább válaszolnának, hogy minden oké, vagy hogy mégis mi van..Amugy a maradék 7$- omat elbuktam.. :noway:

fizettél be vagy csak freerolokon jött össze ez a pénz?:D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 29, 2013, 19:57:10
fizettél be vagy csak freerolokon jött össze ez a pénz?:D

3k-s freerollon nyertem 15$-t, és azon vittem fel. De azt olvastam több Pokeres fórumon is, hogy Skrillre ha kifizetést kérek nem kell elötte befizetnem. Úgy hogy nem tudok mit csinálni csak várni..:)

Na ma kaptam levelet, hogy amiket elküldtem személyi, stb, azok jók, és a kifizetés folyamatban van! Majd valószinű, hogy a felét felrakom pokerre, másik fele bet365 re. K

Kérdés: Ti melyik pokeres irodát ajánljátok ahol van első befizetési bónusz, és a minimum befizetés 10$ vagy kevesebb?

Idézetet írta: davixxx Dátum április 03, 2013, 11:23:11
Na ma kaptam levelet, hogy amiket elküldtem személyi, stb, azok jók, és a kifizetés folyamatban van! Majd valószinű, hogy a felét felrakom pokerre, másik fele bet365 re. K

Kérdés: Ti melyik pokeres irodát ajánljátok ahol van első befizetési bónusz, és a minimum befizetés 10$ vagy kevesebb?

Fizess be a PS-ra 20$-t és azonnal kapsz mellé még 20at. Összegyűjtesz 50VPP-t ez 10$rake vagy fee és akkor már kérhetsz kifizetést. Ps-en úgy működik a skrilles kifizetés, hogy amíg több a befizetett pénzed skrillel mint a kikért, addig automatikusan 1mp alatt kifizetnek skrillre. Tehát befizetsz 20,at lesz 40es és összegyűjtesz50VPP-t lesz mittomén 47$-d akkor 48órával a befizetés után kikérsz 20$-t amit azonnal megkapsz skrillre. Az meg mehet bet365-re és még pénzed is marad a PS-en.

De ez az ajánlat csak első befizetőknek jár..

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2013, 14:37:16
Fizess be a PS-ra 20$-t és azonnal kapsz mellé még 20at. Összegyűjtesz 50VPP-t ez 10$rake vagy fee és akkor már kérhetsz kifizetést. Ps-en úgy működik a skrilles kifizetés, hogy amíg több a befizetett pénzed skrillel mint a kikért, addig automatikusan 1mp alatt kifizetnek skrillre. Tehát befizetsz 20,at lesz 40es és összegyűjtesz50VPP-t lesz mittomén 47$-d akkor 48órával a befizetés után kikérsz 20$-t amit azonnal megkapsz skrillre. Az meg mehet bet365-re és még pénzed is marad a PS-en.

De ez az ajánlat csak első befizetőknek jár..

Jó, köszi! Akkor lehet ezt csinálom. És ezt az 50VPP-t mennyi idő alatt tudom összegyűjteni kb. ? Holnap már suli meg minden, szóval nem lesz sok időm játszani, ezért ha sokat kell tenni érte, inkább hagyom..:)

Attól függ milyen limtien versenyen játszasz..50vpp amúgy nem sok.. mondjuk elindulsz egy 2.20as versenyen az 1vpp.. de cashgameben gyorsabban gyűlik..

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2013, 15:16:45
Attól függ milyen limtien versenyen játszasz..50vpp amúgy nem sok.. mondjuk elindulsz egy 2.20as versenyen az 1vpp.. de cashgameben gyorsabban gyűlik..

Hát akkor lehet mire elérném ezt a szinetet abból a47 dollárból nem maradna sok.. ;D ;D Na mind1, majd meglátom, köszi a segítséget, de a pénz még sehol.. :(

50vpp kb egyenértékű 200everest ponttal..