Foci VB Manager: Vezesd csapatod a csúcsra!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csütörtök, péntek és szombati mérkőzések pontjai holnap fognak frissülni. Vagy ma este, ha nem  :redchug:, amire kevés az esély. :redchug:

Üdv kérdezném hogy a brazil Fernandinho miért nem kapott pontot a fordulóban? Vagy rosszul számolok. Nem rajta múlt de beállt a meccs végen azért 😉

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 23, 2018, 19:54:46
Csütörtök, péntek és szombati mérkőzések pontjai holnap fognak frissülni. Vagy ma este, ha nem  :redchug:, amire kevés az esély. :redchug:


A játék naprakész, Japán - Szenegál még nem végleges.

Ne feledjétek, a ma esti meccs után cserelehetőség van, a holnapi első mérkőzés kezdetéig! Sok sikert!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 24, 2018, 19:43:39
A játék naprakész, Japán - Szenegál még nem végleges.


Sziasztok!

Jól látom és számolom hogy a lengyel és a kolumbiai játékosok, csapatok pontszámai még nincsenek meg?

Igen, jól látod. Későre került fel a hivatalos stat.

Most frissült a lengyel - kolumbia meccs is.

Valaki tudna segíteni mi lehet a probléma nálam? Csináltam 3 igazolást, alakítottam a kezdőcsapaton, 4-4-2es hadrendben küldtem harcba az utolsó csoportmérkőzésekre, ennek ellenére, érthetetlen módon ez a hiba üzenet jelenik meg minden alkalommal, mikor a mentés gombra kattintok: 13 játékost választottál, de csak 11-et választhatsz a kezdő 11-be!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 25, 2018, 13:31:51
Valaki tudna segíteni mi lehet a probléma nálam? Csináltam 3 igazolást, alakítottam a kezdőcsapaton, 4-4-2es hadrendben küldtem harcba az utolsó csoportmérkőzésekre, ennek ellenére, érthetetlen módon ez a hiba üzenet jelenik meg minden alkalommal, mikor a mentés gombra kattintok: 13 játékost választottál, de csak 11-et választhatsz a kezdő 11-be!
tiszta magától megjavult, köszönöm szépen  :beerchug: :bash:

Stonesnak valamiért eltűnt az egyik góljáért járó 5 pont. Megtudnátok nézni?

Átkerült véletlenül Loftus-Cheekhez, javitva.

Sziasztok!

Megnéznétek Iniesta és Martin Caceres pontjait.

Köszönöm

Még egyik játékoshoz sincs beírva 1 db pont se a 3.fordulóból ha jól látom.

Nincs még, forduló végéig meglesz a teljes kiértékelés.