Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wawrinka a teniszvilág legundorítóbb és legunszimpatikusabb játékosa! Szerintem nem csak számomra!

Az összes sport tv-s dilettáns,fasszopó,buzi dögöljön meg.Eszem megáll hogy ilyen barmok dolgoznak egy csatornánál.
Megveszik két tenisz torna közvetitési jogát egy héten,majd valami kibaszott svájci,tökömet sem érdekli,bicikli verseny miatt elkapcsolnak a friss roland garros győztes meccséről egy izgalmas állásnál.
Ezek a buzik nem is szoktak biciklit közvetíteni de hogy pont akkor kezdik el mikor megvesznek két tenisztorna jogot,ezt nem bírom felfogni.
Örültem hogy végre nagyképernyőn nézhetek egy jó meccset erre megint mehettem vissza a laptop elé görnyedni.
Az ilyeneket szó nélkül pofánbasznám.

#7577 június 18, 2015, 22:23:34, Greipel
Faszszopó Sassari, mindig is a legundorítóbb csapat voltatok, de amit most műveltek, az mindenen túltesz.  :hanyas:

4 pontos negyed bajnoki döntőben, a csaló tetű pofátokat!!

Ja és soha a büdös életben nem rakom ezentúl más tippjét. BASSZA MEG!!!!


Na persze, kiszállok hatalmas bukóban és egymás után szórjátok a triplákat. Takarodjatok a kurva anyátokba...

Kurva sassari bazd meg ilyen van?  Meg a zvezda is basszátok meg mind...

everest, a faszszopó kurva anyádat már. Mi az, hogy KK, AK, QK, AJ azonos szín MA IS, mint az elmúlt egy héten mindig szopó????  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Greipel Dátum június 18, 2015, 22:01:44
Faszszopó Sassari, mindig is a legundorítóbb csapat voltatok, de amit most műveltek, az mindenen túltesz.  :hanyas:

4 pontos negyed bajnoki döntőben, a csaló tetű pofátokat!!

Ja és soha a büdös életben nem rakom ezentúl más tippjét. BASSZA MEG!!!!


Na persze, kiszállok hatalmas bukóban és egymás után szórjátok a triplákat. Takarodjatok a kurva anyátokba...

Maradjunk annyiban, hogy száradjon el a testeket, rohadékok.

de kibaszott sok értelme van ezeknek az  alacsony beugrós szájbakúrt pókerversenyeknek... végigszenvedsz 2 órát mert 3000 köcsögnek még a verseny kezdete után kell regelni azért hogy kiszúrják a szemed tetves fél dollárral vagy kevesebbel

Geciláda vagy Whitlock, baszd teherbe anyádat te faszszopó köcsög!!!!!!!!!!!!!!

DÖGÖLJ MEG VAN GECI GERWEN!!!!

Ward, eddig is tudtam,  hogy kibaszott nagy csicska vagy, de hogy füvön, szettelőnyből kikapj ettől a faszszopó Smyczektől, ahhoz aztán pofa kell barátom... A kurva anyádat!!!!!

rohadt Carreno Bustageci, kiszopsz 2 szettben egy ITF-estől a bundás kurva anyádat? ezért emelkedett ennyire az oddsod hogy rohadjál meg

Harrison hogy basszon beléd a villám! Egész meccsen egyszer bukod a szervád, azt azzal ki is szopsz. Pedig már csak az a másik csicska Thiem hiányozna a szelómhoz!
:crazy:

#7587 június 23, 2015, 21:20:52, Greipel
Utoljára írtam ide, lefognak csukni, mert Simont kivégzem, élvezet lesz nézni a könyörgését az életéért és a szenvedését. Bye!  :cya:

Vedd bóknak Gilles, hatalmas mázlid van...

Idézetet írta: Greipel Dátum június 23, 2015, 19:15:47
Utoljára írtam ide, lefognak csukni, mert Simont kivégzem, élvezet lesz nézni a könyörgését az életéért és a szenvedését. Bye!  :cya:

Nem nagyon akar nyerni. Mondjuk Grano sem  :D

Te buzi Carlsen mi a faszért tologatod a bábukat,ha még egy ilyen kimondhatatlan nevű valakit sem tudsz megverni!