Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora egy féreg ez a Kuznetsov. Szervál a szettért, addig simán hozza mindet, ott elsőre bukja. Aztán mini a tb-ben, bukja. Bréklabdák sora, nem használja ki, majd bukja a sajátját. Féreg geci!

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 24, 2015, 13:05:54
Mekkora egy féreg ez a Kuznetsov. Szervál a szettért, addig simán hozza mindet, ott elsőre bukja. Aztán mini a tb-ben, bukja. Bréklabdák sora, nem használja ki, majd bukja a sajátját. Féreg geci!

Bréklabdák 1/9. Becknek 2/3  :ok:

grat bolelli te retkes hülye fasz,3-1-nél 30-0-ról te leadod mindhárom adogatásod és egyet se brékelsz és kiszopsz szépen 3-6-ra te balfasz köcsög,remélem az olaszok feldugják az ütődet a seggedbe

Lopez, próbálok rövid és lényegre törő lenni...A KURVA ANYÁD!!

#7594 június 25, 2015, 13:34:53, davixxx
Szopjál ketté egy lovat te köcsög ribanc Minella kurva, hogy 4 BP ból egyet se tudsz kihasználni te agyatlanribanckurva :bash: :bash: :'( :'( :'( :'( :'(

Jolvan pont elvitted az overem tenksforjú! :redchug:

Szerintem szakadj a retkes kurva anyádba te szégyen Vanni, hogy 2-0, majd 4. szett meccslabdáról kiszopsz, te Isten csapása. PUSZTULJ MEG!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum június 25, 2015, 15:47:34
Szerintem szakadj a retkes kurva anyádba te szégyen Vanni, hogy 2-0, majd 4. szett meccslabdáról kiszopsz, te Isten csapása. PUSZTULJ MEG!!!!
aztán még lehet LL lesz:-O

NEM NÉZEK MEG TÖBB MECCSET EZEN A KIBASZOTT UNDORÍTÓ COPÁN!

Szánalmas Bolívia nem elég, hogy 2 iszonyat nagy potyagólt kap, a barom perui 3-0-nál a legvégén felrúgja a faszszopót, hogy a tizivel még az árva szaros 3,5-ös underem is elmenjen (ezzel együtt a kiszenvedett 8-as kombim 12-es oddsszal, én meg feleslegesen maradjak fent idáig. Tetves perui patkányok, rühellek titeket!!!! Ezelőtt hol voltak a gólok, retkedék alja népség?????????

ZSINÓRBAN HATODSZOR MEGY EL UTOLSÓ MECCSEN UTOLSÓ PILLANATBAN A NAGY NYEREMÉNYEM....

Léteznek szellemek, most már teljesen biztos vagyok benne, és ők alakítják ellenem az egészet, mindig az utolsó meccsek utolsó pillanatai, amelyek szinte mindig késő este érnek véget. Erre nincs már ésszerű magyarázat...  :'(

Idézetet írta: Greipel Dátum június 26, 2015, 03:22:48
NEM NÉZEK MEG TÖBB MECCSET EZEN A KIBASZOTT UNDORÍTÓ COPÁN!

Szánalmas Bolívia nem elég, hogy 2 iszonyat nagy potyagólt kap, a barom perui 3-0-nál a legvégén felrúgja a faszszopót, hogy a tizivel még az árva szaros 3,5-ös underem is elmenjen (ezzel együtt a kiszenvedett 8-as kombim 12-es oddsszal, én meg feleslegesen maradjak fent idáig. Tetves perui patkányok, rühellek titeket!!!! Ezelőtt hol voltak a gólok, retkedék alja népség?????????

ZSINÓRBAN HATODSZOR MEGY EL UTOLSÓ MECCSEN UTOLSÓ PILLANATBAN A NAGY NYEREMÉNYEM....

Léteznek szellemek, most már teljesen biztos vagyok benne, és ők alakítják ellenem az egészet, mindig az utolsó meccsek utolsó pillanatai, amelyek szinte mindig késő este érnek véget. Erre nincs már ésszerű magyarázat...  :'(

Sőt,sajnos mindenkinek saját szelleme van  :noway:

Idézetet írta: Greipel Dátum június 26, 2015, 03:22:48
NEM NÉZEK MEG TÖBB MECCSET EZEN A KIBASZOTT UNDORÍTÓ COPÁN!

Szánalmas Bolívia nem elég, hogy 2 iszonyat nagy potyagólt kap, a barom perui 3-0-nál a legvégén felrúgja a faszszopót, hogy a tizivel még az árva szaros 3,5-ös underem is elmenjen (ezzel együtt a kiszenvedett 8-as kombim 12-es oddsszal, én meg feleslegesen maradjak fent idáig. Tetves perui patkányok, rühellek titeket!!!! Ezelőtt hol voltak a gólok, retkedék alja népség?????????

ZSINÓRBAN HATODSZOR MEGY EL UTOLSÓ MECCSEN UTOLSÓ PILLANATBAN A NAGY NYEREMÉNYEM....

Léteznek szellemek, most már teljesen biztos vagyok benne, és ők alakítják ellenem az egészet, mindig az utolsó meccsek utolsó pillanatai, amelyek szinte mindig késő este érnek véget. Erre nincs már ésszerű magyarázat...  :'(
Mi a francért nem veszed ki, vagy biztosítod be a már szinte teljes nyereményed?

Idézetet írta: stdavid Dátum június 26, 2015, 14:28:53
Mi a francért nem veszed ki, vagy biztosítod be a már szinte teljes nyereményed?

Ez a gyávák módszere, a bátraké a szerencse. 8)

Idézetet írta: stdavid Dátum június 26, 2015, 14:28:53
Mi a francért nem veszed ki, vagy biztosítod be a már szinte teljes nyereményed?

Vagy kis tét, vagy tippmix, vagy egyszerűen nem éri meg. Bet365-ön  rendben lenne az egész, de Winmasters és társaim aztán próbálkozhatok ilyenekkel. Sajnos nincsenek millióim, hogy össze-vissza biztosítgassam a fogadásokat.

Querrey te barom! :bash:

a faszszopó, retkes geci kurva anyádat már everest, hogy semmit, bazd meg semmit nem tudok nyerni és kibaszottul mindegy, hogy mi van a kezemben, akár AA....
pusztuljon el ez a kibaszott pókeres szargecifos.

Csang, Cseng ti nyomorult senkiházi balfaszok. 4szettlabda+tie break 5-2 nem volt elég, hogy megnyerjétek a kibaszott szettet ti majom ázsiaiak.  :crazy: