BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az normális hogy napok óta nem akar elmozdulni függő állapotból a kifizetés? Szombaton indítottam el, email nem jött csak az automatikus hogy megkapták a kérelmet

Idézetet írta: ricsi046 Dátum március 12, 2019, 12:04:59
Az normális hogy napok óta nem akar elmozdulni függő állapotból a kifizetés? Szombaton indítottam el, email nem jött csak az automatikus hogy megkapták a kérelmet

Nálam is ez volt, írj rájuk chaten, akkor elvileg meggyorsítják.

Valaki hétvégén foglalkozott ezzel? https://hu.betclic.football/challenge/3344
Most azt írja a chates, hogy nem opt in-eltem, pedig de, gondolom ez is ilyen átverős téma, bizonyítsd be hogy neked van igazad, biztos sokan csinálnak screenshotot
Innentől felejtős nekem ez az iroda, amit a kifizetésnél csinálnak az se túl biztató, remélem be is csődölnek hamarosan  :noway:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum március 25, 2019, 19:41:21
Valaki hétvégén foglalkozott ezzel? https://hu.betclic.football/challenge/3344
Most azt írja a chates, hogy nem opt in-eltem, pedig de, gondolom ez is ilyen átverős téma, bizonyítsd be hogy neked van igazad, biztos sokan csinálnak screenshotot
Innentől felejtős nekem ez az iroda, amit a kifizetésnél csinálnak az se túl biztató, remélem be is csődölnek hamarosan  :noway:

Nekem azt irta John az angol nyelvu chaten hogy szerinte minden feltetelnek eleget tettem, szoval atkuldi a bonusz reszlegnek atnezni. Ugy tunik naluk van a gebasz, 4-5 napig volt fent a promo, lehet hogy elfelejtettek. Ha megkapom majd irok.
Eleg rutinos vagyok mar, szoval van kepernyomentesem ha kell.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 25, 2019, 22:37:08
Nekem azt irta John az angol nyelvu chaten hogy szerinte minden feltetelnek eleget tettem, szoval atkuldi a bonusz reszlegnek atnezni. Ugy tunik naluk van a gebasz, 4-5 napig volt fent a promo, lehet hogy elfelejtettek. Ha megkapom majd irok.
Eleg rutinos vagyok mar, szoval van kepernyomentesem ha kell.  :)

Annyira nem fontos, de köszi, csak ezt a gusztustalan hazudozást nem bírom, inkább ráfogja másra de be nem ismeri, hogy ők cseszték el.
Ezzel a kis trükkel szerintem 100-ból 90et leráznak, így már bőven jó üzlet, főleg hogy abból a 10-ből 1 talán végigmegy a forgatáson
Kíváncsi leszek jóváírják-e

Kicsit más téma a BetClic-en belül, sportfogadás.. Csak én vagyok vakegér, vagy tényleg nem lehet élő fogadást nem élő fogadással kötésben fogadni!?   ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 26, 2019, 09:58:25
Kicsit más téma a BetClic-en belül, sportfogadás.. Csak én vagyok vakegér, vagy tényleg nem lehet élő fogadást nem élő fogadással kötésben fogadni!?   ???

Tudtommal nem lehet, bar en mint koztudott, vakon vagyok  ;D

Sziasztok,
nem tudom olvassa-e ezt még valaki, vagy kinek van hasonló tapasztalata.
Betclic-en 7 munkanappal ezelőtt kértem Visa bankkártyás kifizetést, még aznap jóváhagyták, a tranzakciók között teljesítettként szerepel a műveletek menüpont alatt, de az a mai napig nem érkezett meg, chaten és emailben is csak igérgetnek, hogy utánanéznek...
Ötlet?
Minden más irodánál eddig maximum 2 munkanapra megérkezett a pénz, most pedig sehol semmi és nem kevés összeg...
Adataim már rég jóváhagyva, minden dokumentum be lett küldve.

Idézetet írta: Jason011 Dátum május 06, 2019, 12:14:12
Sziasztok,
nem tudom olvassa-e ezt még valaki, vagy kinek van hasonló tapasztalata.
Betclic-en 7 munkanappal ezelőtt kértem Visa bankkártyás kifizetést, még aznap jóváhagyták, a tranzakciók között teljesítettként szerepel a műveletek menüpont alatt, de az a mai napig nem érkezett meg, chaten és emailben is csak igérgetnek, hogy utánanéznek...
Ötlet?
Minden más irodánál eddig maximum 2 munkanapra megérkezett a pénz, most pedig sehol semmi és nem kevés összeg...
Adataim már rég jóváhagyva, minden dokumentum be lett küldve.

Banknál érdeklődtél?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 06, 2019, 12:49:27
Banknál érdeklődtél?

Igen, de ugye ott csak azt látják, hogy nincs függő vagy jelenleg könyvelésre váró bejövő tranzakcióm.
Hogyan lehet ennek még utána járni? Betclic egyáltalán elküldhette ezt?
Műveletek menüben az all hogy április x-én kifizetés hitelkártyára.
Azóta semmi....Hogy tud ez ennyire elkeveredni? Döbbenet, hogy mindenki szétteszi csak a kezét, az összeg 7xx xxx szóval nagyon nem mindegy.............

Idézetet írta: Jason011 Dátum május 06, 2019, 13:44:23
Igen, de ugye ott csak azt látják, hogy nincs függő vagy jelenleg könyvelésre váró bejövő tranzakcióm.
Hogyan lehet ennek még utána járni? Betclic egyáltalán elküldhette ezt?
Műveletek menüben az all hogy április x-én kifizetés hitelkártyára.
Azóta semmi....Hogy tud ez ennyire elkeveredni? Döbbenet, hogy mindenki szétteszi csak a kezét, az összeg 7xx xxx szóval nagyon nem mindegy.............

Milyen dátumon igényelted a kifizetést? Privátban esetleg küldd át a Betclices felhasználóneved. Nem ígérek semmit, de hátha tudunk segíteni.

Szia, leírtam neked privátban remélem megérkezett.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 06, 2019, 13:51:25
Milyen dátumon igényelted a kifizetést? Privátban esetleg küldd át a Betclices felhasználóneved. Nem ígérek semmit, de hátha tudunk segíteni.

írtam

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 06, 2019, 13:51:25
Milyen dátumon igényelted a kifizetést? Privátban esetleg küldd át a Betclices felhasználóneved. Nem ígérek semmit, de hátha tudunk segíteni.

Megkaptad? Új nekem még ez az oldal nem tudom elküldte-e...

Idézetet írta: Jason011 Dátum május 06, 2019, 14:29:30
Megkaptad? Új nekem még ez az oldal nem tudom elküldte-e...

Megkaptam, igen. Amint tudok valamit jelentkezem.  ;)