HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


6. szelvény
Van még egy tippem a MEM-POR mérkőzéshez, amit nem hagyhatok ki.

Tipp: McCollum (POR) több mint 22,5 pont
Odds: 1,9
Tét: 10 egység

A Portlandet hosszú idő óta két játékos húzza: Lillard és McCollum. Ők vállalják a legtöbb dobást (akár jó napjuk van, akár rossz), ennek köszönhetően általában ők ketten csapatuk legjobb dobói. Rendszeresen 20-20 pont felett zárnak mindketten. Nagyon kell a Portlandnek a győzelem, ha be akarnak kerülni a rájátszásba. És éppen ezért szerintem sokat fog játszani mindkét játékos (ami újabb esély arra, hogy McCollumnak összejöjjön a 22,5 pont).

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:29:51
Mivel a hónap utolsó napja van, így eljátszom a maradék 80 egységemet.
Augusztustól úgyis új sorozattal indulok.

1. szelvény
Néhány kétesélyes, illetve fixnek tűnő tippel összehoznék egy szelvényt.

Chievo – Pescara 1X (1,2)
A Chievo továbbjutási rájátszás helyen áll, de ha kikap ma, akkor valószínűleg ugrott az első osztályú szereplés esélye.

Salernitana – Spezia 1X (1,22)
A rájátszáshoz kell a győzelem a hazaiaknak, és a Spezia ellen össze is jöhet, mert ők már biztos résztvevői a playoff-nak, és kicsit úgy tűnik, hogy már el is kezdtek rápihenni.

Szluck – Szoligorszk V (1,33)
Nagyon erősek a vendégek, minimális mennyiségű gólt kapnak, és mostanában többször (az utolsó négy meccsükön háromszor) négyesével rúgják a gólokat.

Odds: 1,95
Tét: 10 egység

És akkor jöjjenek a kiértékelések.
Ez a szelvény sajnos elment, köszönhetően a Salernitana utolsó percben kapott góljának. Ez az igazi pech.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:30:39
2. szelvény
Ascoli – Benevento
A Benevento (amióta bebiztosította a győzelmét) eléggé visszavett a tempóból. Az utolsó 6 meccsükön háromszor is vereséget szenvedtek, legutóbb már hazai pályán is (rúgott gól nélkül). Mivel most az utolsó fordulóban idegenben lépnek pályára, nem tudom elképzelni, hogy a legerősebb csapattal álljanak ki. Az Ascoli ezzel szemben még nem menekült meg, és lehet, hogy egy pont nem is lesz elég nekik, úgyhogy ők mindenképpen győzelemre játszanak majd. Ezek után az 1X reálisnak tűnik.
Gólok tekintetében nem várok túl sokat, mivel a Benevento 25 gólt kapott csak a 37 forduló alatt.
Végül mivel az Ascolinak támadnia kell a győzelemhez, így el tudom képzelni, hogy a szögleteik is nagyobb számban jönnek majd.

Tipp: Ascoli vagy döntetlen + több mint 6 szöglet + kevesebb mint 4 gól
Odds: 1,95
Tét: 10 egység

A Benevento megemberelte magát az utolsó fordulóban, legyőzte az Ascolit, úgyhogy ez a szelvény is kuka.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:31:00
3. szelvény
Cosenza – Juve Stabia
A Cosenza még kiesési rájátszás helyen áll, de nagyon komolyan veszi a bent maradást. Az utolsó négy mérkőzésüket zsinórban megnyerték (többek között a 4. Pordenone és a 7. Pisa ellen). Az utolsó meccsüket idegenben hozták 5-1-re. A Juve Stabia egy hellyel áll mögöttük, ők már biztosan kiestek, és amióta ez biztossá vált, azóta mind a két meccsüket el is veszítették. De korábban sem voltak sokkal jobbak, ugyanis az utolsó 9 mérkőzésükből mindössze 1-szer nyertek. Nem tudom elképzelni, hogy ne hazai győzelem legyen.

Tipp: A Cosenza 2 vagy több gól különbséggel nyeri a mérkőzést
Odds: 3,0
Tét: 10 egység

3-1 lett, úgyhogy ez legalább összejött.
És mivel háromszoros volt a szorzó, így máris sikerült kompenzálni az első két szelvény bukását.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:31:59
4. szelvény
És akkor nézzünk egy döntetlenes szelvényt.

Cremonese – Pordenone (3,0)
Entella – Cittadella (3,2)
Frosinone – Pisa (3,5)
Venezia – Peruggia (2,8)
Austria Lustenau – Amstetten (4,0)

A Cremonese és a Frosinone meccse jött csak össze, de így is a 10 egységre 10,5 egységet hozott a szelvény, vagyis egy nagyon-nagyon minimális hasznot.
De még mindig jobb, mintha elment volna.

Tipp: 10 szelvényen kettesével megtett döntetlenek
Tét: 10 x 1 egység

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:39:46
5. szelvény
Ha már visszatért az NBA, akkor nem hagyhatunk ki egy napi szelvényt.

Memphis - Portland (Portland – 1,66)
A Portland egy gyors és ponterős csapat. Kíváncsi leszek, hogy miként térnek vissza, de én bízom bennük.

Brooklyn - Orlando (Orlando – 1,31)
Több sebből vérzik a Brookly, az Orlando viszont egy elég erős kerettel rendelkezik. A leállás előtt biztos lett volna az Orlando győzelme, remélem, hogy most is az lesz.

Odds: 2,18
Tét: 10 egység

Az Orlando nagyon szép játékkal győzött, még annak ellenére is, hogy az utolsó negyedet majdnem 20 ponttal leadta.
A Portland meccse még zajlik, jelenleg 2 ponttal vezetnek, úgyhogy ott még bármi történhet.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 21:32:23
6. szelvény
Van még egy tippem a MEM-POR mérkőzéshez, amit nem hagyhatok ki.

Tipp: McCollum (POR) több mint 22,5 pont
Odds: 1,9
Tét: 10 egység

A Portlandet hosszú idő óta két játékos húzza: Lillard és McCollum. Ők vállalják a legtöbb dobást (akár jó napjuk van, akár rossz), ennek köszönhetően általában ők ketten csapatuk legjobb dobói. Rendszeresen 20-20 pont felett zárnak mindketten. Nagyon kell a Portlandnek a győzelem, ha be akarnak kerülni a rájátszásba. És éppen ezért szerintem sokat fog játszani mindkét játékos (ami újabb esély arra, hogy McCollumnak összejöjjön a 22,5 pont).

Nincs még vége a mérkőzésnek, de a harmadik negyed közepén már 19 pontnál jár McCollum, úgyhogy szomorú lennék, ha másfél negyed alatt nem jönne össze neki még négy pont.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 17:39:46
5. szelvény
Ha már visszatért az NBA, akkor nem hagyhatunk ki egy napi szelvényt.

Memphis - Portland (Portland – 1,66)
A Portland egy gyors és ponterős csapat. Kíváncsi leszek, hogy miként térnek vissza, de én bízom bennük.

Brooklyn - Orlando (Orlando – 1,31)
Több sebből vérzik a Brookly, az Orlando viszont egy elég erős kerettel rendelkezik. A leállás előtt biztos lett volna az Orlando győzelme, remélem, hogy most is az lesz.

Odds: 2,18
Tét: 10 egység

Szerencsére összejött mind a két mérkőzés, úgyhogy +11,8 egység hasznot hozott a szelvény.

Idézetet írta: HT Dátum július 31, 2020, 21:32:23
6. szelvény
Van még egy tippem a MEM-POR mérkőzéshez, amit nem hagyhatok ki.

Tipp: McCollum (POR) több mint 22,5 pont
Odds: 1,9
Tét: 10 egység

A Portlandet hosszú idő óta két játékos húzza: Lillard és McCollum. Ők vállalják a legtöbb dobást (akár jó napjuk van, akár rossz), ennek köszönhetően általában ők ketten csapatuk legjobb dobói. Rendszeresen 20-20 pont felett zárnak mindketten. Nagyon kell a Portlandnek a győzelem, ha be akarnak kerülni a rájátszásba. És éppen ezért szerintem sokat fog játszani mindkét játékos (ami újabb esély arra, hogy McCollumnak összejöjjön a 22,5 pont).

Jól éreztem, hogy ezt nem hagyhatom ki.
McCollum végül 33 ponttal zárt, csapata legjobb dobójaként.
9 egység nyereség.

És akkor nézzük a júliusi zárást.
Az utolsó napot végül 21,3 egységnyi haszonnal zártam, ami azt jelenti, hogy a vége 101,3 egység lett.

Július 18-án indítottam a naplóm 100 egységgel, és hó végére +1,3 egységnyi haszonnal fejeztem be.
Mivel egy egység 100 Ft-nak felelt meg (vagyis annyiért tettem meg a fogadóirodáknál), így elmondhatom, hogy ez alatt a 13 nap alatt 130 Ft-tal nőtt a "vagyonom".  :D
Remélem, hogy a Bet365-ön ez még nem számít "nagy nyereménynek", és nem fognak lekorlátozni.
Még nem tudom, hogy mire költöm ezt a rengeteg pénzt, valószínűleg ingatlanba vagy festménybe fektetem.
Mindenesetre ha sikerült tartanom ezt a napi 10 Ft-os hasznot (és sikerül megállnom, hogy ne költsem el), akkor a számológépem szerint 13.698 év múlva össze is gyűlik a pénzem egy 50 milliós kertes házra.  :great:

AUGUSZTUS
Itt van tehát az új hónap, új sportágakkal és eseményekkel. A topbajnokságok lezárultak, úgyhogy máshova kell majd összpontosítani a tippeket.

A most induló NB II-re megpróbálok az eddigieknél is több figyelmet szentelni (noha az előző évad második felét már jobban nyomon követtem), és valószínűleg idén is az egyik állandó tippjeim közé fog tartozni a Vasas meccsek 1,5 vagy 2,5 feletti gólszáma. Tavaly is rengeteg gólgazdag mérkőzést játszottak (rúgtak és kaptak is szépen), és most is a csatársort erősítették.

A másik sportesemény, amire nagyon fogok figyelni, az természetesen az NBA lesz. Még ha nem is nagyon hosszú a szezon hátralevő része. Azt már most látom, hogy a váratlan szünet alatt a játékosok nem felejtettek el dobni, viszont védekezni annál inkább. A 10. mérkőzés volt az első olyan, ahol egy csapat nem érte el a 100 pontot. Ez azért is meglepő, mert többen is azt vizionálták korábban, hogy a nézők nélküli játék miatt esetleg előnyben lehet majd részesíteni a fogadásoknál az undereket. Egyelőre nem így van. Az első 10 mérkőzésből 4 végződött 240 pont felett, és az egyik ezek közül 300 pont felett. Vagyis az elkövetkező tippeknél valószínűleg gyakran megjátszom majd a "mindkét csapat eléri a 100 pontot" opciót.

A következő esemény, amit nagyon vártam már, az a snooker vb.
Mivel már az első fordulótól kezdve elég nagy a frame-ek száma a mérkőzéseken, így általában jobban érvényesül majd a papírforma. Egy négy nyert frame-ig tartó meccsen könnyebben búcsúznak a jobbak, hiszen ha ott rosszul kezdenek, akkor már nincs idő a javításra. Ezzel szemben egy 10 nyert frame-ig tartó párharcban simán vissza lehet hozni -3-ról is egy mérkőzést. Ilyen volt az első meccsen Trump esete is, aki kétszer is volt három frame-es hátrányban, mégis nyert.
Emellett a frame-ek számára is jó eséllyel lehet majd fogadni (mármint az over-re), hiszen itt mégiscsak a legjobbak játszanak, és nagyon ritka, hogy valamelyik játékos 10-2-re vagy 10-3-ra verje a másikat. Ahhoz hosszú időn át rossz formát kell mutatni. Az első két nap "legsimább" eredménye egy 10-5-ös győzelem volt, a másik három meccsen 7, 8, illetve 9 pontot ért el a vesztes. Ráadásul mind a három esetben a győztes játékos sokkal esélyesebb volt. Erre is jó lesz majd figyelni.

És hát persze nem feledkezhetünk meg végül a most is futó bajnokságokról (pl. a fehérorosz vagy a feröeri első osztályról), ahol azért rendszeresen jönnek a papírformák.

Egyszóval jó szórakozást és jó fogadást mindenkinek augusztusra is!
Remélem, hogy tudtam egy-két jó ötlettel szolgálni.

2020.08.02.
1. szelvény

Vasas – Kazincbarcika (gólok 2,5 felett) – 1,44
Ahogy korábban írtam, szerintem a Vasas idén sokgólos meccseket fog játszani. Kettőt-hármat rúg, egyet-kettőt kap.

Kriens – Vaduz (DV) – 1,16
A Kriens 5 mérkőzés óta nem nyert, a Vaduz zsinórban négy győzelemmel áll, úgyhogy remélem, hogy mindketten megtartják ezt a formájukat.

WAS Wizards – BKN Nets (243,5 pont alatt) – 1,43
Bármilyen hihetetlen, de ez a legrizikósabb tipp. A csapatok az újraindulás óta csak dobnak és dobnak, védekezés nélkül (kivéve egy-két fehér hollót). A WAS és a BKN szintén azok közé tartozik, akik pontzáporos meccsel indítottak (246 és 237 pontos mérkőzés), de talán most megállnak mindketten 120 pontnál.

Odds: 2,388
Tét: 5 egység

2020.08.02.
2. szelvény

Jöjjön 5 döntetlen a szokásos módon:

Gorodeja – Energetik-BGU (3,25)
Argir – TB Tvoroyri (3,8)
Bologna – Torino (4,0)
Al Khor – Al Wakrah (3,4)
Kalmar FF - AIK (3,25)

Tét: 10 x 1 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 02, 2020, 11:35:18
2020.08.02.
1. szelvény

Vasas – Kazincbarcika (gólok 2,5 felett) – 1,44
Ahogy korábban írtam, szerintem a Vasas idén sokgólos meccseket fog játszani. Kettőt-hármat rúg, egyet-kettőt kap.

Kriens – Vaduz (DV) – 1,16
A Kriens 5 mérkőzés óta nem nyert, a Vaduz zsinórban négy győzelemmel áll, úgyhogy remélem, hogy mindketten megtartják ezt a formájukat.

WAS Wizards – BKN Nets (243,5 pont alatt) – 1,43
Bármilyen hihetetlen, de ez a legrizikósabb tipp. A csapatok az újraindulás óta csak dobnak és dobnak, védekezés nélkül (kivéve egy-két fehér hollót). A WAS és a BKN szintén azok közé tartozik, akik pontzáporos meccsel indítottak (246 és 237 pontos mérkőzés), de talán most megállnak mindketten 120 pontnál.

Odds: 2,388
Tét: 5 egység

A Vasas mérkőzésén nem lett 2,5 gólnál több (bár ebben némileg a játékvezetőknek is szerepük volt), a Vaduz kikapott, úgyhogy ezek után a WAS-BKN végeredménye már nem is igazán érdekel.
5 egység elúszott a 100-ból.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 02, 2020, 11:40:10
2020.08.02.
2. szelvény

Jöjjön 5 döntetlen a szokásos módon:

Gorodeja – Energetik-BGU (3,25)
Argir – TB Tvoroyri (3,8)
Bologna – Torino (4,0)
Al Khor – Al Wakrah (3,4)
Kalmar FF - AIK (3,25)

Tét: 10 x 1 egység

És akkor most van az, amikor mindenfajta álszerénységet félretéve büszkén megveregethetem a vállam.
Ez még annál is jobban sikerült, mint amire számítottam.

Gorodeja – Energetik-BGU 1-1
Argir – TB Tvoroyri 0-0
Bologna – Torino 1-1
Al Khor – Al Wakrah 1-1
Kalmar FF – AIK 0-0

5/5 találat.
10 egység tétre 125,1 egység nyeremény (+124,1)

A kasszában tehát jelenleg 210,1 egység van.
Lesz miből játszani az elkövetkező napokban.  :great: