Október 24, 2021, 18:00:59 pm CEST

Szerző Téma: Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól  (Megtekintve 45473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sound

Re:Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól
« Válasz #885 Dátum: Július 31, 2021, 17:32:28 pm CEST »
Drága Sportfogadók!

Nagyon sok a meló, például ez is!!! Két éve dolgozok barátaimmal azon, hogy ilyen kiadványokat tudjunk készíteni! Itt az első mérkőzésújságunk!

NBII 1. forduló
Siófok – Soroksár

https://issuu.com/klapetta/docs/szotyit_kir_g_gumi_si_fok_soroks_r?fbclid=IwAR3jR5Wqw09gOyh85Mza4qZGOiYewoOXqGpdumUeMSikZdYqv9ZGOCtDohA
Mivel sokatokkal jóban vagyok, hálás lennék az építő jellegű kritikákért, persze csak attól, aki elolvassa, megnézi!

Köszönettel,
sound

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Kiss Attila

« Válasz #886 Dátum: Július 31, 2021, 18:27:17 pm CEST »
Hello. Szeretnék segítséget kérni... kombinációs fogadásának kapcsolatban...tudnál segíteni..vagy vaku?

Nem elérhető Sound

« Válasz #887 Dátum: Július 31, 2021, 18:48:03 pm CEST »
Szia

Magam kizàrólag single játszom.
az akkor vaku?

Nem elérhető Sound

« Válasz #888 Dátum: Augusztus 01, 2021, 13:36:09 pm CEST »
Sziasztok

Gyenge volt a Július!
+1,5 % volt a ROi.
A gurumat megölte a tegnapi Fradi meccs, pluszban zárhattam volna, ez egy kissé bosszant.

Az van, hogy ma négy eseményt figyelek majd, holnaptól viszont lesz egy mini 5 napos nyaralásunk a sok munka közepén, s akkor a jövő szombatot végig melózom majd. Sebaj nyaralás közben azért próbálok kicsit a fogadósra is figyelni. Tehát a mai:

19:00
Siófok – Soroksár

1x-et várok, a másik kiadványos melóm miatt is figyelem a meccset.

20:00
UTE – Puskás

A vártnál jobbat ment az UTE, égett a Puskás..- nagyon. Oenning tud valamit nagy kalaplengetés előtte. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a párharcból, az 1,5 over alap! Tolom is az SpfLigában

21:00
Dinamo – Rijeka és Osijek – Slaven

Kupacsapatok nyomják párhuzamban. Jól rajtolt a Rijeka, a Dinamo kicsit égett a nyitányon. Mindkét csapat áll a kupákban. A Nicosiát végül legyűrte a Dinamo, s szerdán a Legia jön a BL-ben, ebben a körben a továbbjutás biztos EL-csoportkört ér. Szerintem a lengyelek gyengébbek, mint a ciprusiak voltak! A Rijeka Skóciába megy a Hirbernian ellen kb egyenlő erők küzdelme lesz. Nehezen hiszem, hogy a nemzetközi meccsek közben 100 %-ot nyújt majd a két együttes, szerintem underes meccs lesz. Érdekesség, hogy a Dinamo a jövő heti bajnokiját halasztja!!! Azért ilyen nem szokott lenni a horvát ligában.

Tőlem Eszék kb 100 km se…Olyan fülledt esős az idő, hogy tragédia…most is van kinn vagy 35 fok, de közben beborulva csöpörög. Ülök a légkondiba 22 fokban egy száll gatyában, s ha kimegyek 10 perc alatt leizzadok 2 litert…Így lesz a meccs. Hazaiak az esélyesek, a kaproncaiakat láttam, ahogy beverték a Dinamót a rajton. Láttam Kleini gólját és magát a meccset is, ahogy a lengyel Pogont búcsúztatta az Eszék – küzdelmes meccs volt, buktam a 1,5 overt. A CSZKA Szófia ellen idegenben csütörtökön játszik az Osijek, szerintem ott is lesz sansz, viszont Bjelica nem tudom mennyire enged a gyeplőn a rossz körülmények (időjárás) miatt.

üdv, sound
Ui.: ma még tolok egy mély elemzős napot…részletek később!

Nem elérhető Sound

« Válasz #889 Dátum: Augusztus 06, 2021, 12:41:13 pm CEST »
Sziasztok

hazatértem a kis nyaralásról. Aktivizálom magam! Az elemzéseket, folyamatában végzem, elég nagy meló. Arról szól, hogy az org 2014-től vezeti a népszerű tippek rovatát. Ha 5 fő bejátszik egy kimenetelt, akkor az már bekerül a listára. A lényeg a szempontrendszer. Alapvetően ész nélkül pakolni a népszerű tippeket nincs értelme, néptipp=bukó hosszútávon. Ezt vezettem most egy jó ideje, az exel nem hazudik!

Jelenleg kritériumrendszeren dolgozom, pl.:
1,50 alatti szorzók 10 fő feletti tippszámmal – 3x téttel stb…

Az van, hogy bármelyik szegmenst változtatjuk: szorzó, tippszám, tét változnak a kimenetelek. A fenti határszámok, csak példák, ilyeneket variálok, s hiszem, hogy a számokban van „titok”, „megoldás, ami tartós évi roi-t termel! csak épp, még nincsenek meg a pontos határok, illetve, ha meglesznek, lehet, nem teszem közzé, mert baromi sok meló (részeredményeim vannak – tűpontos állításaim alakulnak, amik lehetnek elvek később élesben!)….- illetve, lehet, hogy nem is működik a dolog tartós évi profittal sehol sem. A lényeg, hogy dolgozom rajt!

A mai program:

14:00
Olimpiai döntő – foci, nők
Svéd-Kanada
Svédeké a trófea: 1,36

Szerintem a tornán kiegyensúlyozottabbak voltak a svéd csajok, nagy győzelmekkel. Nyerik a tornát!

Kisvárda – Gyirmót

Alap az első forduló után a 1,5 over – 1,32. A két csapat rivális lesz a bennmaradásért folytatott harcban. Nem gondolom, hogy a Várda a Fradi elkapása után a dobogóért fog majd menni egész szezonban…Magyarul nincs mit taktikázni, értékes pontok szerezhetők a riválistól! Ha lesz az SPFLigában, tolom all in!

Üdv, sound
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 07, 2021, 12:02:42 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #890 Dátum: Augusztus 07, 2021, 12:21:09 pm CEST »
Sziasztok

Tegnap a svédeknek a lábában volt többször is…
A Várda simán lehozta a 1,5 overt, bírtam…

A mai:

nyitom a havi gurut!

18:00
Sion – Young Boys
2

18.55
Slaven – Sibenik
1,5 over

21:00
Gorica – Hajduk

Nálam 1x ez a meccs! 1,58 – írom, nézem, ha úgy van!

üdv,
sound
ui: mtk-Honvéd és Kavics-Zete is 1,5 overes simán...1,22 valamelyikre rátolom az SPFLigát...

Nem elérhető Sound

« Válasz #891 Dátum: Augusztus 08, 2021, 10:06:36 am CEST »
Sziasztok

Sajnos tegnap megint oda jutottam, hogy nem lehet egy fontos dolgot kikerülni, ha fogadással foglalkozik az ember, és profitot akar termelni:
Meccseket kell nézni! Baromi sokat!

Szakadt az eső Sionban kikapott a Young Boys
Nehezen jött Kaproncán az over!
A Honvéd 10 emberrel nem tudott egyenlíteni…elbuktam megint korán az SPFLigát.

Itt a mai nap:
Egyetlen meccs van, amit nézni tudok este:

Puskás – Paks

Sokan sokféleképp beidézik az overt, joggal. Nézni kell, s lecsapni, ha adja – sztem adni fogja élőben is.

Aki, úgy van délután, hogy van ideje és talál stream-et, annak ajánlom 17:30-tól a Budaörs – Szolnokot (1x). Sajnos én benne leszek a melóban ezerrel…

üdv, sound

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #891 Dátum: Augusztus 08, 2021, 10:06:36 am CEST »

Nem elérhető Sound

« Válasz #892 Dátum: Augusztus 11, 2021, 13:31:15 pm CEST »
Sziasztok!

Most ezzel az új Guru – heti dologgal, kiélhetem magam teljesen….
Tegnap dühítő volt, hogy az Omonia nem tudta kihúzni a tallinni meccset…2:1 (az 1:1 ült volna).
A kazahokban megint nem csalódtam!

Közben eszelősen haladok az adatgyűjtéssel/feldolgozással, s egyre több dolgot ki tudok zárni (2014-2021 közötti orgos „népszerű” tippek feldolgozása), a profitot termelő határok felállításához: tippek száma/szorzó határok/sportágak/ligák ---nagyon nagy munka ez….

A mairól:
Chelsea-Villareal

Nem tudom elképzelni egygólosnak  ezt a döntőt!!! Az 1,5 over jól mutat, 1,45!!!

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #893 Dátum: Augusztus 11, 2021, 14:01:18 pm CEST »
Ó
Eljutottam az adatfeldolgozásban 2018 április 1-ig és korábbról nincs részletes napi tipp adat...
KÁR - főzök azzal, ami van!

Üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #894 Dátum: Augusztus 13, 2021, 09:09:18 am CEST »
Sziasztok

Jó szarul alakulnak a guruk…
Tegnap a konferencia liga és az el dömping teljesen odatett/rengeteg volt az info, s volt vagy 40 meccs…
Most próbálok regenerálódni, és remélek könnyű élőzéseket.

Dinamo – Gorica

Továbbjutott a Legia ellen a Dinamo, így a Bl-ért játszhat. A múlt hétvégi bajnokiját elhalasztotta a bajnok, most viszont nincs megállás. A Gorica az edzőváltás után is maradt ugyanaz az overes csapat. A szokásos 1,5 lent van 1,2 alatt, s játszottak ők már egymás ellen 1:0-s meccset is…magyarul nézni kell, mert a Dinamo a keddi lengyel csörtéje után tartalékolhat, a jövő heti moldáv kaland sem lesz egyszerű.

20:30
Gladbach-Bayern

Kiváló meccsel nyit a Bundesliga, szerintem nem lesz tartalékolás. Nagelsmann első éles meccse, sa felkészülési találkozók nem ültek a bajoroknál: pl Napoli elleni 0:3…Ez utóbbi miatt vagyok óvatos, és nem írok egy 2,5-es gurut a meccsre. Simán el tudok képzelni itt egy 2:4-es végerdményt és hektikusságot!

Van ma még két meccs:
Valencia-Getafe – alapban x2-be venném a tavalyi szezon folytatásaként, azonban az edzőváltások miatt már nem ugyanazok a csapatok: Bordalas a Getafe csapatától szerződött a Denevérekhez, meg aztán jöttek mentek bőséggel a játékosok is – figyelni kell!

másikra, írtam gurut:
mtk-kisvárda x2!

üdv, sound
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 14, 2021, 17:13:24 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #895 Dátum: Augusztus 13, 2021, 13:32:03 pm CEST »
Raktam a kisvàrdai gólt is 1,35-ért!
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 14, 2021, 17:12:47 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #896 Dátum: Augusztus 13, 2021, 21:04:26 pm CEST »
1,3
2,5 over
1:0-nàl Bayern meccsén
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 14, 2021, 17:13:00 pm CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #897 Dátum: Augusztus 14, 2021, 17:35:09 pm CEST »
Sziasztok!

Az elmúlt évek számai (és a jelen is) azt mutatja, hogy a fogadásaim három időszakban baromira sikertelenek:
1. Szezon első pár fordulója
2. Január-februári átigazolási időszakban (ezt már elég jól kezelem)
3. nagy tornál idején vb, eb (ebben egyébként az oldal fogadói egészében őrült nagy bukókat csinálnak!)

Most a szezon elejét nyögöm, s ez egybe ér az EB-vel….képzelhetitek milyen a fogadói hangulatom. Tegnap a Bayern meccsen a Gladbach  két 11-est nem kapott meg a meccs utolsó 10 percében, a 2,5 over megégett.
Az ihletett Kisvárda nem hagyott azonban cserben, így lett némi kozmetika! Jellemző, hogy összesen öt üzletet csináltam eddig augusztusban!!! Kettő vesztes, így minimális a mínuszom. Óvakodom is a fogadások kötésétől rendesen, illetve próbálok meccseket nézni, vagy tippeket átvenni!

Ma nagyon dobja az oldal, a Fradi győzelmét!
Szkeptikus vagyok, mert a nemzetközi kupában áll az alapcsapat, s a Kisvárda odavert, majd egyet halasztott a Fradi. A Mezőkövesd jól rajtolt, nálam ez nem egyértelmű!

Most épp a paksi meccset követem, s nem hiszem el az újabb overt – úgy voltam meccs előtt, hogy a dög melegben meghal ez a meccs, hát nem 3:3!

Nézem, hogy mihez tudok kapcsolódni a mai nap során:
18:15
Fradi-’Kavics

csak megnézem, hátha jó egy overre!

18:30
BVB – Frankfurt

Jó sok a hazai hiányzó!!!  Mégis 1,4 az 1-es! Hmm – nézem, ha rossz lesz a Fradi meccs!

22:00
Alaves – Rea
l

nehogy már ne nézzem  meg, a Madridot!!! Gyáva vagyok kettesbe venni kezdés előtt!!

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #898 Dátum: Augusztus 14, 2021, 22:38:24 pm CEST »
1,76 a Real győzelemre ment!
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2021, 11:10:59 am CEST írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #899 Dátum: Augusztus 15, 2021, 09:20:02 am CEST »
Sziasztok!

Nehéz kezdés után húzta be a Fradi – jött, amit jelzett az oldalon a barométer.
Parádés meccset vívott a Dortmund – utólag kézenfekvő lett volna az over. Persze 4:1 után gyakorta előfordul, hogy minden marad és megáll egy meccs, hát nem így lett..
Jó volt a Real a szünet előtt fogtam, mert volt egy hazai periódus, amikor hibát-hibára halmozott az Alaves: elpasszolások labdakihozatal problémái. Nálam, már ekkor levegőben lógott a vendég gól. Nem szoktam a szakkomentátorokat hallgatni, nézni. Most belefutottam a spíleren…bakker a szünetben az Alavest dicsőítették, és azt hozták ki, hogy akár győzelmi esélye is lehet. Aztán gyorsan jött három Madrid gól..

A máról:
Két gurum van benn, mindkettőben hiszek:
Hertha x2
Osijek meccsén 1,5 over

Van azonban pár meccs, amit nézni szeretnék:

15:30
Mainz – Leipzig

Itt is kileng az inga! Gyakorlatilag minden a vendégek győzelmét vetíti előre! Na majd élőben, mert az 1,33 nem húz be.

17:30
Celta – Atletico

Sokan várják a bajnok vígói győzelmét! A bukik 2,07-en nyitják a napot – ha lesz erőm, belenézek.

Este a Barca és a Sevilla meccse is jó programot ígér, sok függ az eszéki meccstől, ha korán lesz over (remélem) akkor átnyergelek!

« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2021, 11:10:36 am CEST írta Sound »

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #899 Dátum: Augusztus 15, 2021, 09:20:02 am CEST »