Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


utosó erős 2o perc, pörög a mainzi meccs 2:0-nàl 1,5 over 1,88

Sziasztok

Továbbra is csúszik ki a kezemből az augusztus...két bukó guruval a tegnap is rátett.
Nem akarom túlragozni, hogy a Hertha egy megnyert meccset hogyan engedett ki a kezéből, s az eszéki 1:0-ra sincs magyarázat, egy nyomorult 1,36-os tipp se tudd leesni könnyen most.

Nem akarok változtatni azokon az elveken, amik évek óta termelik a pozitív mérleget! Viszont az utolsó másfél hónap elég depresszív képet fest!

Megyek tovább, ha már 7 guru megvolt, akkor minimál téten remélem hozzá tudok tenni még 3-at ami nyereséges. Ha igen, akkor a végén megkísérlem pluszba hozni ezt a hónapot...

Ma
Könnyű overeket remélek élőben, spanyolból:
20:00
Villareal – Granada


kileng hazai felé az inga, azonban a Granadát nem lehet leírni. A 1,5 over kezdéskor van 1, 30 felett.

22:00
Elche – Bilbao


Itt bőven 1,5 felett van a két gól kezdés előtt, pedig a Bilbao rég nem az az underes csapat.

üdv, sound

1,5 Over Bilbaó meccsén 2,10

Sziasztok

A tegnapról inkább semmit...
A mai:
21:00
Bl-meccse, amelyek közül nem igazán tudok dönteni.
Monaco – Sahtar – nálam inkább 2-es! Az x2 jó üzlet lehet – nézni kell
A Dinamo nem mehet biztosra Moldáviában, sőt!!!
Salburgra rámenni kézenfekvő lenne, 1,14-ért kösz nem talán menet közben..

Lesz német szuperkupa:
20:30
Dortmund-Bayern

Adná az over, viszont mégis egy döntő!!! Bayern meg mindent képes kihagyni...

Na, nehéz magamnak velem, mert a sok rossz üzlet miatt, mindenben szkeptikus tudok lenni...-majd változik ez!

Üdv, sound

Salzburgban 1:1-nél 2,5 over 1,3

Sziasztok

A tegnapról:

A foci: bődületesen gyenge színvonalúak voltak a bl-selejtezők. Párhuzamban néztem a három meccset, és a Bayern-Dortmundot. Ez utóbbin szakadó esőben volt labdarúgás. A többi meccsen a játék egy másik szinten csordogált.
A Sahtar végül behúzta, sajgott a szívem az x2-ért.
A Dinamo pedig nagyon megégett – szkeptikusságom beigazolódott.
Talán a Salzburg-Brondby második félideje volt valódi fociélmény, nehezen, mégis jött az over.

fogadások: nem akarok, s talán nem is tudok változtatni a fogadói stílusomon. Ha gödör van, ki kell várni, és önbizalom növelő kicsi sikereket kell aratni. Hangyaként, sok kivárással kell visszakapaszkodni, higgadtan. Most ez van nálam soron.

A máról:
Sajna ma nem vagyok..egész délutántól késő estig meló. Szerintem a második félidőkre se érek haza.
Kibicnek semmi sem drága, ezért pár gondolat:

Masszív a Siófok, a Csákvártól tutti nem kapnak ki szerintem x2 a tipp, van stream is lehet nézni a csákvári jutúbon.
Overes a Budaörs-Eto. A 1,5 sztem alap 1,23 – a 2,5-et élőben adja
Győzhet a Pécs! Az 1x fixnek hat 1,30 – érdekes, hogy a stadiontól pár száz méterre próbálok a meccs időpontjában. Vas László eltiltott, így más meccsel, a pécsi keretnek sztem jót fog tenni ez! A Sori égett Szolnokon – Siófokon is gyenge meccset tolt.
Hurrá optimizmus van Fradi ügyben. A vezetők megint felültek a magas lóra, Orosz és Kubatov is el van szállva az eredményektől, s saját maguktól is. Jó ám ez a Young Boys – szerintem tavaly nem volt ilyen erősségű egyik csapat sem a selejtezőkben, mint ők. Slaviától is egy szinttel feljebb vannak. Sztem zakó lesz!

üdv, sound


Sziasztok

Tegnap éjfélre értem csak haza, azaz mindenről lecsúsztam. Örömteli, hogy amiket kiírtam, azok ültek. Ma is ugyanez a műsor, már koradélutántól tolom, se stream közelében nem leszek, sem időm nem lesz fogadni. Mégis kibickedek, mint tegnap, mert a kínálat bőséges.

A Slavia bedarálja a Legiát szerintem – 1,53. A Fradinak nagy mákja volt, és nagyot küzdött, a lengyel bajnokságban is csetlik botlik a Legia a halovány Dinamo simán oktatta, előttük jár a cseh bajnok. A szurkolók is sokat segítenek ebben majd. Meg is fogadom, mert meggyőztem magam.

Jól kezdte a szezont a Rapid, aki egy overes csapat. A Zorija szerintem partner lesz a gólokban, a 1,5 alaptipp 1,25 – ezt is rakom.

A LASK is megcsinálja a 1,5 overt 1,25

Espirito bizonyított a City ellen, hazájában győzelemre vezeti a Tottenham-et, ezt nem fogadom meg, élőben rámennék, 1,72-őn nyit, azonban esélyem sincs rá.

A Partizán se kap ki Portugáliában, éjszakai meccs, talán a második félidőt elcsípem 22:30-as a kezdés! x2 – 1,50 erre megpróbálok élőben menni!

üdv, sound


Sziasztok!

Két eseményt dobok be mára:
20:00
Dragovoljac – Hajduk

Szerintem megbánta a feljutást az újonc. Öt meccs, 5 zakó 18 kapott gól. Nagyon papírforma a vendég 1,22! A tervem a kivárás, 1,4 körül szerintem megéri fogni a 2-est, csak kell hozzá 20-25 perc és a jó forgatókönyv. Domináns splitiek, szerencsésen védekező hazaiak és 0:0...

20:30
Lipcse – Stuttgart


Néptipp a hazai győzelem! 1,44 – mivel tudom nézni a meccset, ezért hülye lennék előre kötni, nézem, s ha adja, rakom!

Üdv, sound


Sziasztok!

Tegnap a biztosabbnak tűnő, végül rosszabb üzletet kötöttem meg.
A Hajduk gyakorlatilag a saját 16-osára szegezte az újoncot. Nagyon nehezen ment a szorzó felfelé, azonban a spliti gól folyamatosan benne volt a levegőben. A 42. percben ment először 1,3 fölé..a győzelem meg a 95. percben született góllal lett csak meg...
Jobb volt az RB szorzója. Azon agyaltam, hogy milyen fura, hogy két amerikai edző egymás ellen tolja a Bundesligában...A Stuttgartban is éreztem gólt, s bizonytalan voltam, hogy mi lenne, ha ők lőnék az elsőt. Aztán jött Szoboszlai, s akkor reméltem egy 60. perc körüli könnyű 1, 5 overt, azonban szünet után 2:0 lett, s itt el is engedtem.

A mai:
Guruztam a Kisvárda x2-őt!

..és ez után köré elé kellene megszerveznem a napi menüt a giga kínálatból....
15:30
Freiburg – Dortmund


A vendégek miatt overezni kellene! A hazaiak miatt meg pont nem...kinek az akarata fog érvényesülni? Szerintem a Dortmundé és sima 1:4, 1:3 lesz a vége. Azonban a véleményem mit sem ér – nézni kell, a hétközi szuperkupa kivehetett Rose legénységéből ahol sok a hiányzó.

16:00
DVSC – ZTE


Sokak szerint overes. Nálam inkább 1x – azonban 1,26-ért nem igazán kell.

Az esti program súlyos:
Honvéd – Paks törvényszerű x2 és over
Torino – Atalanta over
Granada – Valencia 1x
Bilbao – Barca x2, over


Ilyenkor leehet nagyokat bukni..., vagy nyerni. Nem tudom, melyik meccsen hogyan tudok jelen lenni...- meglátom, írom a live-ot.

üdv, sound


Sziasztok
Tegnap megégett a gurum...teljes csőd!
Nem írok többet augusztusban...

Néztem egy raklapnyi meccset: Debrecen, Freiburg, Vidi, Atalanta, Honvéd, Inter, Lazio......teljes telítődés és csömör. Fogadást nem kötöttem!

A mai:
Annyira nagy a kínálat, hogy képtelen vagyok fókuszálni...nézni kellene:

12:15
Twente – Ajax
genetikailag kódolva van ebben a párosításban az over – 2,5-1,36

14:15
Lausanne – Basel
Potyognak a gólok a Basel meccsein, a 2,5 over csak 1,45

15:00
MU – a jó rajt után Southamptonban is overes meccs várható. 2,5 – 1,66

15:30
Szerintem az Union Berlin nem kap ki a Hoffenheimtől. A berlini kiscsapat hétközi finnországi győzelmével csoportkörös. x2 – 1,8

17:30
Szerintem a Bayern megtömi a kölnieket 3,5 over – 1,68

18:55
Győzni fog az Osijek Pulában! – 1,50

21:00
Rijeka – Sibenik
Sima hazaiba mondanám, viszont a PAOK ellen 1:1-et tolt Görögországban a Rijeka, s pár lépés számukra a csoportkör. Benne van az over a meccsben, az 1,5 alap 1,25

győzni fognak a nagy csapatok:
Juve, Roma, Napoli, Atletico, Real

...és akkor még ott vannak az nb2-es streamek is.

Annyira szkeptikus vagyok mostanában a megérzéseimben, hogy kötelező lenne szelektálnom. Előveszem, hát a piacok rangsorát – ezt, még a naplózás elején alkottam meg magamnak. Fogadásaim, hatékonyságának rangsora:

Első számú piacok:
1. Olaszország – 4 kimenetel, élőzés
2. NB1 – overezés, élőzés
3. Svájc – 4 kimenetel, élőzés
4. Németország - 4 kimenetel, élőzés
5. Spanyolország - 4 kimenetel, élőzés
6. Hollandia - 4 kimenetel, élőzés
7. Bajnokok Ligája – Kétesély, overek, élőzés
8. NBA matek

Második számú piacok
1 Horvátország – kétesély, élőzés
2. Európa Liga – overezés, élőzés
3. NB2 – over 1,5, 1x2 (háromesély)
4. Anglia – háromesély, kétesély

Harmadik számú piacok
1. Válogatott meccsek – élőzés
2. Ausztria – élőzés

Így is marad 9 esemény, amit időrendbe kellene rendeznem.
Twente – Ajax
Lausanne – Basel
Hoffi – Union
Bayern/Juve átfedéssel
Napoli/Roma átfedéssel
Real a végére, átfedéssel

A cél a meccsnézés – ha valami adja, rámegyek!

Üdv, sound

1:1-nèl 1,31 2,5 over Reál meccsèn.
èß gól 2:1 épp.

1,56 3,5 over Reál meccsèn,  mèg egy over van erős 25 perc

Sziasztok

Jó sokat vártam néztem, lecsúsztam tegnap is....
Végül fogtam két könnyű overt, ez a na végre kategória most nekem!

Ma egy etap melón túl vagyok már, most a második menet előtt írok. Este 6 körül stream közelben leszek, remélem..
20:00
Nem hiszem, hogy kikap a Sevilla – x2 1,30

Szolnok – Dió
Már most látszik, hogy Kondással nem lesz sima a visszajutás! Nem igazán fér bele újabb pontvesztés a Kecsó és a Siófok után. Otthon tökös lesz a Szolnok, ezért a 1,5 over alaptipp 1,25

20:45
Samp – Milan

Első ránézésre nekem nem egyértelmű a Milan győzelme. A tavaszi válságból kérdéses, hogyan jön ki Pioli csapata – overezni szeretnék ezen a meccsen!

21:00
A West Ham mindig overes, kérdés, hogy be tudják-e rántani a rókákat?

Sok meccs ez megint egy napra és sok az átfedés. Arra kell mozdulnom, ahol könnyebb üzlet kecsegtet. Félek az angol bajnokiktól: nagyon hajtós, sok kapura lövéssel bíró meccsek vannak, azonban ez nem egyenlő a gólokkal!

üdv, sound

Sziasztok!

Az van, hogy tegnap bekaptam a 2. Pfizert. Semmi para, csak olyan küppedtség, és beszámíthatatlanság – konkrétan szarul vezetek. Minimál lázzal 38 C – lehoztam a mai napot, reggel 8-tól toltam a melót idáig. Konkrétan azért oltattam, mert október 01-el lejár a fél éves védettségi igazolásom (Covidos voltam márciusban...), s tisztán látható, hogy védettségi kártyával lesz élet, anélkül meg sok minden felejtős: pl egy focimeccsre se mehet ki az ember...stb.

Viszont a tegnap esti meccseket hiába néztem...nem fogtam fel.

Ma 21:00
Fradi-Young Boys

Érthetően erre mastizik mindenki egy hete...
Dobáljanak meg, szóljanak le...úgy érzem, hogy nem lesz sanszunk a BL-re most. Az, hogy emberelőnyben 11-est hibázva kikapunk Svájcban, az nekem annyi, hogy lecsó a mai....
Nagyon meglepődnék, ha győzni tudna a Fradi. szerintem x2 ez a meccs. – Nézem, s ha lesz sansz élőzésre, akkor tolom! Forgatókönyv függő a dolog, pl 1:0-s FTC vezetésnél könnyű over stb...

üdv, sound