TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Összeomlik a 2024-es Eb első napján a Tippmixpro?

Igen @ 1.20
11 (78.6%)
Nem @ 4.10
3 (21.4%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: június 15, 2024, 13:44:12

Ha még valakit érint:

"Tisztelt Játékosunk!

Hivatkozva Társaságunknak küldött levelére tájékoztatjuk, hogy egy technikai hiba okozza a levelében jelzetteket, amely elhárításán már dolgoznak illetékes munkatársaink.

A probléma érinti az Udinese - Roma mérkőzés kiértékelését a Tippmixpro weboldalon.

A javításig és a szelvények kiértékeléséig szíves türelmét kérjük."

A tippmixpros kifizetès másnál most mennyi idő?A hètfőn dèlelőtt kikèrt pènz mèg mindig nem jött meg.Máskor a dèlelőtti kikèrès esetèn aznap dèlután megjött.Lehet csak èn kaptam ilyen kitüntetett figyelmet.
Előre is köszi aki tud egy kis infót ezzel kapcsolatban

Most kaptam meg a pènzt :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum május 08, 2024, 15:53:42Most kaptam meg a pènzt :ok:

Ezek szerint elegendő csak ide beírni, fórumhozzászólásként.  :D   ;D

Idézetet írta: Admin Dátum május 08, 2024, 20:36:15Ezek szerint elegendő csak ide beírni, fórumhozzászólásként.  :D   ;D
Jah ;D Máskor gondom van hamarabb beírom ès megoldódik ez a tanulság :)

#2225 május 26, 2024, 13:23:38, vazul73
Sziasztok. Tegnap a Tippmixprón tettem egy fogadást a Kanada - Svájc jégkorong meccs hosszabbításában.
A fogadás a következő volt:
"Ki nyeri a hosszabbítást?" Két lehetséges kimenetel volt, döntentlent nem ajánlott fel, Kanadára tettem, a hosszabbítás vége x volt, az én értelmezésem szerint vissza kellett volna, hogy kapjam a pénzem, de vesztes fogadásként könyvelték el.
Ezzel egy időben volt egy másik ajánlat is aktív, az pedig "Ki nyeri a teljes mérkőzést?" vagy "Ki nyeri a büntetőpárbajt?", erre már nem emlékszem pontosan, mert ugye nem ezt fogadtam meg, de figyelembe véve, hogy a  meccs győztesére külön fogadást ajánlott fel, még inkább alátámasztja azt a gondolatom, hogy a büntetőpárbaj nem része a hosszabbításnak, hiszen akkor nem tettek volna ki a meccs győztesére külön ajánlatot. A is fura volt, hogy függőben volt a fogadás a meccs után órákig, mintha maguk sem tudnák mit csináljanak, ma reggel láttam, hogy nem írták jóvá a tétet. Járt már valaki hasonlóan ilyen típusú fogadással jégkorongmeccsen?

A hosszabbitas resze a buntetoparbaj.
A buntetoparbajos fogadas viszont csak akkor lett volna kiertekelve ha elernek odaig. Ha hosszabbitasban esik gol akkor void.

Sziasztok! A pron mik a tapasztalatok a max tét korlátozásával kapcsolatban? Nyilván nem a norvég 3 ra gondolok (vagy az asztaliteniszre) mert engem ott most is lekorlátoz. De pl válogatott meccsek 1x2 re, vagy még színvonalasabbnak mondható bajnokságok eredményeire?

Olyan tipikus pro

Kuldenek smst hogy lepjek be, bonusz var.

Belepek es persze a nagy budos semmi var..

Kolozsvár is vár.
Temesvár is.
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Csak a vonat és a Tippmixpro bónusz nem vár.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 11, 2024, 14:44:09Olyan tipikus pro

Én tegnap kaptam először 1 év után. Egy 50%-os befizetési 10 ezer forint értékben.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 11, 2024, 14:44:09Olyan tipikus pro

nem lehet hogy te is befizetési bonuszt kaptál? az majd csak a befizetés után látszik a bonuszok alatt, meg fontos hogy befizetéskor a bonusz kódot be kell írni.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 11, 2024, 21:41:12nem lehet hogy te is befizetési bonuszt kaptál? az majd csak a befizetés után látszik a bonuszok alatt, meg fontos hogy befizetéskor a bonusz kódot be kell írni.

Sehol semmi nem latszik
Se a promoknal se a bonuszoknal.