Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 08, 2023, 08:50:06A vasárnap este kikért pénzem még mindig függő státuszban van természetesen.Szóval aki szereti gyorsan mozgatni a pénzét annak nem biztos hogy ez az iroda a megfelelő.Hacsak a skrill nem gyorsabb.

Ki az, aki lassan szereti mozgatni a pénzét?!
Ki az, aki azt szereti, hogy más használja ingyen a pénzét, miközben ő hiába vár rá?!

Ha egy iroda korrektségét egyetlen paraméterrel kéne jellemezni, akkor az a kifizetés gyorsasága lenne.

Ha ez nincs meg, az két dologra utal:
vagy arra, hogy nem sürgős nekik a játékos igénye, csak mikor befizet,
vagy arra, hogy likviditási gondjaik vannak, ami miatt húzniuk kell az időt.

De egyik sem sem támasztja alá, hogy hű, akkor most egy ilyen magyar licences irodánál mekkora biztonságban van a pénzem.

Mégis mi indokolja a több munkanapos átfutást 2023-ban egy ellenőrzött számla esetében? 
Csak heti egy nap van bent a pénzügyes a vegas-nál?!   ;D

A tény hogy a függő úgy is visszavonja és elbukja..

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 06, 2023, 20:39:10Ezt a fogadóirodát nyugodtan be lehet rakni a vicc kategóriába.

Ma, alig 1 hét játék után, kicsivel több, mint 100ezer forint profitban megkaptam a korlátozásomat.

Ezért kár fogadóirodát üzemeltetni csak magyaroknak, ha minimális nyereség után szinte azonnal lekorlátozzák az embereket, nem jósolok nekik így nagy jövőt, főleg hogy semmilyen magyar sporteseményre nem lehet fogadni...

Update:

November 6-a este kértem ki a teljes egyenlegem (6 számjegy), mivel nincs értelme fillérekre korlátozott számlán folytatni.
November 7-én délelőtt kértek egy bankszámla kivonatot, amit azonnal be is küldtem.
Ma, November 9-én megérkezett a kifizetés a bankszámlámra.

Szóval összegezve a fogadóirodát, elég hamar jön a korlátozás ha nyereséges fogadó vagy, de a kifizetés sebessége nem volt kirívóan lassú. Persze 2023-ban ez is sok, de a mimagyarok módján sikeresnek mondható :)

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 09, 2023, 18:26:42Update:

November 6-a este kértem ki a teljes egyenlegem (6 számjegy), mivel nincs értelme fillérekre korlátozott számlán folytatni.
November 7-én délelőtt kértek egy bankszámla kivonatot, amit azonnal be is küldtem.
Ma, November 9-én megérkezett a kifizetés a bankszámlámra.

Szóval összegezve a fogadóirodát, elég hamar jön a korlátozás ha nyereséges fogadó vagy, de a kifizetés sebessége nem volt kirívóan lassú. Persze 2023-ban ez is sok, de a mimagyarok módján sikeresnek mondható :)

Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű fogadásokat tettél?

Idézetet írta: dki1980 Dátum november 10, 2023, 10:23:52Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű fogadásokat tettél?

Főleg teniszt, de ne reklámozzuk magunkat "Fogadj és nyerj" szlogennel, ha egy kis profit után lekorlátozzuk a fogadókat, nem a legjobb marketing

Az az egészen fantasztikus, mikor a vegasról nem tudod, hogy elindították-e már a pénzed, az otp netbankon meg nem tudod ellenőrizni, hogy esetleg megérkezett-e, mert technikai hiba miatt nem működnek bizonytalan ideig.

És ilyenkor beugrik, hogy mikor unibetről revolutra kérem ki a pénzt, akkor az elindítás után 4-5 mp-ig frissül az unibet oldala, EKÖZBEN megjelenik a telefonomon az értesítés, hogy pénz érkezett a revolut számlámra az unibettől...

Hanyatló nyugat...  (mert a litvánok is azok, úgy tűnik   ;D   )

#216 november 10, 2023, 12:32:05, dgabesz
Idézetet írta: tomika1 Dátum november 10, 2023, 11:08:21Főleg teniszt, de ne reklámozzuk magunkat "Fogadj és nyerj" szlogennel, ha egy kis profit után lekorlátozzuk a fogadókat, nem a legjobb marketing

Pár dolgot azért jó tisztán látni. Az irodák rengeteg energiát fektetnek abba, hogy kiszűrjék az olyan játékosokat, akik a biztos nyereségre hajtanak. Pontosan látják azokat az eseményeket, amiknél fennáll:
- a hirtelen odds változás;
- kiugróan magas fogadásszám;
- realtime tudják más irodák oddsait (odds compare oldalak segítségével)
stb.

Még lehetne ide szempontokat írni, de most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Előfordul, sőt a fóromon már többen írták is, hogy valaki hosszabb távon lehet nyereséges és így egy idő után le is korlátozzák. Hangsúlyozom, hogy hosszabb távon, ami nem 1-2 hónap!
Bizonyított tény, h a fogadók egy idő után elbukják a pénzüket ha "normálisan" játszanak. Amennyiben ez nem következik be, akkor gyanús leszel az irodának és ha ők potenciális veszélyét látják, h okosabb vagy náluk, akkor szebb jövőt Neked....
Sajna az ászf-ben le van írva, h ők bármit csinálhatnak, és nekünk tudomásul KELL venni, ha játszani akarunk.

Egyébként meg ha elolvasod a saját legelső fórumos hozzászólásodat 2014-ből, akkor már tudod is a választ a miértre:
"...Elolvastam az osszes eddigi oldalt az arbitrazs forumon es szeretnek vele komolyabban foglalkozni..."

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 10, 2023, 11:08:21Főleg teniszt, de ne reklámozzuk magunkat "Fogadj és nyerj" szlogennel, ha egy kis profit után lekorlátozzuk a fogadókat, nem a legjobb marketing

Single-ben?
Mindenre korlátoztak vagy "csak" a teniszre?

Ostobaság amúgy ez a részükról is. Ha hónapról hónapra söpörnéd ki a százezreket-milliókat stabilan, akkor "jogosan" jelezhetne a rendszerük, hogy hopp itt egy profival van dolgunk, akit nem szeretnénk a körünkben látni.
De hogy 100k nál ezt meglépik... még a rendszerük nem is tudott valódi profilt felállítani rólad.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 10, 2023, 11:37:23Az az egészen fantasztikus, mikor a vegasról nem tudod, hogy elindították-e már a pénzed, az otp netbankon meg nem tudod ellenőrizni, hogy esetleg megérkezett-e, mert technikai hiba miatt nem működnek bizonytalan ideig.

És ilyenkor beugrik, hogy mikor unibetről revolutra kérem ki a pénzt, akkor az elindítás után 4-5 mp-ig frissül az unibet oldala, EKÖZBEN megjelenik a telefonomon az értesítés, hogy pénz érkezett a revolut számlámra az unibettől...

Hanyatló nyugat...  (mert a litvánok is azok, úgy tűnik  ;D  )

Hát igen, az üldözendő máltai licences irodák, ahol az utóbbi időben 0-240 perc az átlagos pénzkifizetési idő.

Mennyivel jobb a magyar licence, ahol 120-240 ÓRÁS átlagos kifizetés, de a legjobb a curacao-i bohóclicence, amik közül egy sincs üldözve szeretett kormányunk által, de legalább lehet szurkolni, hogy valaha kifizetik-e a pénzed, meg a személyes adataidat melyik black marketen árusítják tovább

Idézetet írta: dgabesz Dátum november 10, 2023, 12:29:56Pár dolgot azért jó tisztán látni. Az irodák rengeteg energiát fektetnek abba, hogy kiszűrjék az olyan játékosokat, akik a biztos nyereségre hajtanak. Pontosan látják azokat az eseményeket, amiknél fennáll:
- a hirtelen odds változás;
- kiugróan magas fogadásszám;
- realtime tudják más irodák oddsait (odds compare oldalak segítségével)
stb.

Még lehetne ide szempontokat írni, de most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Előfordul, sőt a fóromon már többen írták is, hogy valaki hosszabb távon lehet nyereséges és így egy idő után le is korlátozzák. Hangsúlyozom, hogy hosszabb távon, ami nem 1-2 hónap!
Bizonyított tény, h a fogadók egy idő után elbukják a pénzüket ha "normálisan" játszanak. Amennyiben ez nem következik be, akkor gyanús leszel az irodának és ha ők potenciális veszélyét látják, h okosabb vagy náluk, akkor szebb jövőt Neked....
Sajna az ászf-ben le van írva, h ők bármit csinálhatnak, és nekünk tudomásul KELL venni, ha játszani akarunk.

Egyébként meg ha elolvasod a saját legelső fórumos hozzászólásodat 2014-ből, akkor már tudod is a választ a miértre:
"...Elolvastam az osszes eddigi oldalt az arbitrazs forumon es szeretnek vele komolyabban foglalkozni..."

Itt nem azzal van gond, hogy lekorlátoznak, joguk van hozzá, de hogy 1 hét játék, összesen 48 fogadás után, amikor az első 28 fogadásból csak 9 volt nyertes, az nevetséges és súlyosan amatőr traderekre utal egy magára valamit is adó fogadóirodánál.

Hozzáteszem, hogy nem fogadtam kiugróan magas oddsokat sem, bár többször volt volt jobb az odds, mint beten, de nem mindig. (meg egyébként is, honnan tudnám mennyi a letiltott fogadóirodáknál az odds... )

Idézetet írta: dki1980 Dátum november 10, 2023, 12:31:24Single-ben?
Mindenre korlátoztak vagy "csak" a teniszre?

Ostobaság amúgy ez a részükról is. Ha hónapról hónapra söpörnéd ki a százezreket-milliókat stabilan, akkor "jogosan" jelezhetne a rendszerük, hogy hopp itt egy profival van dolgunk, akit nem szeretnénk a körünkben látni.
De hogy 100k nál ezt meglépik... még a rendszerük nem is tudott valódi profilt felállítani rólad.

Mindenre full korlát, nem vacakoltak.

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 10, 2023, 12:50:57Mindenre full korlát, nem vacakoltak.

Lehet, hogy máshol korlátoztak már, és ezt tudják ?

Idézetet írta: csucsu Dátum november 10, 2023, 13:14:19Lehet, hogy máshol korlátoztak már, és ezt tudják ?

Ez is lehetséges, de az meg a tippmixpro részéről az adataimmal való visszaélés (mivel nincs más fogadóiroda aki kiadná Vegasnak a korábbi játékosprofilomat)

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 10, 2023, 13:41:25Ez is lehetséges, de az meg a tippmixpro részéről az adataimmal való visszaélés (mivel más fogadóiroda aki kiadná Vegasnak a korábbi játékosprofilomat)

Ezt mennyire lehet 100% tudni ?
Lehet-e fekete lista a többi iroda közt ?

Idézetet írta: csucsu Dátum november 10, 2023, 14:43:23Ezt mennyire lehet 100% tudni ?
Lehet-e fekete lista a többi iroda közt ?

Ezt azért szerintem nem kell ennyire túlgondolni.

Valószínűleg 1 hét játék alatt "sikerült" olyan oddsokra rakni, amik az iroda szerint grízesek voltak a korábban leírt szempontok közül (pl. arb gyanú). És ebben az esetben mindegy, hogy az első 28 fogadásból csak 9 lett nyertes. Az még belefér hogy 1-2 fogadásod "elcseszett" oddsokra tetted, viszont ha a legtöbb fogadásod ilyen, azt már nem nézi jó szemmel az iroda.

És azt nem gondolom, hogy az irodák egymásnak adnák ki a user infókat, márcsak a GDPR szabályzat miatt is. Ezért csúnyán megüthetnék a bokájukat. (Bár már olvastam olyat, hogy a Campobet/Zulabet/Rabona trió érdekes dolgokat csinált. :) )