Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sziasztok, tudtok olyan statisztikai oldalt, ahol több ligában vissza lehet nézni az aktuális forduló meccseit? Amiket ha kiválasztok, akkor az aktuális meccs előtti tabellát látom. Amiket ismerek, az Eredményk és a Soccerway, mind a végleges tabellát mutatják, tehát ahogy vége lett a bajnokságnak. HIába megyek vissza mondjuk a Bundesliga 10. fordulójának eredményeire és kiválasztok 1 meccset, rámegyek, hogy tabella és az aktuális tabellát hozná be, nem az akkori állást.

Feltettem kötésben két 1.75-ös szorzójú meccset 1000 Ft-tal.Az egyik meccs délelött volt, a másik délután.
A délelöttinek lement az első félideje, láttam hogy nyerni fogok...de ekkor vettem észre, hogy a másik meccsen véletlenül rossz csapatra fogadtam, tehát el fog menni ez a szelvény.Gyorsan megnéztem a fogadóiroda honlapján, lehet-e cash out-olni és kiderült, hogy 1250 Ft-ért lehet.Szóval nemhogy nem ért veszteség, de plusz pénzzel tudtam kiszállni a dologból.
Az lenne a kérdésem, hogy lehet ilyet akarattal is csinálni?Tehát mondjuk kötésben felrakok egy "biztos" meccset (1.10 körüli szorzóval) meg egy "nem biztos" meccset (mondjuk 2.50 feletti szorzóval) és amikor a "biztos" meccs tényleg bejön és a fogadóiroda felajánl egy 1.3 szorzójú cash out-ot, akkor az nekem jó.Hiszen több pénzt kapok, mintha egyesben fogadtam volna a "biztos" meccsre, illetve nem kell megvárnom a másik meccs eredményét, sőt még talán a "biztos" meccs végét sem.
Szóval milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy a cash out nagyobb szorzójú legyen, mint a "biztos" meccs?

#2523 június 24, 2024, 20:36:09, Schleck
nem kapsz több pénzt, sőt kevesebbet a legtöbb irodánál, néhánynál max ugyanannyit, mintha szimplában raktad volna az adott szorzót.. valamit elnéztél.. de biztos meccs amúgy sincs. meg aki kötésben fogad, az amúgy is vesztes. aki nem a lehető legjobb szorzón fogad, az amúgy is vesztes. minden másra ott a..

Idézetet írta: OllieVonPearl Dátum június 24, 2024, 16:43:18Feltettem kötésben két 1.75-ös szorzójú meccset 1000 Ft-tal.Az egyik meccs délelött volt, a másik délután.
A délelöttinek lement az első félideje, láttam hogy nyerni fogok...de ekkor vettem észre, hogy a másik meccsen véletlenül rossz csapatra fogadtam, tehát el fog menni ez a szelvény.Gyorsan megnéztem a fogadóiroda honlapján, lehet-e cash out-olni és kiderült, hogy 1250 Ft-ért lehet.Szóval nemhogy nem ért veszteség, de plusz pénzzel tudtam kiszállni a dologból.
Az lenne a kérdésem, hogy lehet ilyet akarattal is csinálni?Tehát mondjuk kötésben felrakok egy "biztos" meccset (1.10 körüli szorzóval) meg egy "nem biztos" meccset (mondjuk 2.50 feletti szorzóval) és amikor a "biztos" meccs tényleg bejön és a fogadóiroda felajánl egy 1.3 szorzójú cash out-ot, akkor az nekem jó.Hiszen több pénzt kapok, mintha egyesben fogadtam volna a "biztos" meccsre, illetve nem kell megvárnom a másik meccs eredményét, sőt még talán a "biztos" meccs végét sem.
Szóval milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy a cash out nagyobb szorzójú legyen, mint a "biztos" meccs?

Rossz az alapvetesed. Ha megeszek kombiban egy 1,10es egy 5os oddsal es jon az 1,10 akkor sehol se lesz nagyobb a cashoutod mint 1100ft, ezt garantalom. (Kiveve ha a meg el nem kezdodott meccsed oddsa valamiert drasztikusan le nem esik)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 24, 2024, 22:33:20Rossz az alapvetesed. Ha megeszek kombiban egy 1,10es egy 5os oddsal es jon az 1,10 akkor sehol se lesz nagyobb a cashoutod mint 1100ft, ezt garantalom. (Kiveve ha a meg el nem kezdodott meccsed oddsa valamiert drasztikusan le nem esik)
Igen, közben már én is rájöttem...  :)
Köszi a választ!

A következő szisztémán gondolkodom: teniszre fogadnék, méghozzá az adogatásokra (pontokra).
A legrövidebb meccsen (ami 6-0, 6-0-ra végződik), pontosan 48 adogatás van. Ennél csak több lehet, mivel ennyire sima győzelem ritka, mint a fehér holló. Tehát egy meccs alatt minimum 48 fogadást tehetünk és nyerhetünk meg...mivel 1,75 és 1,85 közötti az odds, ezért még 100 Ft-os téttel is 3500-4000 Ft nyerhető minimum. Ha csak napi 2 meccset játszunk végig, akkor már 7000-8000 Ft minimum, de ismétlem, ennél több a nyerhető pénz.
A taktika annyi lenne, hogy az adogatóra fogadok minden szervája elött. Ha nyerek, van 75-85 Ft-om, ha vesztek emelek.
Na és itt a hiba a rendszerben, mert ha mondjuk nyeri az első kettő adogatást, de a következő négyet elveszti, már van egy 4-es bukóm, és ha a következő adogatásnál elveszti mindet, akkor már 8-as bukó széria és elment minden pénzem. Szóval valahogy ezt kellene kijavítani...esetleg egy jó focis páratlan-páros gólszám stratégiával, az eléggé hasonlít ehhez a stratégiához...
Tippek, ötletek?

Idézetet írta: OllieVonPearl Dátum július 11, 2024, 18:19:41A következő szisztémán gondolkodom: teniszre fogadnék, méghozzá az adogatásokra (pontokra).
A legrövidebb meccsen (ami 6-0, 6-0-ra végződik), pontosan 48 adogatás van. Ennél csak több lehet, mivel ennyire sima győzelem ritka, mint a fehér holló. Tehát egy meccs alatt minimum 48 fogadást tehetünk és nyerhetünk meg...mivel 1,75 és 1,85 közötti az odds, ezért még 100 Ft-os téttel is 3500-4000 Ft nyerhető minimum. Ha csak napi 2 meccset játszunk végig, akkor már 7000-8000 Ft minimum, de ismétlem, ennél több a nyerhető pénz.
A taktika annyi lenne, hogy az adogatóra fogadok minden szervája elött. Ha nyerek, van 75-85 Ft-om, ha vesztek emelek.
Na és itt a hiba a rendszerben, mert ha mondjuk nyeri az első kettő adogatást, de a következő négyet elveszti, már van egy 4-es bukóm, és ha a következő adogatásnál elveszti mindet, akkor már 8-as bukó széria és elment minden pénzem. Szóval valahogy ezt kellene kijavítani...esetleg egy jó focis páratlan-páros gólszám stratégiával, az eléggé hasonlít ehhez a stratégiához...
Tippek, ötletek?

Halott ugy. Sima martingale a maga osszes kockazataval. Masreszt a ferfi meccseken ritkan lesz az adogato oddsa 1,75. Max ha amugy is elegge eselytelen.
A noknel meg csak csak, de ott aztan siman benne van hogy zsinorban bukik ket szervat semmire az adogato

Idézetet írta: OllieVonPearl Dátum július 11, 2024, 18:19:41A következő szisztémán gondolkodom: teniszre fogadnék, méghozzá az adogatásokra (pontokra).
Tippek, ötletek?

Arra, hogy elbukja az adogatást nagyobb odds szokott lenni.
40-0 után gyakori a 40-15, erősebb férfi mezőnyben itt az odds 3.00 is lehet.

Tippek, ötletek?

Szerintem sokkal jobban jársz, ha női meccseken breakre fogadsz. Mivel - ahogy valaha rég tán itt a fórumon olvastam - "a nők nem tudnak szerválni", vannak meccsek, ahol több a break, mint a nyert adogatás. Magas oddson is megéri tenni rá, bár a bukik is tudnak valamit, amikor gyakran a breakre kisebb a szorzó, mint a párja.