III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem kötekedni szeretnék, de nekem kettejük közül még mindig Zidane az etalon  :great: :beerchug:


Idézetet írta: butyi Dátum július 22, 2019, 18:01:30


Zig Zag Football
8 perce ·
Malcolm 😥💔

My name?

Malcolm Felipe of oliveira

I hate football.

Yes, Barcelona was my dream, and I couldn't help it when I found out they made an offer.

I was heading to Rome when my agent told me they were getting tired of me.

Without hesitation, I told him who is crazy who will refuse to play for Barcelona? This is the land of dreams, Fernando, the land of dreams.

Today, when I remember these events, I feel a pain that breaks my heart and tear it apart.

I changed a lot that season, but at the same time I tried to keep my blood cold as much as possible, I didn't make any trouble, I didn't complain about the decisions of the maestro, I was doing my pain to Every game I play, every time I hit my feet, camp nou grass and dance this round, I was doing my best.

But what did this performance do?

I have been left with a constant exclusion, putting myself on the list of players leaving this summer, starting the season as a flame of optimism and joy, and the end completely broken.

Now I am aware that the sky of dreams has not been created for everyone.

Some have to live and die without reaching the epitome of glory.

It's okay, I'm going to do a little bit.

I'll give up.

Leticia (his girlfriend) continues the conversation by saying:

" Malcolm is a very emotional person."

" he cries when he doesn't play, when he loses, even when he scores, I encouraged him in his decision to leave for Russia, he deserves better than him from barça, but it seems that the cloud has landed his life."

" after his initial commitment with his new club and what he saw from the fans of his team, he came home and started to scream:

" it's over, I'm not going to play football again, go tell them that the black man leaves them, they will check on the traditions of their club, the black guy will not disturb anyone again, I hate football, I Hate it."

Szomorú... :(

Talán az egyik legjobb meccsét játszotta a klubban, mikor láttam őt élőben. Vele és Dembélével ez egy nagyon gyors Barcelona lehetett volna. Én úgy gondolom, hogy a képzettsége is megvolt, bár sok esetben eltűnt a mezőnyben, ha lehetőséget kapott. Azonban az is igaz, hogy így nagyon nehéz beépíteni valakit, amire Ernesto Valverde nem is törekedett. Nyakára hoztak egy játékost, mindezt egy olyan kicsinyes bosszú miatt, hogy ne legyen a rómáé, merthogy kiejtette őket a BL-ben. Egészen elképesztő, amilyen ámokfutást rendez Josep Maria Bartomeu. Jelen helyzetben borzalmas állapotok uralkodnak a csapatnál, de egy felületesebb külső szemlélő csak annyit lát, hogy jön Antoine Griezmann vagy Frenkie de Jong és majd rendben lesz minden.

Mikor Victor Font bejelentkezett az elnöki pozícióért, tele lett a gatya Bartomeu-nál. Ez érezhető volt, de mázlija volt, mert a győzelmek jöttek. Arról már írtam, hogy esetleges BL-győzelem esetén már nyáron lett volna elnökválasztás, hogy hosszú időre biztosítsa a helyét. Ha lehet azt mondani, talán jó is, hogy nem nyertünk (bár akkor ott óriási blama volt a kiesés), mert az beláthatatlan következményekkel járt volna hosszútávon. Így még talán van némi remény, hogy a jelenlegi helyzet változik, de ehhez kellenek a pártoló tagok is, hogy végre belássák, az egész Bartomeu hibája. Először azt gondoltam, mikor megláttam Patje-t a VIP-ből kilépve a Camp Nouban, hogy biztos a szokásos kis gesztus a klubtól, meccsnézés és más egyéb.

Aztán kiderült, hogy Victor Font mintájára elkezdte toborozni Bartomeu is az egykori klasszisokat, Kluivert egyből a klubhoz került nyáron, ahogyan Victor Valdés is. Hatalmas összegek repkednek és olyan játékosok, akikre vélhetően semmi szükség jelenleg. Antoine Griezmann, most pedig Neymar. Reménykedem, hogy Madridba megy - még akkor is, ha az El Clásicón rúg egy mesterhámast -, mert már csak ő kéne a Barcába.. Közben amiért kiemelkedett a többi klub közül a Barcelona, épp azt kezdi elveszíteni. A különlegesség varázsa, amiért Cruijff magáénak érezte a katalánok politikáját is, ahogyan bántak a játékosokkal. Ez mára kezd eltűnni, ezt kapják a játékosok, mint amit Malcom. Lassan ott fogunk tartani, hogy Pérez mintájára Barcelonában sem becsülik majd az egykori klasszisokat és idő előtt elküldik őket..


De jó... A Reading csapatában összeállt a Puskás-Pele duó.  :)

Nekem az a durva ebben, hogy ezt sem magyarok szúrták ki, hanem Neil Warnock mondta, hogy kemény ellenfél lesz a Reading ilyen párossal.Kellett neki egy nap, hogy a magyar kacsasajtó nyelje, mint a nokedlit.

https://www.bbc.com/sport/av/football/49374751

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 18, 2019, 22:59:33
Nekem az a durva ebben, hogy ezt sem magyarok szúrták ki, hanem Neil Warnock mondta, hogy kemény ellenfél lesz a Reading ilyen párossal.Kellett neki egy nap, hogy a magyar kacsasajtó nyelje, mint a nokedlit.

https://www.bbc.com/sport/av/football/49374751
Engem egyáltalán nem lep, hogy ilyesmit nem "szúrnak ki" a magyarok, hiszen nekik az sem téma, hogy olykor Orban-Kádár páros játszik a magyar fociválogatottban.
(Rossz az, aki rosszra gondol.)

Hét egyetemista srác klubvezető lett

19 évesek, motiváltak és nagy terveik vannak a félprofi csapatként működő Walton & Hersham FC-vel. Jelenleg az angol tizedosztályban szerepel az 1945-ben alapított klub, de a június óta regnáló fiatal vezetőség feljutást tervez! Tovább


Vela gólja csütörtök hajnalban a San José ellen, nem csúnya.

Emlékszem a Sociedados időszakában mekkorát ment Griezmannal, Xabi Prietóval. Akkoriban Illarramendi épphogy becsatlakozott a buliba, már vitte is a Real Madrid, de a legügyesebb szerintem Vela volt, csak a munkamorálja volt gyenge.


Ez olyan, mint valami valóságshow :) De azért sok sikert a srácoknak :)

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum augusztus 23, 2019, 13:06:11
Hét egyetemista srác klubvezető lett

19 évesek, motiváltak és nagy terveik vannak a félprofi csapatként működő Walton & Hersham FC-vel. Jelenleg az angol tizedosztályban szerepel az 1945-ben alapított klub, de a június óta regnáló fiatal vezetőség feljutást tervez! Tovább



A Hamiltonból kiállították Hamiltont.

Premier League gólpasszok száma az elmúlt hat teljes szezonban összesítve:
Jesse Lingard: 10
Adam Johnson: 11

Adam Johnson ebből a hat szezonból háromban börtönben ült.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 27, 2019, 13:10:40
Premier League gólpasszok száma az elmúlt hat teljes szezonban összesítve:
Jesse Lingard: 10
Adam Johnson: 11

Adam Johnson ebből a hat szezonból háromban börtönben ült.

Jól megszívta Johnson; úgy tudom, hogy a csaj is benne volt :P Értem én, hogy hülyeséget csinált, 16 év alattival létesített szexuális viszonyt, de lehet kinézett vagy 20-nak is.

Márciusi cikkből:

"A Sunderland egykori játékosa a hatéves börtönbüntetés felét ülte le, pénteken engedték szabadon. A korábbi életét ugyanakkor nem kapja teljes egészében vissza: a telefonját bármikor ellenőrizhetik, köteles megadni a rendőrségnek a lakcímét és a pénzügyi adatait, illetve bejelenteni, ha külföldre utazik, továbbá a kislányával, Aylával kizárólag felügyelet mellett találkozhat."

Életre szóló bélyeg..

Ezek valós hírek vagy csak indulatkeltés? Tőlem akár a Holdra is mehetnek a románok, de lassan olyan hírek lesznek, hogy magyar gyerekeket áldoznak fel a lelátón. A sajtónak elég bedobnia a román szót, és máris ezer komment és interakció, szóval rá lehet erre játszani szépen, de közben igaz is lehet. Ha mondjuk igaz, és rossz emberek a román szurkolók, akkor az összes az, vagy csak egy részük?

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020/eb-2020-puscas-golja-dontott-a-debutalo-rust-magyarellenes-rigmussal-fogadtak-a-romanok-2720879

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 08, 2019, 21:31:29
Ezek valós hírek vagy csak indulatkeltés? Tőlem akár a Holdra is mehetnek a románok, de lassan olyan hírek lesznek, hogy magyar gyerekeket áldoznak fel a lelátón. A sajtónak elég bedobnia a román szót, és máris ezer komment és interakció, szóval rá lehet erre játszani szépen, de közben igaz is lehet. Ha mondjuk igaz, és rossz emberek a román szurkolók, akkor az összes az, vagy csak egy részük?

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020/eb-2020-puscas-golja-dontott-a-debutalo-rust-magyarellenes-rigmussal-fogadtak-a-romanok-2720879
Is-is. Nézőpont kérdése, hogy félig tele a pohár vagy félig üres a pohár.
Hiszen tényleg lehet azt írni, hogy "a debütáló Rust magyarellenes rigmussal fogadták a románok", és ez még igaz is, ám ha azt írják, hogy magyarellenes rigmusok hallatszottak azon a mérkőzésen, amikor Adrian Rus debütált, akkor - amellett, hogy ez is teljes mértékben igaz - már némileg egyértelműbb a megfogalmazás és kevesebb lehetőség van a félreértésre.