TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: marciluca Dátum február 13, 2023, 22:08:28Itt valami gebó van.. az élő fogadás elérheteen

Polt Péter felesége belépett az új munkahelyére, csak rossz gombot nyomott meg.

Alighogy vége lett, máris fut az új promóció. Meglep, hogy senki nem említette.

Nekem ez 5.500 meghívott 7.000.000 Ft díj, 2.500-ért kell fogadni naponta.
Nem akartam addig írni, amíg nem telik el két nap.

Most 1575 fő 2 pontos és még 505 fő mehet tovább, ha ma duplán fogad.

3.366 Ft most a kassza.

van egy nyertes fogadäsom,de a nyeremény joväiräs alatt van.....ez meddig tart itt a tippmixpron?  :noway:

Sztem nem ment be a délutános műszak... :bash:

Idézetet írta: marciluca Dátum február 26, 2023, 15:23:43Sztem nem ment be a délutános műszak... :bash:

szänalom....4 óra eltelt a fogadäs óta.... fogadäs nyertes csak a nyeremény hiänyzik....soha többet  :noway:  :noway:  :noway:

9.818 Ft lett a vége, 718-an teljesítettük. Elméletileg kedden jóváírják.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Nekem eggyel feljebb 10400 HUF. Nem érte meg. Jóval többe került. :-\

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 27, 2023, 16:06:31Nekem eggyel feljebb 10400 HUF. Nem érte meg. Jóval többe került. :-\
Hosszútávú befektetés, így legközelebb is meghívnak.  ;D 

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 27, 2023, 16:57:54Hosszútávú befektetés, így legközelebb is meghívnak.  ;D 
Megkérdeztem őket én mikor kapok, ezt válaszolták... no comment

A bónusz ajánlataink egyediek, különböző feltételeket veszünk figyelembe és ez alapján küldünk ajánlatot.
Bónusz ajánlataink nem feltöltési összegtől függnek. Sokszor fogadási szokásokat vagy típusokat veszünk figyelembe, illetve még sok szempontból tevődik össze bónusz ajánlataink feltételeinek listája. Erről tájékoztatást nem tudunk adni, hiszen nem következetesek.


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 27, 2023, 17:54:31Megkérdeztem őket én mikor kapok, ezt válaszolták... no comment

A bónusz ajánlataink egyediek, különböző feltételeket veszünk figyelembe és ez alapján küldünk ajánlatot.
Bónusz ajánlataink nem feltöltési összegtől függnek. Sokszor fogadási szokásokat vagy típusokat veszünk figyelembe, illetve még sok szempontból tevődik össze bónusz ajánlataink feltételeinek listája. Erről tájékoztatást nem tudunk adni, hiszen nem következetesek.



Szerintem ez még több is, mint amit egy átlag fogadóiroda a bónuszadási elveiről le szokott írni  ;D

Átírták a Szuper Széria feltöltési időpontját. Március 3-ig lesz rajta  :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 31, 2023, 12:25:44Vajon mikor lesz az uj platform es az ujitasok? 1 even belul meglesz?

Megtudtál valamit?


Mennyire versenyképes a Tippmixpro a külföldi irodákkal szemben?

Nektek milyen tapasztalaitok vannak a Tippmixpróval? Egyáltalán még szoktatok játszani a sima Tippmixen?