TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Összeomlik a 2024-es Eb első napján a Tippmixpro?

Igen @ 1.20
11 (78.6%)
Nem @ 4.10
3 (21.4%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: június 15, 2024, 13:44:12

Idézetet írta: rektf3st Dátum június 17, 2024, 17:43:47most regisztráltam tippmixprora. feltöltöttem a dokumentumokról a képeket. tudom még nem lehet így fogadni, csak ha rányomok a befizetésre akkor ezt írja ki: "Tisztelt Játékosunk! Az általad beállított önkizárás miatt nincs lehetőséged játékosi egyenleg befizetésére."   WTF?
Hivd fel az ugyfelszolgálatot,van telefonszámuk,igaz lehet kb fél órát vársz míg tudsz beszélni valakivel,de utána pikk pakk megoldják majd

Tegnap óta nem enged befizetni  a gránitbank.
Se ide, se a Vegasba.
Tudtok erről valamit ?

Sziasztok. Sajnos amióta nincs Betfair felmentem a tippmixpro oldalára. Nagyon lassú, sokszor lefagy, nem enged kötéseket, utána engedi... ügyfélszolgálaton hozzá nem értő diákok dolgozhatnak.. szóval nagyon gáz..., egyelőre nincs más, ezért addig használni akarom. Viszont amire 2 napja nem tudnak emailben válaszolni (azért ez is minősíti a hozzáállásukat) , hogy hogyan lehet csak a bónusz összegével fogadni. Nem találok olyan opciót, hogy fogadás a bónusz összegéből. Ebben tudtok segíteni?  :beerchug:

Köszi előre is!

Idézetet írta: zontana Dátum június 19, 2024, 14:59:05Sziasztok. Sajnos amióta nincs Betfair felmentem a tippmixpro oldalára. Nagyon lassú, sokszor lefagy, nem enged kötéseket, utána engedi... ügyfélszolgálaton hozzá nem értő diákok dolgozhatnak.. szóval nagyon gáz..., egyelőre nincs más, ezért addig használni akarom. Viszont amire 2 napja nem tudnak emailben válaszolni (azért ez is minősíti a hozzáállásukat) , hogy hogyan lehet csak a bónusz összegével fogadni. Nem találok olyan opciót, hogy fogadás a bónusz összegéből. Ebben tudtok segíteni?  :beerchug:

Köszi előre is!

Szerintem nincs ilyen lehetőség. A bónuszpénz a teljes egyenleged különálló, nem kivehető része, de ettől még azzal együtt él, és amint teljesült a forgatási követelmény, készpénzzé alakul.

(nekem) meghosszabbitottak 4nappal az 1000ft napi bónuszt

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 19, 2024, 16:30:38(nekem) meghosszabbitottak 4nappal az 1000ft napi bónuszt

Nekem is, mert egyszer sem sikerült még pénzt csinálnom az 5 ezrekből. Kétszer jött be az elsőként feladott kettes-hármas kombi. A másodikra már gatya is volt.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 19, 2024, 17:47:53Nekem is, mert egyszer sem sikerült még pénzt csinálnom az 5 ezrekből. Kétszer jött be az elsőként feladott kettes-hármas kombi. A másodikra már gatya is volt.

detto :DD

Nekem már 29ezer van kiforgatva a napi 2ezer bonuszból :redchug:
Kettes kombikat kell tenni, úgy szoktam
hogy az egyik meccs délelőtti iksz,3-as oddsz körül,
a másik meg egy délutáni 2,5gól over..
Ha jön a délelőtti X, akkor a délutáni meccset be is védheted ha akarod.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 20, 2024, 14:07:42Nekem már 29ezer van kiforgatva a napi 2ezer bonuszból :redchug:
Kettes kombikat kell tenni, úgy szoktam
hogy az egyik meccs délelőtti iksz,3-as oddsz körül,
a másik meg egy délutáni 2,5gól over..
Ha jön a délelőtti X, akkor a délutáni meccset be is védheted ha akarod.
Nekem se sikerult még értelmezhető egyenleget(min 10k) kipörgetni...

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 16, 2024, 16:57:52Érvénytelen kód  :(
írtam az ügyfélszolgálatnak már két napja, gondolom majd 30 napon belül válaszolnak, amikor már rég vége a promónak .
meglepő, hogy végül nem 30 napra válaszoltak, csak 9 - bár csak a szokásos azonosítsam magam sablon válasz mi most érkezett.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 24, 2024, 15:37:34meglepő, hogy végül nem 30 napra válaszoltak, csak 9 - bár csak a szokásos azonosítsam magam sablon válasz mi most érkezett.

Nem hivtad fel oket? Tapasztalatom szerint a varakozas ellenere sokkal gyorsabb.

Nekem jott ujra 3x felhasznalhato 1k bonusz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 25, 2024, 17:17:29Nekem jott ujra 3x felhasznalhato 1k bonusz.

És ezt egy napon is ellőheted, ha akarod. Én már tudom.

Igen en is egyben lottem el.