Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma betértem a lottózóba feladni egy tippmixet. Elképesztő hiba volt. Na nem a tippmix, hanem bemenni.
Történt ugyanis, hogy volt előttem egy faszi, akinek fingja nem volt a dolgokról. DNB-ben tett egy meccset, de a találkozó döntetlennel ért véget. Értetlenkedett, hogy miért egyes szorzó, hiszen ez azt jelenti, hogy az általa választott csapat nyer vagy iksz. Gyakorlatilag ez egy duplaesély, csak nem olyan rossz a szorzója. Elmagyárazta a lottózó alkalmazottja, hogy nem ilyenkor 1.00 lesz a szorzó, ez így működik. Majd hozzáteszi: DNB-t és ázsiai hendikeppet ezért nem éri meg tenni, mert egy átverés az egész.
Gőzük sincs az embereknek, hogy mit játszanak, de látták valakinél, hogy ezzel nyerni is lehet...

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 21, 2021, 17:37:31
Ma betértem a lottózóba feladni egy tippmixet. Elképesztő hiba volt. Na nem a tippmix, hanem bemenni.
Történt ugyanis, hogy volt előttem egy faszi, akinek fingja nem volt a dolgokról. DNB-ben tett egy meccset, de a találkozó döntetlennel ért véget. Értetlenkedett, hogy miért egyes szorzó, hiszen ez azt jelenti, hogy az általa választott csapat nyer vagy iksz. Gyakorlatilag ez egy duplaesély, csak nem olyan rossz a szorzója. Elmagyárazta a lottózó alkalmazottja, hogy nem ilyenkor 1.00 lesz a szorzó, ez így működik. Majd hozzáteszi: DNB-t és ázsiai hendikeppet ezért nem éri meg tenni, mert egy átverés az egész.
Gőzük sincs az embereknek, hogy mit játszanak, de látták valakinél, hogy ezzel nyerni is lehet...

az ilyen embereknek lehet még ma eladni a fizetős tippeket :D

Más is észrevette, hogy egyre kevesebb a fogadási lehetőség némely meccsekre? Akartam most a Samorin-Komarno kupameccset 2.5 fölé, nincs csak 1.5 és 3.5 gól. Vagy kezdődik a kosár Sibiu és egyféle ponthatár van csak. ???

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 23, 2021, 14:52:21
Más is észrevette, hogy egyre kevesebb a fogadási lehetőség némely meccsekre? Akartam most a Samorin-Komarno kupameccset 2.5 fölé, nincs csak 1.5 és 3.5 gól. Vagy kezdődik a kosár Sibiu és egyféle ponthatár van csak. ???

Igen ma is ez volt a szlovák kupameccseken. Érdekes, hogy a Michalovce meccsén lehetett minden gólos lehetőségre fogadni.  A Dubnicáén nem.
Olasz harmadban pedig úgy volt , hogy 2,5 alá, és fölé , azon kívül csak pontos gólszámra lehetett tippelni.

Lehet már volt téma, de egy kérdés:

ha 400 ezer felett van a nyeremény, azt a sok papírmunka után kb. mennyi idő amíg utalják a nyereményt?

Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatok?

Tesomek luxoron nyertek 3,8milliot, kb 2 het volt az utalas.
Gyanitom hasonlo a tippmixnel is.


Most láttam. Csávó nem tudott várni fél ötig, ő így oldotta meg :D

Hello. Nekem az lenne a kérdésem , ha tippmixen több 100 ezerrel szeretnék játszani, viszont tudom egyszerre 100ezer a limit.
Ha viszont a következő 100ezret rakom fel ugyanarra a meccsre,  Ti mit gondoltok megtehetem anélkül hogy az odds esik vagy ez a nagyobb piacokon azért nem jellemző?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum május 26, 2021, 14:15:06
Hello. Nekem az lenne a kérdésem , ha tippmixen több 100 ezerrel szeretnék játszani, viszont tudom egyszerre 100ezer a limit.
Ha viszont a következő 100ezret rakom fel ugyanarra a meccsre,  Ti mit gondoltok megtehetem anélkül hogy az odds esik vagy ez a nagyobb piacokon azért nem jellemző?

Gondolom, hogy alacsony szorzóra akarsz tenni, amire reaális esély van ,tehát nem olyasmire, ami bundagyanús.
Ilyen esetben nem fog esni.

Köszi ez jó lenne ha tényleg nem számít. Nem olyan kicsikre 1,8 -as oddsokra.  Pl 300 ezret szeretnék feltenni egy kimenetelre ami 1,8as oddson van, de ezt csak úgy tehetem meg a tippmixen ha 3-szor adom fel, mivel  100ezer a max feltett tét. Akkor az nem valószínű mikor felteszem az első harmadát rögtön utána az 1,8-as szorzó leesik 1,6-ra, mert akkor már ba...m az egészet.
Ilyen megtörténhet mit gondoltok?

Szerintem nem. Egyébként megkérheted a lottózóst, hogy alapból üsse be, hogy 3-szor lesz feladva. Kb.10 mp alatt kint van a 3 szelvény. Nem reagál olyan gyorsan a piac erre.

Erre nem is gondoltam!!!   Hát köszi az infót ezen rágódtam heteket. 


A faternak van egy szelvénye, melyen megrakta, hogy C.Ronaldo lesz a gólkirály. Egyszerűen nem hiszi el nekem, hogy a 19-es oddsa az nem 19-es odds, hisz Schick is öt góllal végzett.

Igen, ilyen esetben a dead heat rule szabály van érvényben. Vagyis ha többen holtversenyben végeznek élen, akkor annyival osztódik az odds/nyeremény ahányan vannak.

Holtverseny:Amennyiben  ,,Ki  nyeri...  ?"  típusú  fogadások  esetében  holtverseny  alakul  ki, akkor  az  úgynevezett  ,,Holtversenyes  szabály"  lép  életbe  a  fogadások kiértékelésekor.  (,,Ki  nyeri...  ?"  típusú  fogadások  esetében  holtversenyes szituációról akkor van szó, ha két, vagy több résztvevő egy bajnokság, verseny, vagy  versenysorozat  során  ugyanazt  a  helyezést,  eredményt  éri  el.  Közöttük  a verseny  szervezője -figyelembe  véve  a  vonatkozó  sportági  szabályokat, esetlegesen  igénybe  vehető  technikai  eszközöket -nem  tud  különbséget  tenni, vagy  nem  tesz  különbséget.)  Holtverseny  esetén  a  holtversenyben  érintett résztvevők  számával  el  kell  osztani  a  fogadásra  feltett  tétet,  majd  ezt  követően kerül  meghatározásra  a  nyeremény  nagysága,  a  megfogadott  nyereményszorzók figyelembe  vételével.  Például  amennyiben  egy  kupasorozatra  meghirdetett  ,,Ki lesz a gólkirály?" típusú fogadás esetében két részvevő azonos gólszámmal végez az élen, és köztük az illetékes verseny szervezője nem tesz különbséget, akkor a nyeremény  kiszámításának  a  menete  a  következő.  A  példa  során  az  ,,A" résztvevőre, akinek az odds-a 6,00 volt, míg a ,,B" résztvevőre, akinek odds-a 8,00 volt a fogadás megtételekor egyaránt 1000 Ft értékű fogadás érkezett be. Az ,,A" résztvevőre  vonatkozó  fogadás  során  1000  Ft  /  2  x  6,00  odds -a  nyeremény meghatározás menete. Az elért nyeremény nagysága 3000 Ft. A ,,B" résztvevőre vonatkozó fogadás során 1000  Ft  /  2  x  8,00  odds -a nyeremény meghatározás menete. Az elért nyeremény nagysága 4000 Ft