bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Van freebet a mostani BL fordulóra, vagy csak én nem kaptam most sem?

Idézetet írta: Schleck Dátum február 11, 2019, 17:20:07
Van freebet a mostani BL fordulóra, vagy csak én nem kaptam most sem?
nekem tegnap jött email.

Idézetet írta: sade63 Dátum február 11, 2019, 17:22:58
nekem tegnap jött email.

legutóbb még a PSG - Pool-ra kaptam, azóta semmi. Pedig sokat fogadok náluk, és régen is fizettem ki..

Idézetet írta: Schleck Dátum február 11, 2019, 18:47:07
legutóbb még a PSG - Pool-ra kaptam, azóta semmi. Pedig sokat fogadok náluk, és régen is fizettem ki..
Bis zu €50 Gratis-Livewette für Manchester Utd v PSG

Idézetet írta: Schleck Dátum február 11, 2019, 17:20:07
Van freebet a mostani BL fordulóra, vagy csak én nem kaptam most sem?

Akkor belépve az oldalra, nyisd meg az üzeneteket, mert lehet meglepetés vár. Nekem nem küldték levélben az értesítést, de az oldalon igen, ez a divat mostanság náluk.

Idézetet írta: Schleck Dátum február 11, 2019, 17:20:07
Van freebet a mostani BL fordulóra, vagy csak én nem kaptam most sem?

van, nekem is email jött

Ingyen élő fogadás a Liverpool v Bayern München mérkőzésre  :great:

Úgy tűnik, engem kizártak a promókból.. Pedig semmi feltűnűt nem csináltam, és nem is nyertem halomra magam.

Nekem 15.000 megint, viszont nem tudom kihasználni mert csak kp van, ha valaki igényt tart rá írjon.

Idézetet írta: Schleck Dátum február 18, 2019, 17:49:51
Úgy tűnik, engem kizártak a promókból.. Pedig semmi feltűnűt nem csináltam, és nem is nyertem halomra magam.
Befizetések után szoktak adni bónuszokat. Nekem így volt. Amikor egy évig nem fizettem be nem kaptam semmit. Amikor egy héten 2szer befizettem akkor azon a héten 2 hűségbónuszt is kaptam. Meg azóta is küldenek.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum február 18, 2019, 18:25:37
Befizetések után szoktak adni bónuszokat. Nekem így volt. Amikor egy évig nem fizettem be nem kaptam semmit. Amikor egy héten 2szer befizettem akkor azon a héten 2 hűségbónuszt is kaptam. Meg azóta is küldenek.

Így van. Én is sok évig nem játszottam náluk, majd nem régóta megint igen, azóta küldenek ezt-azt. Először 5 dollárosokat, de miután voltak még befizetéseim (meg kivét is) múlt héten pl. 50 dollárosat a MU-PSG-re. Azt nem használtam ki, lehet, hogy ezért nem kaptam pl. a maira.

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban miért kaphattam ezt az üzenetet ?
Following a review of your account by our Trading team, we regret to inform you that whilst our online service remains available to you, betting restrictions will be applied on any future bets placed.

Should you wish to continue to use our services, you will no longer be eligible for the following Sports offers and promotions: Best Odds Guaranteed, Official Price Guarantee, 365 International Fixed Win - best price between the price taken and our last price, Bore Draw Money Back, Early Payout Offers, Extra Time Extra Chance and any Accumulator, Multi Bet or Parlay bonus.

This does not affect any bets you have already placed in accordance with these offers.

View a full list of your available Sports offers by logging in and selecting Offers or Promotions.




Amit tudni kell 25 eurós befizetésem van. Nem használtam ki a bónuszt se , mert sajnos skrillről fizettem be.  1 eurós tétekkel játszok új vagyok sok tippet játszok meg napi kb 15-25db . És  most itt vagyok kb 5 nap játszással a hátam mögött 25ről sikerült feltornázni 23euróra plussz van még függőben 14 euró tehát akkor most kb . 12 tétegység miatt ami jelen esetben 12euró  ezért kaptam korlátozást? Mondjuk még nem érint nagyobb focimeccsekre mondjuk győztesre a max tét volt ilyen 200 euró :D de akkor is ez minek tudható be? Mert nyílván majd szeretnék nagyobb tétekkel is fogadni ez akkorl esz bosszantó.

Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 14:46:17
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban miért kaphattam ezt az üzenetet ?
Following a review of your account by our Trading team, we regret to inform you that whilst our online service remains available to you, betting restrictions will be applied on any future bets placed.

Should you wish to continue to use our services, you will no longer be eligible for the following Sports offers and promotions: Best Odds Guaranteed, Official Price Guarantee, 365 International Fixed Win - best price between the price taken and our last price, Bore Draw Money Back, Early Payout Offers, Extra Time Extra Chance and any Accumulator, Multi Bet or Parlay bonus.

This does not affect any bets you have already placed in accordance with these offers.

View a full list of your available Sports offers by logging in and selecting Offers or Promotions.




Amit tudni kell 25 eurós befizetésem van. Nem használtam ki a bónuszt se , mert sajnos skrillről fizettem be.  1 eurós tétekkel játszok új vagyok sok tippet játszok meg napi kb 15-25db . És  most itt vagyok kb 5 nap játszással a hátam mögött 25ről sikerült feltornázni 23euróra plussz van még függőben 14 euró tehát akkor most kb . 12 tétegység miatt ami jelen esetben 12euró  ezért kaptam korlátozást? Mondjuk még nem érint nagyobb focimeccsekre mondjuk győztesre a max tét volt ilyen 200 euró :D de akkor is ez minek tudható be? Mert nyílván majd szeretnék nagyobb tétekkel is fogadni ez akkorl esz bosszantó.

Szia,

Attól függetlenül, hogy alacsony volt a tét, automatikus rendszerük jelezhette, hogy valamiben sántikálsz (stratégia stb.), ami nekik hosszú távon hátrányos lehet (amit te ki is jelentettél az előbbiekben) és ami ellentmond az általános felhasználási feltételeikkel.

Nyilván nem tudom a pontos okát a korlátozásnak, de saccolok egy ilyesmire:

https://help.288sb.com/hu/terms-and-conditions

7. Egyéb

7.1 A bet365 folyamatosan ellenőrzi a Weboldal bejövő és kimenő adatforgalmát. A bet365 fenntartja a jogot, hogy a hozzáférést megakadályozza, ha bizonyítékot talál automatizált vagy robot tevékenységre.

Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 14:46:17
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban miért kaphattam ezt az üzenetet ?
Following a review of your account by our Trading team, we regret to inform you that whilst our online service remains available to you, betting restrictions will be applied on any future bets placed.


Ügyi vagy találtál nyerő stratégiát, betfair exchange-n vagy pinnacle-n nem ilyen finnyásak :)

Ezt a korlátozást amit kaptam , (ami még nem 2-3 euró ) már kisebb ligákra nagyon alacsony 8- 10euró körül van .Vajon ezt majd feloldják valaha vagy már normális tétekkel (30-50euró / fogadás) beten nem tudok többé fogadni ?

Köszönöm én is ebben bíztam , de nem tűnik akkor mégsem így.  Az a baj pinnen csak nagyobb ligákra lehet fogadni ahol nehezebb pénzt csinálni , mivel csak nagyobb piacok elérhetőek a bukik jobban képben vannak tehát jobban lövik be az oddsokat.