Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


a kurva anyátokat lyoni fasszopó kosarasok bazdmeg, hogy képesek voltatok kikapni az utolsó 2 percben 7 pontos vezetésről! baszódjatok meg mind

Berdych egy rohadt csicska bundás fasz vagy...

#7997 október 07, 2015, 22:19:49, ncis88
Emlékszem, mikor a magyar nők játszottak Ausztriával, oda vissza olyan sima volt, hogy rájöttem ezek a sógorok nem tudnak kézilabdázni. Erre most a spanyolok szenvednek ellenük, 10perce nem dobtak gólt. Szóval a kurva anyátokat ti büdös kóklerek. Balfaszok vagytok.

Csak közzétettek még négyet az utsó 5percben, így lejött mindkét hendi. Szerencsétek.

Mocskok! Ti! Kik nyertes tippem 2.1 szorzóval semmisé teszitek! Hogy a hús váljon le bőrötökről!! Hogy képzelitek ezt?!?! Mi az hogy oda nem illő elem?? Ti tettétek oda!!! Vállaljátok a felelősséget az elemeitekért!!! Férgek!! Nincs elnézve!! S.Z.L.A.M.B. :fakk2: :fakk2: :fakk:

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum október 08, 2015, 00:23:48
Mocskok! Ti! Kik nyertes tippem 2.1 szorzóval semmisé teszitek! Hogy a hús váljon le bőrötökről!! Hogy képzelitek ezt?!?! Mi az hogy oda nem illő elem?? Ti tettétek oda!!! Vállaljátok a felelősséget az elemeitekért!!! Férgek!! Nincs elnézve!! S.Z.L.A.M.B. :fakk2: :fakk2: :fakk:

azért kíváncsi lennék ha nem nyert volna akkor is érvénytelenítették volna-e
néha elég mocsok tud lenni ez a fogadóiroda,de hát elintézik azzal,hogy bele van írva a szabályzatba hogy ővék a döntés és te ezt elfogadtad a regisztrációval

kicsit off de az is vicc hogy 10 ezreket bukik az ember náluk és 500ft-os "hűségbónuszt" ad kb havonta 1-szer,nyílván ennyit se kellene nekik,de ha már adnak ne ilyen megalázó összeg legyen már

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 08, 2015, 12:05:31
azért kíváncsi lennék ha nem nyert volna akkor is érvénytelenítették volna-e
néha elég mocsok tud lenni ez a fogadóiroda,de hát elintézik azzal,hogy bele van írva a szabályzatba hogy ővék a döntés és te ezt elfogadtad a regisztrációval

kicsit off de az is vicc hogy 10 ezreket bukik az ember náluk és 500ft-os "hűségbónuszt" ad kb havonta 1-szer,nyílván ennyit se kellene nekik,de ha már adnak ne ilyen megalázó összeg legyen már

Igen, akkor is érvénytelenítik. Én is jártam már így hogy vesztes lett, és visszakaptam a pénzem. Olyan is volt, hogy az oddsot utólag megemelték és nem csökkentették. Bet365 topikba talán Greipel rakott be egy képet pár hete.

#8001 október 08, 2015, 14:57:48, Greipel
Carreno-Busta, a kibaszott anyádat most már, hogy ennyire szerencsétlen vagy...


PUSZTULJ MEG ISNER, TE SZÁNALMAS GUMIBOHÓC!!!!!!!!!!! NYOMORÉK CHALLENGERES MILLMAN GECI ELLEN TE SZÁNALMAS SZARDARAB...  :bash: :bash: :bash: :bash:

#8002 október 08, 2015, 18:47:42, ncis88
Magyar női kézisek.minden egyes játékos törje el a kezét,lábát amiért ilyen balfaszok vagytok, a kurva anyátokat. 10perc alatt dobtak 8at, 20perc alatt kéne 9 a race to 17hez, erre a következő 10percben dobtok kettőt. Üreskapura 3/1, 7esből 2/0.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 08, 2015, 13:47:17
Carreno-Busta, a kibaszott anyádat most már, hogy ennyire szerencsétlen vagy...


PUSZTULJ MEG ISNER, TE SZÁNALMAS GUMIBOHÓC!!!!!!!!!!! NYOMORÉK CHALLENGERES MILLMAN GECI ELLEN TE SZÁNALMAS SZARDARAB...  :bash: :bash: :bash: :bash:


Abszolút egyetértek  :D

Ezeknél a fogyatékos argentinoknál csak én vagyok nagyobb balfasz...
Látom, mennyire gyengék, mégis az 1X-szel akarok bónuszt forgatni, miközben végig kínálja magát a nagy szorzó az esélytelenebbre.

(Argentína - Ecuador 0:2)

kurva életbe, már második tippel kiestem a maradj talpon játékból...balek  :bash:

Butyesz, nyugi... en az elsoben... 6 orat voltam a versenyben... reggel negykor kezdodott a meccsem, hatkor mar off voltam... :D

Idézetet írta: butyi Dátum október 09, 2015, 09:43:55
kurva életbe, már második tippel kiestem a maradj talpon játékból...balek  :bash:


Ha nincs Böde akkor a fél brigád off :redchug:

Böde nélkül már az első tippel kiestem volna  :laugh:

Carreno-Busta, még nagyobb gyökér vagy, mint tegnap. Hogy baszódnál meg...