Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na ez az, de az 5€-ért pörgetés 10 freespinért nem -EV?

Idézetet írta: Knapp Dátum november 27, 2017, 22:20:04
Nálam nem jött be az 5 ingyenes pöri, amíg a 3 muskétás játékon a múltkor elfogadott bónuszom érvényben volt. (az 5 ingyen pöri után elfogadtam még egy bónuszt, ahol 5 euróért kellett (volna) játszani, hogy 5 újabb ingyenes pörgetést adjon.)
Miután ezt lejátszottam, már elérhető lett a játékért járó 5 és a mai 5 fs is.

Nekem sem nagyon akart elindítani más játékokat, pedig a macau részen is próbálkoztam, ahol látszik ugyanez a promó.

Akkor meg is van a gebasz, az lehet a gond hogy el lett fogadva az a promo, es addig nem engedi az uj 5 fs-t amig az el. (en nem fogadtam el, elolvastam, a jatek sem tetszett, ugyhogy nem is nyomtam ra)

Nekem is az a gond velr hogy azt a musketas bonuszt elfogadtam.. Pedig nem akartam, valakinek otlet, hogy azt a bonuszt esetleg hogy tudom torolni? :D live chaten orakat varakozok es nem kapcsol senkihez

addig elfoglalod magad, aztán majd pittyeg a chat :)

Idézetet írta: pestigabo Dátum november 27, 2017, 22:29:13
Nekem is az a gond velr hogy azt a musketas bonuszt elfogadtam.. Pedig nem akartam, valakinek otlet, hogy azt a bonuszt esetleg hogy tudom torolni? :D live chaten orakat varakozok es nem kapcsol senkihez

Nekem is ugyanez a bajom napok óta, egyszerűen nincs olyan felület, ahol ki lehetne törölni a bónuszt.

Más: nekem jött 10 freespin bet365-ön a Starburstre, aminél azt írta, hogy a nyereményt nem kell megforgatni, de hiába kerestem a kőkemény 210 forintomat, egyik számlán se látszott. Egyedül csak a starburst játéban jelent meg, ahol így kénytelen voltam eljátszani :D
Ez normális, vagy csak nálam volt hiba?

Elvileg chaten se tudják törölni, de nekem cserébe adott 1 fontot a főszámlára

Idézetet írta: pestigabo Dátum november 27, 2017, 17:44:40
10et en is akkor megkaptam, most az 50et varom mert eltalaltam melyik lesz, ez meg nem jott meg.. :)

Nekem ma jött meg az 50 FS.

Siker, pénz csillogás vol.2  :great:

Idézetet írta: lacuss Dátum november 28, 2017, 18:40:20
Siker, pénz csillogás vol.2  :great:

az igen,gratula  :great:
hogy sikerült ennyi? :D

90 euronál álltam,még 15wagering volt hátra,beraktam a 15t,számlám maradt 70,mondom fasza már nyertem 70et tutti.a 15re nemjött a szín,erre visszaállt az egyenlegem 20ra... :crazy: :noway: mit basztam el???
Köszi az infot

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 28, 2017, 21:10:11
90 euronál álltam,még 15wagering volt hátra,beraktam a 15t,számlám maradt 70,mondom fasza már nyertem 70et tutti.a 15re nemjött a szín,erre visszaállt az egyenlegem 20ra... :crazy: :noway: mit basztam el???
Köszi az infot

Ezekben a promóciókban 20€ a megnyerhető maximális összeg. Valaki viszont már korábban leírta, hogy hogyan lehet kivenni többet. 90€-d volt, 15-t kellett még megforgatni, neked viszont 70€-t kellett volna felraknod és akkor a forgatás feletti összeget már úgy érzékelte volna a rendszer mintha rendes pénz lenne és nem bónusz. Ha ezesetben nyertél volna akkor az már valós pénz, ha veszítettél volna akkor meg marad a 20€ ami amúgyis a max kivehető lett volna. Remélem érthetően írtam le.

Idézetet írta: baliizu Dátum november 28, 2017, 21:14:13
Ezekben a promóciókban 20€ a megnyerhető maximális összeg. Valaki viszont már korábban leírta, hogy hogyan lehet kivenni többet. 90€-d volt, 15-t kellett még megforgatni, neked viszont 70€-t kellett volna felraknod és akkor a forgatás feletti összeget már úgy érzékelte volna a rendszer mintha rendes pénz lenne és nem bónusz. Ha ezesetben nyertél volna akkor az már valós pénz, ha veszítettél volna akkor meg marad a 20€ ami amúgyis a max kivehető lett volna. Remélem érthetően írtam le.

igen teljesen érthető,köszi szépen! :ok:

Idézetet írta: petercrouch Dátum november 28, 2017, 16:41:31
Nekem ma jött meg az 50 FS.

Az 50 FS-ből lett 1.8 euró, valamiért már ekkor temettem az egészet  ;D
0.2-es téten kezdtem el a forgatást, beadott az első 10 pörgetésre 2 nagy nyereményt, a legnagyobbra fizetett 20 eurót. Ekkor elkezdtem már reménykedni, hogy hátha (ekkor volt az egyenlegem 23 euró) ...
Rápörgettem még 10-et 0.2-en, nem adott semmit sem, de az utolsó 3-4 pörgetésből kétszer is beállt 3 tárcsa. Arra gondoltam ekkor nagy naívan, hogy próbálkozik a gép, hamarosan adja majd a nagy nyereményt, szóval átállítottam 1 eurós pörgetésekre. Rögtön a legelsőre dobott egy 5 eurós nyereményt, onnantól viszont semmit sem. Végül sikerült 0 euróval kiszállni (pontosabban -0.25 euróval, mert ennyit nem tudtam már hova feltolni a póker kliensben).
Képtelen vagyok felfogni, hogyan lesz vki slot-függő. :D

én ezeket az ingyen rulett érméket rendszerint rádobom a 0-ra ,aztán lesz ami lesz  ;D
de ma gondoltam egyet, és folyamatos ALL IN-el felmentem 160€ -ig.... :great:

Azért az ilyen 150-200 eurós wineknél gyakorlatilag a saját pénzed kockáztatod, legalább is ha a 20 feletti részt felrakod egy duplára vagy triplára
Szépen néz ki hogy valaki feljut 100ig és 80at rátesz valamelyik tucatra és nyer, de én biztos nem kockáztatnék még 30 - 40 eurót se, inkább választanám a biztos 100at