Átigazolási hírek - 2018 Nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Liverpool hivatalos honlapján bejelentette, hogy szerződtette Alisson Beckert, a brazil válogatott első számú kapusát.
Az angol klub tegnap késő esti közleményéből nem derült ki, hogy hány évre kötelezte el magát a Romától érkező kapus.
A 25 éves labdarúgó természetesen nagyon elszánt és boldog. A Roma a hivatalos honlapján nyilvánosságra hozta a vételárat is, ez 62.5 millió euró. Ami világrekord, ennyi pénzt ugyanis még nem fizettek kapusért.
Az olasz klub tájékoztatása szerint ráadásul az összeg még nőhet, ilyen-olyan pluszbónuszokkal ugyanis 72.5 millióig felmehet majd az érte kapott összeg.

Serie A - Hutvágner Gergely profi szerződést kapott a Sampdoriánál

    Hutvágner Gergely profi szerződést kapott az olasz labdarúgó-élvonalban szereplő UC Sampdoria csapatánál.

    A Vasas Kubala Labdarúgó Akadémia honlapjának keddi beszámolója emlékeztet arra, hogy a 18 éves kapus már az előző idényben is rendszeresen a felnőtt csapattal edzett, és a genovaiak vezetőedzője, Marco Giampaolo több mérkőzésre is benevezte.
    Profi szerződésétől függetlenül Hutvágner továbbra is szerepel a Sampdoria U19-es csapatában, amelynek immár ő az első számú kapusa.

forrás: mti

Samuel Eto'ónak megvan az új klubja. A budakalászi TSZ-be igazolt!


Labdarúgó NB I - Dajka László lesz a Kisvárda vezetőedzője

    Dajka László veszi át a labdarúgó OTP Bank Ligában újonc Kisvárda szakmai munkájának irányítását a szombaton megrendezendő, Ferencváros elleni bajnoki összecsapást követően.

    Révész Attila sportigazgató a klub honlapjának elárulta: szóbeli megállapodást kötöttek a szakemberrel, aki a helyszínen tekintette meg vasárnap az együttes újpesti bajnoki fellépését, a héten pedig megismerkedik a klub felépítésével. Hozzátette: fontos volt számukra, hogy az új edző a városhoz és a csapathoz is kötődjön.
    "Dajka László Kisvárdán járt gimnáziumba és felnőtt futballistaként itt mutatkozott be a csapatban" - mondta Révész. A sportvezető szerint az utód kiválasztásánál az is fontos volt, hogy edzői karrierje során már az utánpótlásban is szerzett tapasztalatot. Utóbbi esetükben azért lényeges, mert Dajka a kisvárdai akadémiával kapcsolatban is kap szakmai feladatokat.
    A Kisvárda Kondás Elemér vezetésével jutott fel a másodosztályból, de a címvédő MOL Vidi FC-től és a Budapest Honvédtól elszenvedett egyaránt 4-0-s vereség után múlt hétfőn távozott. Az együttest ideiglenesen a korábbi tréner segítői, Erős Gábor és Kocsis János irányítják, vasárnap aztán a harmadik vereségét is elszenvedte a Kisvárda, amely az Újpest vendégeként kapott ki 1-0-ra, és a mezőny egyetlen pont nélküli csapataként sereghajtó az NB I-ben.


forrás: MTI

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 07, 2018, 06:30:18
Labdarúgó NB I - Dajka László lesz a Kisvárda vezetőedzője

    Dajka László veszi át a labdarúgó OTP Bank Ligában újonc Kisvárda szakmai munkájának irányítását a szombaton megrendezendő, Ferencváros elleni bajnoki összecsapást követően.

    Révész Attila sportigazgató a klub honlapjának elárulta: szóbeli megállapodást kötöttek a szakemberrel, aki a helyszínen tekintette meg vasárnap az együttes újpesti bajnoki fellépését, a héten pedig megismerkedik a klub felépítésével. Hozzátette: fontos volt számukra, hogy az új edző a városhoz és a csapathoz is kötődjön.
    "Dajka László Kisvárdán járt gimnáziumba és felnőtt futballistaként itt mutatkozott be a csapatban" - mondta Révész. A sportvezető szerint az utód kiválasztásánál az is fontos volt, hogy edzői karrierje során már az utánpótlásban is szerzett tapasztalatot. Utóbbi esetükben azért lényeges, mert Dajka a kisvárdai akadémiával kapcsolatban is kap szakmai feladatokat.
    A Kisvárda Kondás Elemér vezetésével jutott fel a másodosztályból, de a címvédő MOL Vidi FC-től és a Budapest Honvédtól elszenvedett egyaránt 4-0-s vereség után múlt hétfőn távozott. Az együttest ideiglenesen a korábbi tréner segítői, Erős Gábor és Kocsis János irányítják, vasárnap aztán a harmadik vereségét is elszenvedte a Kisvárda, amely az Újpest vendégeként kapott ki 1-0-ra, és a mezőny egyetlen pont nélküli csapataként sereghajtó az NB I-ben.


forrás: MTI

Csináljunk egy házi versenyt!
Tippeljük meg hány fordulón keresztül lesz a Kisvárda edzője Dajka László?

A városközpontban ma hallottam egy merész 4-et, de én 6-8 forduló közé tenném, tehát 7.

Nem elfelejtendő, hogy csak a PAFC elleni meccsen lesz hivatalosan az edző.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 07, 2018, 17:15:02
Csináljunk egy házi versenyt!
Tippeljük meg hány fordulón keresztül lesz a Kisvárda edzője Dajka László?

A városközpontban ma hallottam egy merész 4-et, de én 6-8 forduló közé tenném, tehát 7.

Nem elfelejtendő, hogy csak a PAFC elleni meccsen lesz hivatalosan az edző.

Szerintem sokáig bírja majd: 13.

#66 augusztus 10, 2018, 09:56:45, alexthebest
Az angol kluboknak annyi penzuk van hogy mar-mar kovethetetlen hogy kiket igazolnak, plane hogy nekik most ert veget az atigazolasi piac, bele kellett huzni. Itt van pl a Fulham, amely eddig sem nezett ki rosszul, de az utolso orakban is szerzodtettek egy fel csapatot, nem mellesleg ujonckent eltapsoltak 100 millio fontot (https://www.transfermarkt.co.uk/fc-fulham/transfers/verein/931:D

Az Evertonra (es a West Hamre) kivancsi leszek, eleg komolyan meg lettek erositve, plusz Marco Silva nem egy rossz edzo.

A Chelsea 71m fontot adott Kepaert, ennyit kapusert meg nem fizettek. De kellett, mert Courtois addig kecizett, amig csak leigazolhatta a Real (de csak azert kecizett, mert a Real mar nem akkora huzonev a bizniszben  ;D :redchug:). Ok, nem rossz, sot, de Keylor Navast sajnalom, szerintem egy olyan ritka jatekos akit mindenki kedvel.

Egyesevel nem neztem at, de elvileg ez a PL atigazolasi szezon vege atlathato formaban: https://www.premierleague.com/news/667700

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 10, 2018, 09:51:17
Az angol kluboknak annyi penzuk van hogy mar-mar kovethetetlen hogy kiket igazolnak, plane hogy nekik most ert veget az atigazolasi piac, bele kellett huzni. Itt van pl a Fulham, amely eddig sem nezett ki rosszul, de az utolso orakban is szerzodtettek egy fel csapatot, nem mellesleg ujonckent eltapsoltak 100 millio fontot (https://www.transfermarkt.co.uk/fc-fulham/transfers/verein/931:D

Az Evertonra (es a West Hamre) kivancsi leszek, eleg komolyan meg lettek erositve, plusz Marco Silva nem egy rossz edzo.

A Chelsea 71m fontot adott Kepaert, ennyit kapusert meg nem fizettek. De kellett, mert Courtois addig kecizett, amig csak leigazolhatta a Real (de csak azert kecizett, mert a Real mar nem akkora huzonev a bizniszben  ;D :redchug:). Ok, nem rossz, sot, de Keylor Navast sajnalom, szerintem egy olyan ritka jatekos akit mindenki kedvel.

Egyesevel nem neztem at, de elvileg ez a PL atigazolasi szezon vege atlathato formaban: https://www.premierleague.com/news/667700
Én többek között például azt fogom kiemelten követni, hogy a Schalke korábbi labdarúgója, Max Meyer hogyan fog beilleszkedni a Crystal Palace-ban.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 10, 2018, 09:51:17
A Chelsea 71m fontot adott Kepaert, ennyit kapusert meg nem fizettek. De kellett, mert Courtois addig kecizett, amig csak leigazolhatta a Real (de csak azert kecizett, mert a Real mar nem akkora huzonev a bizniszben  ;D :redchug:). Ok, nem rossz, sot, de Keylor Navast sajnalom, szerintem egy olyan ritka jatekos akit mindenki kedvel.

Ez irónia, hogy a Real nem húzónév? Remélem igen ;D

Egyébként szurkolok Navasnak, hogy padra szorítsa Kurtoát, akinek az Atletico logó után sikerült megcsókolni a Real címert is. Értem, hogy futballkurvák meg a pénz számít, de az ilyenért remélem a sors büntet.

Sziasztok!

Nem igazán olvastam át a topikot, mert csak telefonról vagyok a napokban.
Szóval lehet, hogy volt már róla szó... nekem olyan oldalakra lenne szükségem, ahol a legegyszerűbben vannak összefoglalva a top bajnokságok csapatainak a nyári játékosmozgásai.
Adott csapat érkezői, távozói... Ki honnan, hova, mennyiért.
A Transfermarkt tűnik a legkézenfekvőbbnek, de ott átláthatatlan sajnos, mivel kb még az ifi csapathoz tartozó játékosok kölcsönmozgásait is feltűntetik. Illetve, azt is, ha valakinek lejár a kölcsöne valahol (érkezőnek van feltűntetve), majd egyből máshova kölcsönadják (a távozó oldalon is feltűntetik).

Így azt az oldalt elég macera böngészni.

Akinek van tippje, hol találom meg ezeket egyszerűen, ne tartsa magában!
Előre is kösz srácok!:)


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 10, 2018, 16:57:07
Ez irónia, hogy a Real nem húzónév? Remélem igen ;D

Egyébként szurkolok Navasnak, hogy padra szorítsa Kurtoát, akinek az Atletico logó után sikerült megcsókolni a Real címert is. Értem, hogy futballkurvák meg a pénz számít, de az ilyenért remélem a sors büntet.

Persze, itt irta valaki hogy mar nem cseng olyan jol a Real neve, mert nem jonnek az igazi futballkurvak stb stb. Kar hogy nem talalom, meg a Realt ruhello ismerosom is jokat mosolygott rajta, en meg elfelejtettem a pontos dumat  :bash:

Navas maradni akar, sziklakemeny a csavo. Sajnos ket csapatot nem lehet kiallitani.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 10, 2018, 17:14:40
Sziasztok!

Nem igazán olvastam át a topikot, mert csak telefonról vagyok a napokban.
Szóval lehet, hogy volt már róla szó... nekem olyan oldalakra lenne szükségem, ahol a legegyszerűbben vannak összefoglalva a top bajnokságok csapatainak a nyári játékosmozgásai.
Adott csapat érkezői, távozói... Ki honnan, hova, mennyiért.
A Transfermarkt tűnik a legkézenfekvőbbnek, de ott átláthatatlan sajnos, mivel kb még az ifi csapathoz tartozó játékosok kölcsönmozgásait is feltűntetik. Illetve, azt is, ha valakinek lejár a kölcsöne valahol (érkezőnek van feltűntetve), majd egyből máshova kölcsönadják (a távozó oldalon is feltűntetik).

Így azt az oldalt elég macera böngészni.

Akinek van tippje, hol találom meg ezeket egyszerűen, ne tartsa magában!
Előre is kösz srácok!:)

itt a wiki, én ezt szoktam nézni, szar nettel is hamar bejön, meg amit tudni akarok, a lényeg ott van. Itt van például spanyolra, de van a többi ligára is
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Spanish_football_transfers_summer_2018

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 11, 2018, 09:40:03
Persze, itt irta valaki hogy mar nem cseng olyan jol a Real neve, mert nem jonnek az igazi futballkurvak stb stb. Kar hogy nem talalom, meg a Realt ruhello ismerosom is jokat mosolygott rajta, en meg elfelejtettem a pontos dumat  :bash:

Navas maradni akar, sziklakemeny a csavo. Sajnos ket csapatot nem lehet kiallitani.

Szerintem én írtam és tartom is ezt. Szóval sem említettem, hogy a Real nem húzónév, mert továbbra is a világ egyik legjobb csapata, de azért lássuk be, Neymar kikosarazta őket kétszer, Hazard is már párszor, ahogyan Mbappé is. Én is jókat szoktam mosolyogni, mikor írják, hogy azért van ez, mert ők csapatot építenek és a saját tehetségeikre koncentrálnak. Aha, oké. Gondolom Perez bácsi azért akart mindenkit leigazolni, mert nekik nem kellenek ezek a kurvák. Ne legyünk már álszentek, igenis kellenek, csak ezek a kis kurvák már nem feltétlen akarnak realosok lenni. Mindezek után, hogy nem jött össze egy nagy klasszis sem augusztusig, jött a hír, hogy ők a saját játékosaikra építenek. De aranyos  :)

Végül sikerült elhozni a belga kapust, mert már edzésre se akart menni, meg mert fél éve már spanyolba akar költözni, mert a családjának jobb lenne ott.

Alex megkerestem neked a hozzászólást  :)

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=14830.msg721272#msg721272

Zidane és Ronaldo után Modric is távozhat. Egyre több olasz sajtóorgánum vette át a hírt, miszerint az Interhez kerülhet. Szombaton eldől a sorsa. Az látszik, hogy Perez egyelőre nem tudja kezelni a helyzetet. Van egy olyan érzésem, hogy nem feltétlenül azért nem igazol sztárt, mert sokat kérnek értük. Oké, tudom egy új irány volt Zidane miatt az elmúlt években, de az igazi Perez nem félt kiadni abban a korszakban sem 100 millát, amikor ez még nem volt divat. Egyszerűen nem akarnak a játékosok Madridba menni. Tudom, sokan mást mondanak, de Coutinho is kiharcolta magának a Barcát, szóval Hazard is megtehetné, ha annyira távozni akarna, de jó eséllyel nem akar. Látja, hogy a csapatához hoztak egy jobb edzőt, míg a Realból mennek el a sikerkovácsok. Hiába nyert zsinórban három BL-t a Real, annyira jól nem cseng a nevük, hogy mindenki ugorjon a hívószavukra, mint a 2000-es években.

Mbappé tavaly visszamondta őket és inkább a PSG-be ment (mint ahogyan idén is inkább maradt a franciáknál), pedig elvileg példaképe volt Ronaldo plusz a kedvenc csapata a Real (gondolom annyit nem nyomott latba a sok pénz), aztán ott volt Neymar, aki már sokadjára kosarazta ki őket. Inkább marad ő is, minthogy ott játsszon. Lewandowski sem akar hozzájuk menni. Érdekes lehet a helyzet, mert ha Perez nem figyel és nem lép időben, akkor hiába a nagy tehetségek (Isco és Asensio), könnyen bajba kerülhetnek. Oké, most újra szó van Courtoisról, talán majd őt el tudják hozni. Persze kezdetben mindenkivel összeboronálták őket, aztán utána mikor senki sem jött, akkor jött az infó, hogy amúgy Lopeteguinek az a célja, hogy Iscora építsen és Bale legyen Ronaldo utódja. Kicsit sántít a dolog, de legalább ez a Vinicius Junior gyerek nem rossz.

Gondolom ott van az is, hogy sokan félnek a Ronaldo örökségtől, hogy valakit a helyére hoznak és nem úgy teljesít, az egy életre eláshatja magát. Lopetegui nem volt rossz a spanyol válogatott élén, de azért a Portóval két év alatt nem tudott semmit sem nyerni, míg Sergio Conceciao már az első évében bajnok lett. Oké, 15-ben negyeddöntős volt a BL-ben, de ennyi. Pedig azzal a kerettel kötelező lett volna legalább egy portugál kupát összehozni (Quaresma, Martins Indi, Jackson Martinez, Casemiro, Danilo, Alex Sandro). Rengeteg feltörekvő fiatal tehetség, plusz egy-két rutinosabb játékos.



Ebből neked annyi jött le, hogy nem cseng jól a Real Madrid neve, meg annyi még, hogy nem húzónév a Madrid. Értem.  :bash:

Gondolhattam volna hogy te irtad (azt persze nem, hogy a tavalyi topikba irtad...), igy mar mas a leanyzo fekvese, tevedtem, es meg veletlenul sem utalsz semmi ilyesmire.

Richarlison az Everton egyik nagy fogasa volt, talan az egesz atigazolasi szezon legjobb uzlete, Marco Silva keze alatt egy teljesen mas jatekos. Persze betettem a fantasy csapatomba is - azonban nem szamoltam vele hogy mar most kezd, igy egyelore cserekent, nehogyma` hozza a pontokat.  ;D