Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Kele János: Úgysem olvassa senki, mindegy hogy a végére odaírom, hogy BBC fordítás.

/törölt hozzászólás/

Igazabol nem neztem a Barca - Pool masodik felidejet, nyilvan Messi goljat lattam, mert odaig volt mindenki, viszont most jutottam el oda, hogy lattam a "szabalytalansagot".. ::) Felugrik Fabinho hatara mikozben kioszt egy maflast, es szabadrugas a Barcanak? Nem csak mindig a Realt kell fujolni meg fikazni :D

https://twitter.com/nikolaki78/status/1123927743677304834?s=21

Idézetet írta: peshark Dátum május 04, 2019, 15:30:16
Igazabol nem neztem a Barca - Pool masodik felidejet, nyilvan Messi goljat lattam, mert odaig volt mindenki, viszont most jutottam el oda, hogy lattam a "szabalytalansagot".. ::) Felugrik Fabinho hatara mikozben kioszt egy maflast, es szabadrugas a Barcanak? Nem csak mindig a Realt kell fujolni meg fikazni :D

https://twitter.com/nikolaki78/status/1123927743677304834?s=21

Az utes szerintem sem fer bele, de aki focizott az tudja , ha a labda balra megy es en nem a labda iranyaban fordulok mert nem erdekel akkor valami masra keszulok. De jo a meglatas  :ok:

Idézetet írta: peshark Dátum május 04, 2019, 15:30:16
Igazabol nem neztem a Barca - Pool masodik felidejet, nyilvan Messi goljat lattam, mert odaig volt mindenki, viszont most jutottam el oda, hogy lattam a "szabalytalansagot".. ::) Felugrik Fabinho hatara mikozben kioszt egy maflast, es szabadrugas a Barcanak? Nem csak mindig a Realt kell fujolni meg fikazni :D

https://twitter.com/nikolaki78/status/1123927743677304834?s=21

Szerintem jogos a szabadrúgás. A Liverpool játékosa Messi elé áll, hogy testével megállítsa. Videón sok minden tűnhet "érdekesnek" és mindig kell a blikkes téma.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum május 04, 2019, 16:54:26
Szerintem jogos a szabadrúgás. A Liverpool játékosa Messi elé áll, hogy testével megállítsa. Videón sok minden tűnhet "érdekesnek" és mindig kell a blikkes téma.  :D
Szerintem is teljesen jogos volt a szabadrúgás.
Az már egy teljesen másik dolog, hogy ennél a szabadrúgásnál Messi szemérmetlenül csalt és mintegy 4 méterrel előrébbről végezte el, mint kellett volna.
Természetesen nagyon szép gólt szerzett, de szerintem ahogyan erről a gólról nagyon sokan megemlékeznek, úgy a teljesség kedvéért arról is meg lehet emlékezni, hogy Messi ezúttal csalás következtében szerzett ilyen gyönyörű gólt.
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum május 04, 2019, 17:39:17
Szerintem is teljesen jogos volt a szabadrúgás.
Az már egy teljesen másik dolog, hogy ennél a szabadrúgásnál Messi szemérmetlenül csalt és mintegy 4 méterrel előrébbről végezte el, mint kellett volna.
Természetesen nagyon szép gólt szerzett, de szerintem ahogyan erről a gólról nagyon sokan megemlékeznek, úgy a teljesség kedvéért arról is meg lehet emlékezni, hogy Messi ezúttal csalás következtében szerzett ilyen gyönyörű gólt.
:beerchug:

Messi egy köcsög  :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum május 04, 2019, 16:02:56
aki focizott az tudja , ha a labda balra megy es en nem a labda iranyaban fordulok mert nem erdekel akkor valami masra keszulok.

Persze, ez is teljesen igaz.. :)

Amugy pont ezek mutatjak a legjobban, hogy mennyire hetkoznapi emberek ok is, hogy elorebbviszi a labdat 3-4 meterrel mert a meccs heveben 180-as pulzussal jo otletnek tunik kicsit sumakolni, majd masnap otthon biztos belegondolt, hogy jot tett-e ez a nevemnek? :D Igazabol pont mindegy szerintem, nincs ezzel semmi, meg tenyleg nem a gol szepsege ellen vagyok, csak azert tudjuk ha forditva (Real javara) lenne ilyen, kiszakadna a BL topik gombja ;D


Ha Messi nem csal a szabadrúgásnál, szerintem a Liverpool nyert volna 8:0-ra. #csalóMessi #Uefalona

Bajnokok Ligája: Ők képesek a csodára!

Két fontos hiányzója lehet az Anfield Roadon rendezett visszavágónak. Milyen hatással lesz ez a csapatokra? Olvasd tovább


Nem örülök neki, hogy így alakul a visszavágó. Salah nincsen, Firmino se lesz jó eséllyel és most Virgil van Dijk játéka is kérdéses. Jobb lett volna úgy játszani, hogy mindenki egészséges a Liverpoolnál, mert az odavágón is volt azért hiányérzet Firmino miatt. Mondjuk ilyen vesztett helyzetből szokott csodát tenni a Pool.

Szerintem Firmino ratyi formában van, legalábbis amikor én néztem a csapatot mostanában, elég halvány volt.

más:
unibeten a labdabirtoklás a liverpoolra tegnap volt 55,5, 54,5, ma 53,5 reggel, mst meg nézem, 48,5  ;D Utóbbira már csak sanszos egy over, de nyúl vagyok behúzni még így is  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 07, 2019, 10:14:26
Nem örülök neki, hogy így alakul a visszavágó. Salah nincsen, Firmino se lesz jó eséllyel és most Virgil van Dijk játéka is kérdéses. Jobb lett volna úgy játszani, hogy mindenki egészséges a Liverpoolnál, mert az odavágón is volt azért hiányérzet Firmino miatt. Mondjuk ilyen vesztett helyzetből szokott csodát tenni a Pool.

Én örülök, hogy nincsenek.  ::)
Persze azért sérülést senkinek sem kívánok.  :ok:


Ilyen csodakra csak a Liverpool kepes a Kop elott, elkepeszto.  :redchug: