Saját beállitások a fórumban

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=theme lehet saját fórum beállitásokat módositani, például a visszatérést a témába hozzászólás után, a hét első napját stb.

Ezeket javaslom, hogy mindenki nézze át, és állitsa be kedve szerint.

A Saját napló azonositót pedig a http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;area=forumprofile cimen kell megadni, az oldal alján. A régi napló linkek sajnos nem maradtak meg a frissités után.

Szép Jónapot!

Nem tudom hol kérdezhetném meg, talán itt... hogyan lehet saját naplót elkezdeni? Kerestem de az istenért sem találtam meg sehol. Ez is hozzászóláshoz van kötve?

Szia!

Úgy tudsz saját naplót indítani, ha rámész a Fórumon belül a Sportfogadás Naplók, azon belül is a Kezdő Fogadók Naplói alfórumba, és ott a felsorolt topicok kelett lesz kicsit jobb oldalt egy "Új téma" elnevezésű opció. Ott tudsz új topicot indítani. A topic címe logikusan a naplód címe lesz. Remélem, tudtam segíteni, és sikerül megtalálni. Ha nem jársz sikerrel, rakok fel képet, vagy linket.

Köszönöm a segítséget. Már be is izzítottam a témát:)

Na helyes, örülök, hogy csak megszületett a topic. Remélem eredményes lesz, és sok zöld betű szerepel majd benne. ;)

Helo !

Kérdésem lenne hogy mitől függ hogy valaki haladó fogadó, kezdő, vagy olvasó? :police:



Üdvözlettel: vicze

Idézetet írta: Lord Dátum június 28, 2011, 23:37:39
Na helyes, örülök, hogy csak megszületett a topic. Remélem eredményes lesz, és sok zöld betű szerepel majd benne. ;)

szia,
Hozzaszolasok mennyisegetol.

Hogy tudom beállítani, hogy a naplómba lehessen köszönetet küldeni? Mert nem tudok senkinek sem küldeni. :S

Ez globális hiba volt, most átállitottam, ellenőrizd.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 03, 2013, 11:00:54
Ez globális hiba volt, most átállitottam, ellenőrizd.
Nálam nem jó.  :(

Én úgy emlékszem, hogy a napló direkt nem volt "köszönetes". Vagy?

Idézetet írta: Milan Dátum december 03, 2013, 11:24:36
Én úgy emlékszem, hogy a napló direkt nem volt "köszönetes". Vagy?

drogos naplójára gondolsz vagy úgy átlagban a naplókra? Mert én a sajátomban már millió köszönetet kaptam, és úgy gondolom, hogy drogosnak is küldtem már párat

Hm, tényleg, valamiért csak a drogoséban nem jelenik meg a köszönet gomb.

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 03, 2013, 11:33:35
drogos naplójára gondolsz vagy úgy átlagban a naplókra? Mert én a sajátomban már millió köszönetet kaptam, és úgy gondolom, hogy drogosnak is küldtem már párat

Akkor nem emlékeztem jól.  :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 03, 2013, 11:37:51
Hm, tényleg, valamiért csak a drogoséban nem jelenik meg a köszönet gomb.
Most már nálam is van!  :great: