TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Bejutok. Jó sokáig várat. Azonosítás. Bemásolom a kért adatokat. Szórul-szóra a kártyákról. Válasz:

" A megadott személyi azonosító adatok nem szerepelnek a nyilvántartásban."

Hoppá! Lehet hogy nem is létezem? És melyik nyilvántartásban nem szerepelek? És miért vagyok nyilvántartva? Nyilván veszélyes vagyok. De kire?
Lehet, hogy még 1986. március 15.-e óta vagyok nyilvántartva mint ellenzéki? A nyilvántartóknál nem volt rendszerváltás? Még DOS van?

A ménkű vágna a székházukba. Hiába adtam meg a kért adatokat, mégsem tudok belépni egy böngészővel sem, hiába frissítek.  Ennyire nem lehet sz@r egy "fogadóiroda".

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 24, 2017, 16:03:32
Bejutok. Jó sokáig várat. Azonosítás. Bemásolom a kért adatokat. Szórul-szóra a kártyákról. Válasz:

" A megadott személyi azonosító adatok nem szerepelnek a nyilvántartásban."

Hoppá! Lehet hogy nem is létezem? És melyik nyilvántartásban nem szerepelek? És miért vagyok nyilvántartva? Nyilván veszélyes vagyok. De kire?
Lehet, hogy még 1986. március 15.-e óta vagyok nyilvántartva mint ellenzéki? A nyilvántartóknál nem volt rendszerváltás? Még DOS van?

Az elektronikus közokirati nyilvántartásban, akiktől annyit tudnak lekérdezni, hogy létezik-e a megadott adatokkal személyi okmány. Hasonlóan a feltöltőkártyás telefonos azonosítási folyamathoz, itt is teljesenpontosan úgy kell megadni az adatokat, ahogy az a személyin szerepel, különben az azonosítás sikertelen lesz.
Tehát pl. nem Budapest a születési hely, hanem BUDAPEST 09 (MAGYARORSZÁG) stb.

De a buli meghalt.

Saját maguk alatt kivágják a fát.  ;D ;D ;D

Faszbuk oldalukon már nem tűrték a negatív visszajelzéseket, ezért gyorsan inaktiválták az oldalt.  :D  ;D

#1041 október 24, 2017, 17:31:27, butyi
türelem..

Idézetet írta: butyi Dátum október 24, 2017, 17:27:15
türelem..


Az emberek jogosan vannak felháborodva.

Mi az, hogy lassabban tölt be az oldal? Mitől nőtt meg a terhelés? Olyan mintha megduplázódott volna a látogatottságuk, közben meg egy frászt.

Ha ennyire faszagyerekek, akkor házon belül alakítsák ki a rendszert, s ne külföldieket bízzanak meg vele, akikkel még kommunikálni sem tudnak. Ha már nemzeti, akkor legyen nemzeti.  ;D

De hogy a stresszt nem tudják kezelni az már tuti, mivel továbbra sem működik a közösségi szarságuk. Nem mintha hiányozna...

Nyugalom emberek! Ha fogadni szeretnétek (pl. kötés nélkül NB1-re), akkor innen lehet csemegézni: Ajánlott online irodák

Van itt minden: kezdő bónusz, hűségbónuszok, cash out, élő közvetítés, élő fogadás stb.

sok ido amig elfogadjak a feltoltott dokumentumokat?

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 24, 2017, 09:50:04

Persze arra volt kapacitás, hogy a vízilabda meg a magyar foci kötéskényszert 2x-ről 3x-ra emeljék.

Nevetséges a kötéskényszer 2017-ben egy online irodánál.
Régebben ezzel védekeztek a bundameccsek ellen - 3 meccset csak nem beszélsz le - mostanra viszont lehet az is az ok, hogy az arbosok, traderek fosztogatták őket. Az nb1-es meccsek szorzóival általában a többi iroda előtt kijöttek, aztán az általános piacnyitásánál voltak jelentős szorzó különbségek.
Ráadásul a tippmixpros arbolás egyfajta adózásként is felfogható, hisz az ide "átnyert" összeg már semmiképpen sem adóköteles.

Az nb1-es meccsek piacán volt versenyelőnyük, amit ezzel a kötéskényszerrel sikeresen le is dolgoztak.   :)

Valaki kért rajtam kívül kifizetést az elmúlt két napon? A nagy újítások előtt a státuszba azt volt hogy "folyamatban" amíg nem küldték, most viszont másodpercekkel a lekérés után már "sikeres" kifizetésnek írja a naplóban. Remélem nem kell majd telefonálgatni meg hasonlók mert a rendszer úgy érzékeli mintha már utalták volna. Elvileg ma meg kéne jönnie, legalábbis az eddigi tapasztalat ez volt.    :cya:

Tippmixpro: nem volt zökkenőmentes a frissítés

Nem működő weboldal, akadozó rendszer, kikapcsolt Facebook oldal, rengeteg panasz. Így vezették be az új funkciókat a Tippmixpro irodánál. Olvasd tovább

Nekem egyenlőre minden pöpec. Nem a legjobb oldal az tény! De hogy egy klasszikust idézzek: Kicsit sárga, kicsit savanyú de a mienk! :)

Idézetet írta: csatarid Dátum október 26, 2017, 10:10:19
Valaki kért rajtam kívül kifizetést az elmúlt két napon? A nagy újítások előtt a státuszba azt volt hogy "folyamatban" amíg nem küldték, most viszont másodpercekkel a lekérés után már "sikeres" kifizetésnek írja a naplóban. Remélem nem kell majd telefonálgatni meg hasonlók mert a rendszer úgy érzékeli mintha már utalták volna. Elvileg ma meg kéne jönnie, legalábbis az eddigi tapasztalat ez volt.    :cya:
Én is kértem, még tegnap előtt. Rögtön írta, hogy "sikeres". Pénzt még azóta sem kaptam. Neked, vagy aki igényelt kifizetést, megérkezett már a pénz?