Mennyei kettő 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Merkantil Bank Liga 2018/19

Itt lehet beszélgetni a magyar második liga eseményeiről.  :topbet_125:

NB2: Jön-e a papírforma Győrben?
Előző héten megkezdődtek a küzdelmek az NB2-ben is. Több csapat a feljutást tűzte ki céljául, de ha valaki az élen szeretne maradni, kiegyensúlyozottan kell szerepelnie. Az élre várt csapatok közül meglepetésre betlizett a Győri ETO, de begyűjtötte mind a három pontot a Szpari, Zete, Gyirmót és a Vasas is. Két utóbbi csapattal foglalkozunk a második fordulóban. Olvasd tovább ITT!


Vasas és Gyirmót győzelemmel egyetértek én is, legalábbis emberi számítások szerint, bár pont az NB2-ben ez a fogalom nem létezik  :D
Még jó lehet egy Soroksár DNB 2 vagy x2, a Balmaz totál megújult, lényegében 11 egymást nem ismerő játékosa van Horváth Ferinek, belőlük kell csapatot építeni, múltkor a Dorog ellen láttam őket első fordulóban, hát van még munka bőven, a játékosoknak egyelőre fogalmuk sincs a másik hova indul be, hova mozog stb., nem létezik csapatjáték egyelőre, a megfelelő hozzáállás az viszont megvan.
A Sori nekem "készebb" csapatnak tűnik, meg igen jól igazoltak és a támadójátékuk NB2-es szinten igen erős. A Tiszakécskét nagyon simán verték igaz ők a kiesés ellen fognak igencsak harcolni, szinte csak fiatal U20-as játékosokat igazoltak, komolyabb név nem érkezett, nehéz lesz bennmaradni nekik.
Nem tudom Horváthferkó egy hét alatt mit tudott kezdeni a fiúkkal, de nem hiszem hogy ma iksznél jobb lesz még, meglátjuk.

Tovább romlik nálunk a helyzet...Balajti a Vasasba ment. Teljesen érthető. Már csak Zsolnai kell, hogy odébbálljon, és jöhet a totális csőd. -12-13 pont Balajti távozása, legalább!

http://nb2.hu/hirek/45-meterrol-lott-golt-a-vasas-leigazolta---video

Soroksárra egy DNB 2-est meg lehet próbálni, múltnhéten láttam őket Balmazon. Egy kifejezetten jó, harcos meccsen nyertek egy jól játszó Balmaz ellen. Elől NB2-es szinten igen jó játékosai vannak Lipcseinek, nagyon kombinatív, nézhető támadófocit játszanak. Szerintem ahol verhetőek az a védelmük amely ha nyomás alá helyezik meg tud zavarodni, a Balmaz is mikor nyomott 1-1 után akkor úgy nézett ki akár nyerhet is. Illetve talán akarati tényezőkben sincsenek a topon, ezzel együtt inkább x2 ez, a Vác gyengült, az anyagi helyzetük sem éppen rózsás, most Balajti is elment ugye, ehhez képest Dorogon kifejezetten jól tolták.
Több gólos meccset várok, 1-2, 2-2, ilyesmit.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 11, 2018, 15:26:44
Soroksárra egy DNB 2-est meg lehet próbálni, múltnhéten láttam őket Balmazon. Egy kifejezetten jó, harcos meccsen nyertek egy jól játszó Balmaz ellen. Elől NB2-es szinten igen jó játékosai vannak Lipcseinek, nagyon kombinatív, nézhető támadófocit játszanak. Szerintem ahol verhetőek az a védelmük amely ha nyomás alá helyezik meg tud zavarodni, a Balmaz is mikor nyomott 1-1 után akkor úgy nézett ki akár nyerhet is. Illetve talán akarati tényezőkben sincsenek a topon, ezzel együtt inkább x2 ez, a Vác gyengült, az anyagi helyzetük sem éppen rózsás, most Balajti is elment ugye, ehhez képest Dorogon kifejezetten jól tolták.
Több gólos meccset várok, 1-2, 2-2, ilyesmit.

Jól van, akkor te is úgy vagy vele, mint én! De egyébként fekete pont, mert nem olvastad ezek szerint még!  ;D :beerchug:

Hoppá, bocs :D Most már látom, Várdán vagyok, ezt is mobilról írtam, nem nagyon tudtam most olvasni sajnos a cikkeket.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 11, 2018, 16:39:12
Hoppá, bocs :D Most már látom, Várdán vagyok, ezt is mobilról írtam, nem nagyon tudtam most olvasni sajnos a cikkeket.

Hülyültem, nehogy komolyan vedd! Sőt, inkább örülök, hogy így alakult, mert a véleményed alapján is megerősítést nyertem a tippet illetően ;)  :beerchug:

NB2: Gomolyfelhők a Duna partján

Vasárnap következik a magyar másodosztály idei pontvadászatának harmadik fordulója! Jelen beharangozónkban legfőképpen a Váccal fogunk foglalkozni, ugyanis a héten a klub háza táján tovább sűrűsödtek a gomolyfelhők! Olvasd tovább ITT!

Balmaz - Gyirmót?  Meredek lenne ha 3 vereséggel rajtolának a hajdúságiak, de elnézve a formák közötti különbséget a DNB vendégben 1.90 körül van érték.

Inkább x2 ja, megyek is ki a meccsre. Mondjuk az NB2-ben tényleg bárki bárkit bármikor megverhet. Ami biztos, a Balmaz múltkor már sokkal jobban játszott mint a Dorog ellen, de idő kell még, szerintem szeptemberre állnak össze kb., de ezzel a kerettel olyan 6. helynél előrébb aligha lehet végezni, inkább középmezőny. Az is tény a Gyirmót várhatóan az egyik legerősebb lesz most, simán fel is juthat akár.
DNB2 nem rossz elvileg.

NB2: A Kisalföldre látogatunk
Három forduló elteltével egyedüli csapatként a Vasas áll 100%-os teljesítménnyel a Merkantil Bank ligában. Egy hete az addigi makulátlan teljesítmény után a Soroksár remizett a Vác ellenében, a harmadik hibátlan csapat, a Gyirmót pedig meglepő vereséget szenvedett Balmazújvárosban. A győri csapat most a Vác ellen javíthat. Második kiemelt meccsünk egy alsóházi rangadó, ahol az eddig egyedüli szerzett gól nélkül álló újonc Tiszakécske látogat Mosonmagyaróvárra. Olvasd tovább ITT!



NB2: Folytatódhat a ZTE jó formája

Nyár végéhez közeledve ötödik játéknapját rendezik a magyar másodosztály küzdelmeinek! Aktuális forduló-beharangozónkban két mérkőzést nézett ki a "DreamTeam" csapata. Kíváncsian várjuk, hogy a Tiszakécske mihez kezd a vendégségbe érkező Budaörssel, de a jól rajtoló Zalaegerszeg nyírségi túrája mellett sem mehetünk el szó nélkül! Olvasd tovább ITT!

NB2: Az első hétközi játéknap

A magyar focira fogadók többsége már előre fogja a fejét, amikor látja, hogy hétközi fordulóra kerül sor, pláne a másodosztályban! Mióta az SPF főoldalán heti rendszerességgel követhetitek a "Mennyei Kettő" beharangozóit, többször tapasztaltuk, hogy hétköznapokon előszeretettel borítják még inkább a papírformát a csapatok. Olvasd tovább ITT!

Ahogy az Újváros feljavult, szerintem a Cegléd ellen mehet hazaiba  :beerchug: :beerchug: