TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum november 08, 2018, 14:30:59
Van egy akció a Tippmixpro-n, 100-szoros esély a neve. Vissza lehet nyerni a havi fogadások 100-szorosát, max. 500E Ft értékben.
Sorsolás hó elején.
Gondoltam, hátha nyertem, megnézem már a nyerteseket. Sehol nem lehet megtalálni. Írtam nekik 1 soros üzit, hogy ugyan, hol láthatom, kik nyertek?
Válasz:

Tisztelt Játékosunk!

Hivatkozással Társaságunknak küldött megkeresésére tájékoztatjuk, hogy a ,,100-szoros esély!" elnevezésű nyereményjátékhoz üzleti döntés alapján nyerteslista nem készül, kizárólag a nyertesek kapnak értesítést nyereményükről.

Üdvözlettel:
a Tippmixpro csapata

Ehh..., válaszoljak nekik, hogy ugyan már, ezt akkor most hogy higgyük el, hogy tényleg sorsoltak? Mi a bizonyíték? Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kéne látszani...


Volt már erről szó, hogy egy nyereményjáték lezárásához a nyerteslista is hozzátartozik, de erre mégis szarnak sok helyen.
Nekem korábban arra hivatkozott a pro, hogy a részvételi szabályzat szerint nem publikálhatják a nyertesek neveit, miközben ugye a szabályzatot ők írhatják át bármikor és simán el is fogadtathatják. (aki meg nem fogaja el, az meg mondjuk nem is vesz részt a játékban...)
Ráadásul pont azért vannak felhasználónevek, hogy aki akarja, az megőrizhesse az inkognitóját. (de ugye a keresztnév + vezetéknév első betűje kombó sem árul el túl sokat a nyertesről)

#1171 november 08, 2018, 22:54:54, petercrouch
Idézetet írta: Knapp Dátum november 08, 2018, 18:49:35

Volt már erről szó, hogy egy nyereményjáték lezárásához a nyerteslista is hozzátartozik, de erre mégis szarnak sok helyen.
Nekem korábban arra hivatkozott a pro, hogy a részvételi szabályzat szerint nem publikálhatják a nyertesek neveit, miközben ugye a szabályzatot ők írhatják át bármikor és simán el is fogadtathatják. (aki meg nem fogaja el, az meg mondjuk nem is vesz részt a játékban...)
Ráadásul pont azért vannak felhasználónevek, hogy aki akarja, az megőrizhesse az inkognitóját. (de ugye a keresztnév + vezetéknév első betűje kombó sem árul el túl sokat a nyertesről)

Az utolsó mondatodra reflektálva: bet-at-home-on volt annó egy bejelentkezésért a kisorolt felhasználó pénzt kap játék. Az egyik napon a kisorsolt felhasználó számlaszámának nyilvánosságra hozott számjegyei, nemzetisége és monogramja is egyezett az enyémmel, mégse én nyertem. Szerintem teljesen mindegy, h tudatják a nagyközönséggel a nyertesek adatait vagy sem. Ha valaki csalást akar feltételezni, annak ígyis-úgyis sikerülni fog.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 08, 2018, 18:49:35

Volt már erről szó, hogy egy nyereményjáték lezárásához a nyerteslista is hozzátartozik, de erre mégis szarnak sok helyen.
Nekem korábban arra hivatkozott a pro, hogy a részvételi szabályzat szerint nem publikálhatják a nyertesek neveit, miközben ugye a szabályzatot ők írhatják át bármikor és simán el is fogadtathatják. (aki meg nem fogaja el, az meg mondjuk nem is vesz részt a játékban...)
Ráadásul pont azért vannak felhasználónevek, hogy aki akarja, az megőrizhesse az inkognitóját. (de ugye a keresztnév + vezetéknév első betűje kombó sem árul el túl sokat a nyertesről)

Vagy a felhasználási feltételekbe belecsempészhették volna egy sorban a szokásos klisét, hogy hozzájárulunk, hogy nyertesség esetén a nevünk itt vagy ott megjelenjen stb. Ha akarjuk, elfogadjuk, ha nem akarjuk, akkor nem. (Meg 99 % úgyse olvassa el a feltételeket sosem, csak kipipálja). És a mai világban 500 ezer Ft nem egy extra nagy nyeremény (persze én is örülnék neki, még a felének is, vagy bármennyinek). Nem lottóötösről van szó. Amikor van a lottózókban olyan promóció, hogy 10 db nyeretlen Fáraók kincse sorsjegyet be lehet küldeni, és 10 meg 1 millió stb. Ft-okat lehet ezzel nyerni, azokat a nyerteseket még a netre is kiírják...
Na mindegy, elég gyengus dolog ez így, sokat nem tudunk tenni ellene, plusz szerencsére nem érzem úgy, hogy megfosztottak bármitől is.

Idézetet írta: petercrouch Dátum november 08, 2018, 22:50:54
Az utolsó mondatodra reflektálva: bet-at-home-on volt annó egy bejelentkezésért a kisorolt felhasználó pénzt kap játék. Az egyik napon a kisorsolt felhasználó számlaszámának nyilvánosságra hozott számjegyei, nemzetisége és monogramja is egyezett az enyémmel, mégse én nyertem. Szerintem teljesen mindegy, h tudatják a nagyközönséggel a nyertesek adatait vagy sem. Ha valaki csalást akar feltételezni, annak ígyis-úgyis sikerülni fog.

Nem is azokat kell kiszolgálni, akik mindig csalást feltételeznek, ha nem nyernek, hanem csak megmutatni az "átlag felhasználónak", hogy a játék korrekten lezárult a nyertesek kihirdetésével.
Ez az ügyfélbarát, normál szolgáltatói megközelítés.
Sumákolni meg annál könnyebb, minél kisebb a nyilvánosság.
Nem egy sorsolásos (magyar!) nyereményjátéknál a sorsolás helyét és időpontját is meghirdetik, ha akarsz, oda is mehetsz, de lesz ott közjegyző is.

Gondolkozom, hogy beregisztráljak-e vagy sem, de ránéztem a szorzókra és olyan szinten szarok, hogy az valami hihetetlen :D Például egy focimeccsnél is nincs fogadás döntetlenre tippmixpron 1,2 bet365 1,33 ilyen kis oddsnál ez meg burtál eltérés szerintem...

Sziasztok!

Van lehetőség meglévő tippmixpro fiók törlésére és új létrehozására? :)

Idézetet írta: kaldyg Dátum február 23, 2019, 05:58:40
Sziasztok!

Van lehetőség meglévő tippmixpro fiók törlésére és új létrehozására? :)
Mi lenne a célod ezzel?

Most inditottam kifizetest kb mikor varhato hogy megerkezik? Ma eselyes hogy megjon?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 20, 2019, 07:12:56
Most inditottam kifizetest kb mikor varhato hogy megerkezik? Ma eselyes hogy megjon?

Én személy szerint nem bíznék benne, bár sosem fizettem ki tőlük... így látatlanban egy TippmixPro-tól én 3-5, de minimum 2-3 banki napra tippelnék. De érjen kellemes meglepetés, és érkezzen meg ma!  :ok:

Megfog érkezni a 9ora előtt kifizetések meg aznap teljesülnek.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum március 20, 2019, 10:20:22
Megfog érkezni a 9ora előtt kifizetések meg aznap teljesülnek.

Az elég baráti lenne, kíváncsi vagyok..

saviola8321 , kérlek írd majd meg , hogy mikor érkezik meg a zseton! Köszi!  :)

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum március 20, 2019, 10:20:22
Megfog érkezni a 9ora előtt kifizetések meg aznap teljesülnek.
koszia  valaszt. idoben kb mikor varhato?

14:45 vagy 15:45 utalassal körülbelül , de ne kovezz meg ha nem így lesz :D tapasztalataimat írom csupán!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 20, 2019, 10:30:21
Az elég baráti lenne, kíváncsi vagyok..

saviola8321 , kérlek írd majd meg , hogy mikor érkezik meg a zseton! Köszi!  :)

Délután 3 kor megérkezett!

Azt vettem észre, hogy a számlámon lévő pénz valamiért nem teljes egészében kifizethető. Találkozott már valaki ezzel? Mi lehet az oka? A tippmixpron nem szoktak játékok, bónuszok lenni, aminek esetleg nem teljesítettem volna a forgatási követelményét.  ???