bet365 Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sztem legjobb feldobni rulettre 2szer egymás után vagy blackjack(ha engedik),ha szerencséd van akkor 4szeres pénz,onnan már könnyebb forgatni,ha nincs akkor úgyis elviszi a slot is

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 23, 2016, 14:46:15
Én viszonylag sokat játszom kaszinóban, sőt twitchen rendszeresen követem egy srác kaszinózásait és biztosan mondom, a kaszinóban lévő játékok nagy része kalap szar, a Játéékok részben akad egy két jó amik nagyon adnak és érdemes rajtuk játszani (Montezuma,Ragging Rhino) De a leghasználhatóbb messze a netent játékokat tartalmazó Vegas rész. Én 3szor kaptam ilyen 3000res bónuszt, egyszer simán kiforgattam kb 10k-val egyszer épphogy 2000rel egyszer meg játszottam vagy 30percet mire elfogyott.
Nickslots, Letsgiveitaspin. Én őket szoktam nézni, és ha olykor kaszinózok sokszor jól nyúlok bele a nyerőgépekbe, mivel látom hogy milyen játékokon játszanak és hogy adnak. Tegnap játszottam először ezen a játékon köszönhetően nekik.

Én is letsgiveitaspint nézem, feliratkoztam a channelre jön is értesítés mindig. Nagyon bírom a srácot, tökre érteni az angolját a svéd akcentusa miatt. Bírom mikor mondja hogy ding-ding (big win) meg comiendo :DD

Én is azokat a sltokat erőltetem amiket nála látok, van ami nem jön be persze de a többségével én is nyertem már szépen. Múltkor Kim is nyert egy nagyot ezzel a Cash Stampede-vel, de a kedvencem mikor Monopolyzik :D

#18 január 18, 2017, 13:25:49, SPF Admin
Ne késd le az akár 30.000Ft értékű 25%-os feltöltés bónuszt a bet365 Vegasnál!

Igényeld te is a bet365 Vegas 25%-os feltöltés bónuszát és növeld egyenleged akár 30.000 Ft értékben.


Olvasd tovább!


Sajnos nálam kampó a bet365....
Volt egy régi regisztrációm (minden rendben volt vele) de már rég nam játszottam. Múltkor gondolom beújítom a kaszinót az új rulett stratégiám teszteléséhez. Bejelentkeztem (volna), mire feldobott egy ablakot, hogy további kérdések lennének a számlám azonosításához. Nosza végignyomtam, oké, erre továbra sem enged be. Másnap chaten érdeklődtem mi a gáz. Újtra végigcsináltatták velem az azonosítást(2x) és azt mondták minden ok. de nem volt ok.... Felhívtam őket, erre újra végigcsináltatták velem az azonosítást (3x) és közölték, hogy minden oké. Persze belépni nem tudtam. minduntalan az adataimat akarta kikérdezni. Közben persze volt a részemről minden, előzmények, sütik, törlése, böngésző váltás hiába....
Végül meguntam és emailban kértem, hogy töröljék a regisztrációmat. Baszottúl elszállt az agyam!
Szóval nálam halott az oldal, pedig nem volt vele előtte semmi gondom.  :(

#20 február 06, 2017, 12:13:33, SPF Admin
A Piros betűs hétfők a Bet365-nél

Legyen már a hét elején okod az ünneplésre és nyerj minden hétfőn a Bet365-nél bónuszokat a 109.500 Ft-os nyereményalapból! Olvasd tovább!





Ne késd le a 25%-os hétvégi feltöltés bónuszt a Bet365-nél!

Szerezd meg a bónuszt és akár 30.000 Ft értékben is növelheted egyenleged ezen a hétvégén a Bet365 játékrészlegén.



Vidd el a Playback Élő Kaszinó 10%-os bónuszt minden kedden!

A Bet365 Kaszinóban a promóció bármely napján az Élő Kaszinóban elszenvedett veszteségeid 10%-át szerezheted vissza akár 30.000Ft értékig. Olvasd tovább!




Újra bezsebelheted a 25%-os hétvégi feltöltés bónuszt a Bet365-nél!

Alkalom adódik ezen a hétvégén is, hogy akár 30.000Ft-al növeld egyenleged a Bet365 játékrészlegének 25%-os bónuszával. Olvasd tovább!



Szerezz 25 ingyen pörgetést a hétvégén!

Ragadd meg a lehetőséget és játssz a Bet365 Vegas Kaszinó izgalmas játékain és akár 25 ingyen pörgetést zsebelhetsz be. Olvasd tovább!



25%-os egyenleg növelő hétvége

A Bet365 Kaszinó játékrészlege ismét 25%-os bónusszal kedveskedik a hétvégén játékosainak akár 30.000 Ft értékben. Olvasd tovább!



#29 április 13, 2017, 11:13:02, SPF Admin
Titkos 25.000.000Ft összértékű húsvéti tojások a Bet365 Vegasnál!

Akár 1.000.000Ft értékű tojást is találhatsz a Bet365 Vegas Kaszinó "Mystery Easter Egg Hunt" akció játékaiban elrejtett titkos húsvéti tojásai között. Olvasd tovább!