Magyarország - Románia, Közös Meccsnézés!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyarország - Románia, Közös Meccsnézés!

Mivel most már hivatalosan is bejelentették, hogy a március 22-i vb selejtező zárt kapus lesz, így itt az ideje szervezkedni.

Kinek lenne kedve egy mini-találkozóra?

Ha minden igaz, s az időjárási viszonyok is engedik, akkor én március 21-23 közt Pesten leszek.

Örömmel követném e találkozót veletek.

Már csak annyi marad hátra, hogy eldöntsük, hogy ki, mikor, hogyan stb.  ;D

Helyszín: ?
Pontos időpont: Március 22, ?
Jelszó: ?

Olvasóm, hogy az mlsz az 56-osok terén szervez összejövetelt. Jó lesz ez a helyszín, vagy inkább egy kocsma?

Jelentkezők, jelentkezzetek!!!  :beerchug:

Igaz, hogy a jövő héten nagy munkában vagyok, de talán péntek délutánra már végzek. Én inkább kocsmapárti vagyok, ha Bp vagy környéke azt sem bánom. Ha vidék azt sem. Ha esetleg kibérelünk egy faházat valahol és bográcsozunk, meccset nézünk, berúgunk, ottalszunk az sincs ellenemre (mondjuk letámadjuk a szabolcsi brigádot - ott úgyis sokan vannak, vagy a pécsi profot  ;) ) Így legalább én is legurítok 1-2 pohár bort  :redchug: Ha valami pesti kocsma meg nincs ottalvás, akkor szolidan jaffázgatok majd.
Ha vidéki találkozó lesz, 3 embert tudok szállítani Bp és környékéről!

Én a stadion melletti kivetítőn fogom nézni, amelyet a válogatott hivatalos szurkolói közössége szervez. Örömmel találkoznék Veletek ott.

A stadion közelsége és a hivatásos rettegők miatt vélhetőleg igazoltatásra lehet számítani, csak ha esetleg valakit ez feszélyez.

Megpróbálom szabaddá tenni magam, ami ha sikerül, magával hozhatja azt is, hogy lemegyünk egy barátom telkére meccset nézni, előtte bográcsozni, berúgni, rózsát metszeni, ott aludni.. Bár nem tudom, melyik csatorna adja a meccset, mert ez még közbeszólhat. Mindez persze csak ha igény van rá, és meg is kapom a telket / Ráckeve /..  ;D

Sajnos az én időm eléggé szűkös lesz, mivel kb. másfél nap alatt elég sok személyes dolgot kell intéznem.

Én arra gondoltam, hogy találkozhatnánk az 56-sok terén, iszunk 1-2 sört, limonádét, kibeszéljük a professzort, no meg TiB-et, elküldjük az oláhokat melegebb éghajlatra, megünnepeljük csapatunk győzelmét, utána meg alvás, mert reggel sajnos nem vár sokat a pilóta bácsi...:)))


Az a helyzet, hogy öreg vagyok én már egy meccset végigácsorogni egy téren és kivetítőn nézni. Akkor inkább preferálom a kocsma+tévé kombit  :beerchug:
De leginkább Csacsa ötlete tetszik Ráckevén, mondjuk Gül Babát nem akarok játszani, de a program másik 3 pontjában benne vagyok (berúgásban csak kicsit, mert másnap 10-re Fehérváron lesz programom).
Milán, ha esetleg összejön ez a ráckevei program, gyere te is bőröndöstől, másnap reggel kiviszlek a reptérre!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 13, 2013, 17:35:27
Megpróbálom szabaddá tenni magam

Elég képlékeny ez a "meccsnézéses összetartás", így én most ebből kimaradok.



Idézetet írta: Milan Dátum március 19, 2013, 11:38:15
Szeretnél jönni?

úgy volt, hogy lehet megyek egy haverral, de végül úgy néz ki nem lesz belőle semmi sem.


Idézetet írta: Milan Dátum március 19, 2013, 11:56:41
Facebookos oldalunkon létrehoztam az eseményt:

https://www.facebook.com/events/100330160160554/

Lehet csatlakozni bátran!

Maga a helyszín még változhat. Ha többen igénylitek, hogy egy kocsmába menjünk, hát akkor oda megyünk.  :beerchug: