"Hónap Fogadója" 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Te kinek adnád az "Év Fogadója" díjat 2014-re?

Kagawa
miragehun
TiB
Latzka
hurkabalint
Pozzato
stdavid
csabax
CaeSar
Mi nem áttekinthető ezen? nézd át az elejtél fogva, és akkor az lesz :)


Idézetet írta: davixxx Dátum február 14, 2014, 12:34:55
Mi nem áttekinthető ezen? nézd át az elejtél fogva, és akkor az lesz :)

Pl. az is sokat segítene, ha a nyertes fogadásokat zöldítené, a veszteseket pirosítaná.

#18 február 14, 2014, 15:19:50, MoncheZsolti8
Nagyon szépen Köszönöm a jelölést!! Sztem túlzás, sajnos csak a M4-ben ilyen jó az arányom  :laugh:

Továbbra is kemény dió kiemelni bárkit is azok közül akik nem kis melót, időt áldozva publikálják tudásuk gyümölcsét, amiből jómagam is sokat merítettem és soxor helyre hozták a hibáimat. Ezúton is szeretném megköszönni nekik, a teljesség igénye nélkül: hurkabálint , Eisbar , davixxx , Orgadin , TiB , Aquafresca , miragehun , Bakter , Kagawa :beerchug: Nálam Ők a mindenkori Sportfogadó Mesterek  :great:

A voksomat Kagawára tenném az igen tartalmas elemzésekért, a sok zöld tippért és mert szeretem a kosárlabdát  :D

Üdv mindenkinek  :cya:


Ma még szavazzon, aki eddig nem tette! Ne a random.orggal kelljen eldönteni a győztest.

#21 február 18, 2014, 10:40:57, Gake
Lehet, ha küldenél mindenkinek egy privit, hogy lehet szavazni... ::)

Szerintem, kevés a jelölt- nem mintha ezek mellett az emberek mellett sokan labdába rúghatnának- lehet, hogy nagyobb lenne az érdeklődés, ha többen lennének.
A naplókat olvasgatva nagyon sok zöld naplót látni. Pl: Tonijani

Továbbá nem tartom jónak, hogy csak egy kategória van.
Az olyan  kvalitásúakat mint Kagawa mester, Aqua, és még egy két nagyágyú, külön kéne szedni az átlagtól szerintem.
Félreértések elkerülése végett nem ellenük szól ez a mondat.
Mert így olyan mintha a Barcát játszatnák egy bajnokságban Szada II. -vel


Idézetet írta: Gake Dátum február 18, 2014, 08:45:53
Lehet, ha küldenél mindenkinek egy privit, hogy lehet szavazni... ::)

Szerintem, kevés a jelölt- nem mintha ezek mellett az emberek mellett sokan labdába rúghatnának- lehet, hogy nagyobb lenne az érdeklődés, ha többen lennének.
A naplókat olvasgatva nagyon sok zöld naplót látni. Pl: Tonijani

Továbbá nem tartom jó, hogy csak egy kategória van.
Az olyan  kvalitásúakat mint Kagawa mester, Aqua, és még egy két nagyágyú, külön kéne szedni az átlagtól szerintem.
Félreértések elkerülése végett nem ellenük szól ez a mondat.
Mert így olyan mintha a Barcát játszatnák egy bajnokságban Szada II. -vel

Általában annyi jelölt van, amennyit beírtok. Szóval, ha jelölöd tonijanit, akkor rá is lehetne szavazni. :) Több kategóriát nem lenne érdemes felállítani, mert a legjobbaknak is vannak gyengébb időszakai és akkor kit tennénk az "elit" csoportba? Túl lenne bonyolítva ez a választás.

A privát üzenettel igazad van. Eléggé el van dugva ez a topic, így sokan nem veszik észre, vagy elfelejtik, hogy van ilyen szavazás, hiába fut már lassan 3 és fél éve.


Idézetet írta: rosco Dátum február 18, 2014, 09:56:28
Általában annyi jelölt van, amennyit beírtok. Szóval, ha jelölöd tonijanit, akkor rá is lehetne szavazni. :) Több kategóriát nem lenne érdemes felállítani, mert a legjobbaknak is vannak gyengébb időszakai és akkor kit tennénk az "elit" csoportba? Túl lenne bonyolítva ez a választás.

A privát üzenettel igazad van. Eléggé el van dugva ez a topic, így sokan nem veszik észre, vagy elfelejtik, hogy van ilyen szavazás, hiába fut már lassan 3 és fél éve.

Naná, hogy jelölöm ToniJanit

Idézetet írta: Gake Dátum február 18, 2014, 10:44:47
Naná, hogy jelölöm ToniJanit

Úgy gondoltam, hogy ha anno jelölted volna. :) Négy napja megy a szavazás, így nem sok értelme lenne most betenni, de következő hónapban visszatérünk rá. ;)