Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#330 május 22, 2012, 06:31:44, demi
Hali!
Szeretnek MC az accountohoz rendelni,de nagyon nem tetszik az 1,8%os valtasi költsegük. Van ra lehetösege,hogy megvaltoztassam a szamla valutanemet?

Közben talaltam vmit:
"Can I change the currency of my Skrill (Moneybookers) account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: 'My Profile' > 'I want to change the currency of my Skrill (Moneybookers) account'."

Ha jol ertelmezem,akkor nem megy a jatek,kiveve ha meg nem küldtem es fogadtam penzt.

Idézetet írta: starke Dátum május 21, 2012, 20:24:45
Köszi a választ, hát kíváncsi leszek mert péntek reggel utaltam el, és még ma este sincs rajta a pénz, de remélem holnapra már meglesz.  :cya:

Szintén pénteken utaltam, annyi különbséggel, hogy csupán délután. Egyébként a mai napra várom.

Idézetet írta: demi Dátum május 22, 2012, 06:28:04
Hali!
Szeretnek MC az accountohoz rendelni,de nagyon nem tetszik az 1,8%os valtasi költsegük. Van ra lehetösege,hogy megvaltoztassam a szamla valutanemet?

Közben talaltam vmit:
"Can I change the currency of my Skrill (Moneybookers) account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: 'My Profile' > 'I want to change the currency of my Skrill (Moneybookers) account'."

Ha jol ertelmezem,akkor nem megy a jatek,kiveve ha meg nem küldtem es fogadtam penzt.

Igen, viszont van egy másik módszer is: be kell záratni a számlát (Account/Security => I would like to close my Skrill (Moneybookers) account), aztán ha ez megvan, nyithatod az újat. E-mail cím, kátya- és bankszámlaadatok nem tudom, lehetnek-e ugyanazok, mint a régi számláé, erre kérdezz rá!

Köszi a gyors valaszt!
Akkor marad minden a regiben. A 90napos limitem jelenleg majd´ 10millio forint es ez egy szamla hozzaadasaval csak emelkedni fog.Ezt azert inkabb nem szarom el.

Indul a móka :

"From May 21st until the Euro 2012 Final July 1st, you can earn 5 times as many loyalty points on your transactions, from the moment you take part. Points you can redeem into cash (equal to 1% cashback) or special VIP EuroClub rewards. No limits, no thresholds, and no upload conditions."


Mennyi mostanság egy új számlánál a tranzakciós limit?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 25, 2012, 12:38:50
Mennyi mostanság egy új számlánál a tranzakciós limit?
HA arra gondolsz mennyit utalgathatsz irodákba be-ki.Akkor csak annyit mondok hogy nem tudom.
De ha kevés lenne akkor lakcím meg ilyen olyan ellenörzésekkel növelheted.Ha meg ez is kevés akkor VIP statuszt kapsz/kérhetsz amivel már akármennyit lehet utalni határ a csillagos ég :).
Úgyhogy ilyenek miatt nem kell aggódni.

Idézetet írta: dzoli Dátum május 23, 2012, 00:41:31
Indul a móka :

"From May 21st until the Euro 2012 Final July 1st, you can earn 5 times as many loyalty points on your transactions, from the moment you take part. Points you can redeem into cash (equal to 1% cashback) or special VIP EuroClub rewards. No limits, no thresholds, and no upload conditions."

Ez az ajánlat mindenkire vonatkozik vagy csak a VIP tagokra?

Idézetet írta: pukk Dátum május 25, 2012, 17:55:37
HA arra gondolsz mennyit utalgathatsz irodákba be-ki.Akkor csak annyit mondok hogy nem tudom.
De ha kevés lenne akkor lakcím meg ilyen olyan ellenörzésekkel növelheted.Ha meg ez is kevés akkor VIP statuszt kapsz/kérhetsz amivel már akármennyit lehet utalni határ a csillagos ég :).
Úgyhogy ilyenek miatt nem kell aggódni.

Tudom.
A skrillről kimenő tranzakciók összértékére gondoltam. Régebben 1000 euró volt, azért kérdem, mostanában is annyi-e.

Nem hinném, hogy emeltek volna az alap limiten. Megnézni nem tudom, nekem már le van ellenőrizve minden.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 25, 2012, 12:38:50
Mennyi mostanság egy új számlánál a tranzakciós limit?

Egyik barátom éppen ma nyitott számlát, de forintosat. 299,600 HUF a limit, ez valószínűleg 1,000 EUR-ban van meghatározva EUR-s számlában.

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2012, 19:01:54
Ez az ajánlat mindenkire vonatkozik vagy csak a VIP tagokra?

Mindenkire vonatkozik. De természetesen eleinte el kell érned a VIP szintet, de ekkora tranzakciókkal nincs ahogy ne érd el.

Idézetet írta: Milan Dátum május 25, 2012, 21:49:47
Mindenkire vonatkozik. De természetesen eleinte el kell érned a VIP szintet, de ekkora tranzakciókkal nincs ahogy ne érd el.

Köszi a választ! Közben látom, hogy nyitottál ennek a promóciónak egy külön topikot, ott feltennék még néhány kérdést!

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2012, 23:16:13
Köszi a választ! Közben látom, hogy nyitottál ennek a promóciónak egy külön topikot, ott feltennék még néhány kérdést!

Nyugodtan.  ;)

ACCOUNT LIMITS
Your credit/debit card deposit limit    898950.00 HUF
Remaining    690350.00 HUF
Your outgoing transaction limit    6592300.00 HUF [?]
Remaining    6317364.15 HUF [Increase]

Ezek a limitek mennyi időre vonatkoznak? Mindegyik 90 nap és utána újra kezdődik? vagy ez hogy működik?