Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Igen, 90napra vonatkoznak. Azt sajnos nemtudom,hogy 90naponta vagy folyamatosan kapsz vissza a keretböl. Sejtesem szerint az utobbi.

Idézetet írta: demi Dátum május 27, 2012, 09:22:10
Igen, 90napra vonatkoznak. Azt sajnos nemtudom,hogy 90naponta vagy folyamatosan kapsz vissza a keretböl. Sejtesem szerint az utobbi.

igen, az utóbbi.

Köszi a választ! Remélem is, hogy folyamatosan töltik vissza, mert a 90napos periódus az nagyon hosszú lenne...

Valaki megtudná mondani, hogy hol tudom a skrill oldalán megadni a kártyaazonosítás miatt levont pár eurós összeget? Végre sikerült kiderítenem, most meg azt nem találom, hogy hova kéne beírni. Köszönöm előre is!

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 28, 2012, 11:18:11
Valaki megtudná mondani, hogy hol tudom a skrill oldalán megadni a kártyaazonosítás miatt levont pár eurós összeget? Végre sikerült kiderítenem, most meg azt nem találom, hogy hova kéne beírni. Köszönöm előre is!

Próbáld a "Profile"-ban, "Credit/debit card"

Idézetet írta: Milan Dátum május 28, 2012, 12:20:42
Próbáld a "Profile"-ban, "Credit/debit card"

Köszönöm Milan! Érdekesség, hogy beírtam, amit az OTP netbankján keresztül találtam és nem stimmelt! Lehet megvárom a hivatalos szlakivonatot. Meg van határozva hány alkalommal rontható az összeg?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 28, 2012, 13:57:27
Köszönöm Milan! Érdekesség, hogy beírtam, amit az OTP netbankján keresztül találtam és nem stimmelt! Lehet megvárom a hivatalos szlakivonatot. Meg van határozva hány alkalommal rontható az összeg?
Úgy emlékszem 3x próbálkozhatsz utánna ilyen olyan ellenörzések következhetnek.
Várj 4-5 napot ha friss a befizetés.Lehet ez még csak a zárolás ami nem mindig egyezik meg a tényleges levont összegtől

Lehet meg lesz a megoldás, 1,66 €-ot láttam, viszont ahogy rákattintottam a részletekre, ott már "Ellenoldali név" megnevezéssel már csak 1,65 € szerepelt. Holnap újra próbálkozom. Köszi!

Ezt az adathalász email csak én kapom?
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3545.msg283856#msg283856

Komolyan azóta kb 7-8 ugyanilyet kaptam most már a MB login oldalra vezet a link a belépési jelszóra vadásznak.Már kezdem unni tényleg


Lehet azért, mert az elsőben ráklikkeltél a linkre és rögzitettek, mint aktiv e-mail cim. Spamelők szokták ezt csinálni :(

Idézetet írta: pukk Dátum május 30, 2012, 14:51:57
Ezt az adathalász email csak én kapom?
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3545.msg283856#msg283856

Komolyan azóta kb 7-8 ugyanilyet kaptam most már a MB login oldalra vezet a link a belépési jelszóra vadásznak.Már kezdem unni tényleg


Most lehet nagy hülyeséget kérdezek, de ráklikkeltem erre a linkre, meg akartam nézni mit hoz ki. Ez most így akkor nekem is gáz?

Skacok skrill (money) bankkártyát, hogyan lehet igényelni?

Idézetet írta: hillandkimi Dátum május 30, 2012, 21:02:45
Skacok skrill (money) bankkártyát, hogyan lehet igényelni?

Bal oldalt a menüpontoknál menj rá a My MasterCard-ra, majd ott APPLY NOW. Lépésenként végigírja majd azt, hogyan tudsz ilyen kártyát kapni.


Most van egy promóció az oldalon, aki most szeretne kártyát igényelni
https://www.moneybookers.com/ads/score-with-skrill/