bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ebben a Navos adóztatás dologban meg azt nem értem hogyan állapítanák meg. Pl befizetek 100 ezer Ftot. Abból nyerek 50 ezret. Azt ha kiveszem az effektive nekem nem nyereség, főleg ha a következő fogadásom bukó.

A NAV sehogy se állapítja meg, neked kell bevallani. A jogszabály szerint minden egyes nyertes fogadás után adózni kell, és a vesztes fogadások nem írhatók le veszteségként. Jó hülye szabály, nem is vallja be senki (csak esetleg ha nagyon sokat nyer).

Én ezt értem, de mi van olyankor ha a befizetett pénzem egy részét veszem ki. A kifizetésben nem feltétlenül nyereményt lehet csak kivenni,  hanem a befizetett pénzemből is. az nem nyereség.

Ez Magyarország, csönd legyen. :laugh: ;D Kérdezni, gondolkodni  nem lehet (hagynak). Meg védenek a gonosz szerencsejáték oldalak ellen, ( SzRt milyen barátságos, hát még a hörcsög fejű ;D ;D és ők még a fogadókért is vannak ezek szerint.).
A legfontosabb adózni kell. Nincs sunnyogás. :D Persze, még Öreganyád nyugdíját is le akarod írni vesztes tippként az adóalapból. ;) Nem, nem kolléga ezt bizony be kell vallani, ami a bankszámlára került, azt bizony a NAVos szúrós tekintetű adóellenőrök rossz néven veszik, ha nem kerül az adóbevallásba. Dörzsölt tenyérrel szurkolnak az ilyen eseteknek, mert jó kis felderítési pénz üti a markukat, ha esetleg elfelejtődik "véletlen". :cya: :redchug:

#5779 október 06, 2016, 16:12:23, Larsson
 Fortunaweb:  Továbbra is a Bet365 diktálja a tempót az online szerencsejáték vállalatok között – a legutóbbi pénzügyi évben 448 millió angol fontnyi profitot könyvelhetett el.

A magáncégként működő Bet365-nek - mivel a tőzsdén nincs jelen – nem kell negyedéves adatokat közzétennie, így a külső szemlélők csak évente egyszer kapnak betekintést a cég pénzügyi adataiba. Szokás szerint az idei számok is elképesztőek, és tovább növelik a szakadékot a csak online világban jelenlévő Bet365 valamint a földi irodákkal is operáló riválisai között.

A 2016. március 27-ig tartó pénzügyi évben a Bet365 bevétele 5%-kal, 1,55 milliárd angol fontra, profitja pedig 10%-kal 448 millió angol fontra nőtt. A sportfogadás forgalma 6%-kal növekedett, és így elérte a 37 milliárd fontot – mely bravúros teljesítmény, hiszen 2014-ben rendezték a FIFA labdarúgó világbajnokságot.

Az élő fogadás felelős a Bet365 sportfogadási bevételének 72%-áért, mely valamelyest szerényebb szelet, mint a 2014-15-ös évi 75% - annak ellenére, hogy a mobilos bevételek egy év alatt 36%-kal növekedtek. A cég nem hozta nyilvánosságra a mobilos kaszinó termékre vonatkozó számadatokat, de Denise Coates, a cég CEO-ja szerint a mobil ,,szignifikáns platformmá" vált.

Az aktív játékosok száma 11 százalékkal nőtt a 2015-16-os évben, eddig közel 23,1 millió ügyfél regisztrált a cégnél. A játékosok számának növekedésével együtt az alkalmazottak száma is emelkedett összesen 9%-kal nőt a dolgozók létszáma, így már 3177-en tevékenykednek a Bet365 Stoke-ban lévő központjában.

A Bet365 tulajdonában lévő, Premier League-ben szereplő labdarúgó klub, a Stoke City is jó évet zárt: 8,5 millió fontnyi profitot könyvelhetett el a tavalyi 232 ezres veszteség után - annak ellenére, hogy a bérköltség ugyanebben az időszakban 14,3 millió fontról 77,2 millióra nőtt.

Augusztusban Coates a között az öt nő között szerepelt, akik felkerültek a Forbes 100 leggazdagabb tech vezetőket soroló listájára - nettó vagyonát a lap 3,8 milliárd dollárra taksálja, ami 900 millió dolláros előrelépés az egy évvel ezelőttihez képest.


"A Juniper Research legújabb tanulmánya szerint 2021-re az online szerencsejáték ipar közel 1.000.000.000.000 (egy billió) dollár forgalmat fog bonyolítani, ami 42 százalékos növekedést jelent az idei évre várható 550 milliárd dollárhoz képest.

A tanulmány szerint a növekedés motorja a mobil technológia lesz, mellyel az ügyfeleket egyre inkább el lehet érni az élő streamek és média segítségével. A cég elemzői szerint ,,a tétek volumene 2021-re elérheti el először az 1 billió dollárt."

Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 06, 2016, 11:59:45
Én ezt értem, de mi van olyankor ha a befizetett pénzem egy részét veszem ki. A kifizetésben nem feltétlenül nyereményt lehet csak kivenni,  hanem a befizetett pénzemből is. az nem nyereség.

Látom még mindig nem érted. A nyertes fogadásaid után kell az adót bevallani függetlenül a kifizetésektől. Akkor is be kell vallani, ha nem fizeted ki. Ha meg úgy kérsz kifizetést, hogy nem volt nyertes fogadásod, akkor meg nincs mit bevallani. A NAV egyébként pont leszarja, hogy hány kifizetésed volt, nem foglalkoznak vele, amíg nem kerülsz vagyonosodási vizsgálat alá, szóval nem kell parázni.

Szerintem nem szarakodnak pár 10 ezer forinton vagy esetleg 1-2 százezer forinton amit leutalsz magadnak, nekik ez kis pénz (NAVnak). Másik dolog meg, hogy skrillt vagy netellert kell használni, van hozzá kártya és nincs gond. Az átváltási dolgokkal meg nem kell foglalkozni, vedd úgy, hogy ez az ára annak, hogy úgymond láthatatlan maradsz. Jó szerencsét!:)

#5782 október 08, 2016, 00:54:39, dynand
Én meg azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy legyen stabil vesztő játékos, akkor nem kell agyalni azon, hogyan kéred ki a pénzt, csak a befizetést kell megoldani  :ok: És persze a NAV miatt sem kell aggódni  :D
Meg aztán az affiliate partnerek is szeretik a béna fogadókat, szóval gondoljatok arra, miközben sorra bukjátok a tízezreket, hogy remek megélhetést biztosítotok néhány embernek  8)

Idézetet írta: dynand Dátum október 08, 2016, 00:52:03
Én meg azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy legyen stabil vesztő játékos, akkor nem kell agyalni azon, hogyan kéred ki a pénzt, csak a befizetést kell megoldani  :ok: És persze a NAV miatt sem kell aggódni  :D
Meg aztán az affiliate partnerek is szeretik a béna fogadókat, szóval gondoljatok arra, miközben sorra bukjátok a tízezreket, hogy remek megélhetést biztosítotok néhány embernek  8)

Gondolom te moziba se jársz, mivel ezáltal megélhetnének (remekül) a színészek, meg könyvet se olvasol, nehogy egy írónak jusson több, meg úgy egyébként kaját sem vásárolsz, sőt nem is eszel, mert akkor az élelmiszeriparban dolgozok élnek jobban.

Remek hozzáállás.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum október 08, 2016, 15:29:42
Gondolom te moziba se jársz, mivel ezáltal megélhetnének (remekül) a színészek, meg könyvet se olvasol, nehogy egy írónak jusson több, meg úgy egyébként kaját sem vásárolsz, sőt nem is eszel, mert akkor az élelmiszeriparban dolgozok élnek jobban.

Remek hozzáállás.  :beerchug:

Szerintem nem igazán értetted a hozzászólásom, amit amúgy 4 sör után, poénból írtam  :beerchug:

Idézetet írta: dynand Dátum október 08, 2016, 15:51:58
Szerintem nem igazán értetted a hozzászólásom, amit amúgy 4 sör után, poénból írtam  :beerchug:

Már megijedtem, hogy létezik ennyire korlátolt agyú. ????
De most megnyugodtam. Egészségedre válljon (a sör).

sziasztok. skillre mennyi idő alatt érkezik meg a kifizetés?

Változó, de nekem 4-8 óra alatt mindig megvan. Az előbbi a gyakoribb.

#5788 október 09, 2016, 12:51:35, ncis88
Tettem egy próbát ma a magyar chattel hátha javultak. De nem.. :D

Tegnap tettem egy fogadást, élőben, éjjel, hogy az Indiana nyer. 2,60as oddson tettem, de 2perc múlva észrevettem, hogy szar volt a money line odds mert egyszerűen nem mozog. Csak az nem mozogtt, minden más korrektül változott. Egyből csináltam képernyőfotót hogy reggel majd reklamálok ha elmegy ( ha nyer úgyis törlik )
Szóval vezetett az Indiana 24-19re és -1,5 re leesett a hc-jük. Ezt adták 1,86ért de azt hogy simán nyer 2.60. Nyilván fordatva a Chicagonál is észrevehető volt a hiba mert a pluszos hendijüknek nagyobb volt az odds mint hogy nyernek.. :DD

Erre ez a droid Lilla nevű bohóc csak azt ismételgeti hogy a tréderek adják az oddsokat.. Fel sem fogta hogy miért volt rossz az oddspár


Surebetet ajánlottak, mert nem volt jó a money lione és azt merik írni hogy nem volt gond.. Ja mert vesztett a fogadás.. bezzeg ha nyertes lett volna

Teljesen hülyének néznek. :D Azt írja az angol chates hogy látja hogy hogy a money line odds nem változott a meccs első 35percében, de ez normális még úgy is hogy közben minden más változott és kialakult egy 6%os surebet