Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyre gyorsabb a banki kifizetés: a legutóbbi két lekérésnél is már másnap a bankszámlámon volt a pénz.  :ok: Tartsák meg jó szokásukat!

Idézetet írta: benson Dátum április 23, 2012, 14:31:56
Egyre gyorsabb a banki kifizetés: a legutóbbi két lekérésnél is már másnap a bankszámlámon volt a pénz.  :ok: Tartsák meg jó szokásukat!

Akkor csak engem szívatnak?   :)
Nálam 2, de legutóbb 3 munkanap lett belőle.

Júliustól lesz egy kis gyorsulás, ha a magyar bankok átállnak a napon belüli többszöri utalásra.

Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy én tegnap este beregisztráltam a skrillre és azóta nem küldtek e-mailt pedig leellenőriztem, hogy jol adtam e meg és minden rendben van jol adtam meg az email címem. Nem tudom mi lehet, de az számíthat valamit hogy citromailes vagyok? Ilyenkor mi a teendő? Válaszod előre is köszi.
Üdv.: Ádám

Idézetet írta: DAdee92 Dátum április 26, 2012, 14:29:41
Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy én tegnap este beregisztráltam a skrillre és azóta nem küldtek e-mailt pedig leellenőriztem, hogy jol adtam e meg és minden rendben van jol adtam meg az email címem. Nem tudom mi lehet, de az számíthat valamit hogy citromailes vagyok? Ilyenkor mi a teendő? Válaszod előre is köszi.
Üdv.: Ádám

Szerintem még várj egy picit, max. nézd meg a spameid közt.

Srácok, hogy oldjátok meg a valutafelvételt MB kártyával? Euróban van a számlám és abban is szeretném kivenni. Viszont Ferihegyig nincs kedvem elautózni, ha még meg van egyáltalán a K n' H automata. Más opció?
Előre is köszönöm!

Ugy tudom több helyen lvan ilyen ATM az országba.Az otp honlapján például fel vannak ezek tüntetve,biztos a K&H-nál is lehet :ok: :cya:

Az OTP-s csak saját kártyát enged. Amúgy BP bankos vagyok, de mivel ez MB Mastercard totál független a kettő... Más??

Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?

Felesleges számolgatni.. Ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot. Nálam anno uez volt. Screenshotoltam és utána elfogadták szó nélkül.

Idézetet írta: Seven Dátum április 27, 2012, 18:40:04
Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?

Be kell menni a bankba,és meg kell kérdezni tőlük a pontos összeget.

Ugynaazt látják amit én a netbankos oldalon...  Nem tudja megmondani csak USD-be ( vagy lehet csak nem tudja ő sem hol kell nézni  ;D )

Cpt. Szikla dobok egy pm-et neked!  ;)

Hello!
Már több mint egy hete regisztráltam a skrillre de azóta nem jött az azonosító mail. ( spamekben sincs) Sztem csinálok egy újat max ha az email már foglalt lesz akkor megadok egy másikat. Ebből így nem lehet gond igaz?
Üdv.:Ádám

Idézetet írta: DAdee92 Dátum április 30, 2012, 13:04:18
Hello!
Már több mint egy hete regisztráltam a skrillre de azóta nem jött az azonosító mail. ( spamekben sincs) Sztem csinálok egy újat max ha az email már foglalt lesz akkor megadok egy másikat. Ebből így nem lehet gond igaz?
Üdv.:Ádám

Szerintem próbáld inkább felvenni a kapcsolatot velük.

Hali.

Sikerült aktiválni a kártyám végre.
Azonban ma beszerettem volna fizetni de valamiért nem enged és hibát ír. Eddig mindenhova betudtam fizetni a kártyámmal mi lehet a gond?  OTP visa electron.

Idézetet írta: Seven Dátum április 27, 2012, 18:40:04
Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?