Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Real Madrid Európa Fidesze , de az is lehet ,h senki nem vette észre Münchenböl , h nem pártatlan bírót jelöltek ki.

Ebből a Roma-Liverpool párharcból megnéznék még egy harmadik, de akár negyedik felvonást is. Aztán lehet csak nekem szórakoztató ennyire :D

Összességében kurva jó, sok gólos elődöntős meccseket láttam. Igaz én a Bayern, Real, Barca, ManCity négyest vártam ide, de utólag nem bánom. Azt nem tudom, hogy jövőre az azonos nemzetiségbeliek összekerülhetnek-e, illetve marad-e a kalapbesorolás, de a hulladék kiscsapatok kivételével bitang jó meccsek lesznek jövőre is. Az ötlet/irány jó, remélem a döntőben mindkét csapat a saját stílusát nyomja, mert akkor ott is lesz tempó és színvonal.

Tenyleg nagyon jo meccsek voltak, semmi bunkerfoci. Az majd lesz az orosz sztyeppen par het mulva...
Respekt a Romanak hogy nem akartak feladni, mint tette azt az agyonsztarolt City hasonlo szituban. 

Idézetet írta: csabax Dátum május 02, 2018, 19:46:20
Cüneyt Cakir a Real Madrid házi játékvezetője
https://24.hu/sport/foci/2018/05/02/bajnokok-ligaja-bl-bl-elodonto-bajnokok-ligaja-elodonto-real-madrid-bayern-munchen-cuneyt-cakir/

Csabax latom ra vagy kattanva a meg nem adott buntetokre, azon belul is a 16-oson beluli kezezesekre. Mi a velemenyed TAA zsenialis vedeserol a 63. percben?  ;D

Nagyszerű meccs volt de ezek a bírók egyszerűen katasztrófálisak! Soha nem tudnak objektíven ítélni! Fura lélektani döntéseket hoznak és gyakorlatilag "alibiznek".. egyszerúen a 60. perc környékén amikor meleg lehet a meccs nem ad egyértelmű büntetőket és amikor már "mindegy" a 93. percben megítél egy alibi büntetőt... nevetséges arról már nem is beszélve, hogy a 16-oson belül ha a csatár lök akkor szabadrúgás kifelé, hasonló lökéseket a védők részéről meg tovább engedik, mondván nem ér 11-est... baszki a következetesség nyoma sincs a játékvezetésben!! :D :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 02, 2018, 22:59:03
Csabax latom ra vagy kattanva a meg nem adott buntetokre, azon belul is a 16-oson beluli kezezesekre. Mi a velemenyed TAA zsenialis vedeserol a 63. percben?  ;D
egyértelműen büntető volt
:beerchug:


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 02, 2018, 22:59:03
Csabax latom ra vagy kattanva a meg nem adott buntetokre, azon belul is a 16-oson beluli kezezesekre. Mi a velemenyed TAA zsenialis vedeserol a 63. percben?  ;D

11es ES piros lap!!


Bajnokok Ligája: Nincs favoritja a döntőnek

Szorzók alapján kiegyenlített finálé várható. A spanyolokra 2.25-ös szorzón fogadhatunk, míg az angolok sikere 3.20-ért játszható.

Tovább >>>

Riporter: Volt egy kis szerencsétek. Két piros lapot és két büntetőt úsztatok meg.
Virgil van Dijk: Kit érdekel, továbbjutottunk.

No diga Liverpool, diga espectáculo. ¡Ojo a su camino en la Champions hasta llegar a la final!
- 6 goles al Hoffenheim (fase previa) ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
- 5 goles al Sevilla ⚽⚽⚽⚽⚽
- 10 goles al Maribor ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
- 8 goles al Spartak ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
- 5 goles al Porto ⚽⚽⚽⚽⚽
- 5 goles al City ⚽⚽⚽⚽⚽
- 7 goles a la Roma ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
(Forrás: a spanyol Marca című újság Facebook oldala)


Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2018, 00:37:12
Riporter: Volt egy kis szerencsétek. Két piros lapot és két büntetőt úsztatok meg.
Virgil van Dijk: Kit érdekel, továbbjutottunk.

csak aztán a döntő után is szarja le a bírói ítéleteket, ha ott esetleg fordul a kocka és a realt nyomják a bírók  ;)

Szerintetek ki nyeri a Bl döntött 2018 -ban? Real Madrid vagy a Liverpool? :beerchug: