PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Segítséget szeretnék kérni!
Honnan tudnám letölteni az iroda mobil (Androidos) alkalmazását?

Ez mit jelent? Bemásoltam Google fordító e de ígyse nagyon értem.

Idézetet írta: olics Dátum május 14, 2019, 15:49:48
Ez mit jelent? Bemásoltam Google fordító e de ígyse nagyon értem.

Azért utasították el a kifizetési kérelmedet, mert nem hajtottad végre a minimális követelményt, hogy 3x megforgasd a befizetett pénzt kifizetés előtt. Azt tanácsolják, hogy ez végezd el, forgasd meg 3x a befizetett összeget újboli kifizetési kérelem előtt, vagy egyszeri alkalomként felajánlják, hogy elég csak 1x megforgatni a pénzt, de akkor 3%-os jutalékot számolnak fel.

#363 augusztus 25, 2019, 20:17:46, Pozzato
Mi történt az irodával? Körülbelül 1,5 hónapja nem léptem be, most jelentkeznék be, azt írják, hogy nem jó CliendID.. Megpróbáltam az email címet is, de semmi.

u.i.:
Lekérdeztem azóta az email címemet, természetesen azt adták meg, amivel próbálkoztam. Beírtam, illete a helyes jelszót is. Erre továbbra is hibát írnak ki. Másnak is történt ilyen mostanság?

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 25, 2019, 20:15:03
Mi történt az irodával? Körülbelül 1,5 hónapja nem léptem be, most jelentkeznék be, azt írják, hogy nem jó CliendID.. Megpróbáltam az email címet is, de semmi.

u.i.:
Lekérdeztem azóta az email címemet, természetesen azt adták meg, amivel próbálkoztam. Beírtam, illete a helyes jelszót is. Erre továbbra is hibát írnak ki. Másnak is történt ilyen mostanság?
Én sem jártam arra mostanában, de most megnéztem , és be tudtam lépni.

Köszi @tsabigo  :ok:
Megoldódtak a problémák, ma problámamentesen beléphettem a számlára, lehet csak valami hiba volt.

Sziasztok.
Már rég regizve vagyok a Pinnacle-nél, de még sosem fizettem be, viszont szeretnék kicsit játszani itt (is). A befizetéshez verifikálni kéne magamat, a sima személyi igazolványt már feltöltöttem, el is fogadták, de a címet igazoló dokumentumot (lakcímkártya) az istennek nem bírom feltölteni. Próbálkoztam jpg-vel, pdf-el, kisebb, illetve nagyobb méretekben, de nem megy. Írtam a chat-nek, csatolmányban elküldtem neki is, de azt írta, chaten keresztül nem fogadhatnak semmiféle ilyesmi doksit. Írjak a supportnak (customerservice@...). Jó, megtettem, elküldtem nekik emilben is, ők is hamar válaszoltak, hogy ilyen-olyan biztonságos felhőben tárolják a dokumentumokat, simán nincs rálátásuk, így nem tudnak segíteni, próbáljam a beállításoknál, de ott meg ugyanúgy visszakerülök az elejére, mint valami ördögi kör. Járt már így valaki, vagy mi a teendő?

A lakcímkártyát valószínű nem fogják elfogadni, közüzemi számlát vagy bankszámla kivonat viszont igen.

Azt vettem észre, hogy NFL meccseknél csak egy bizonyos szűk sávban lehet hendikep fogadásokat tenni (mai Titans - Jags meccsen pl -3,5-től +2,0-ig), az attól eltérő mértékű hendi az NFL - Alternate lines szekcióban látható, ami kvázi külön ligaként van szerepeltetve az oldalon, viszont ha rákattintok a Football-ra, ott ez nem látszik. Ahhoz, hogy erre is tudjak fogadni, rá kell keresnem egy csapat nevére, és ott már megjelenik. El lehet ezt érni egyszerűbben is, vagy ilyen körülményes, ha eltolt line-on akarok fogadni?


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 19, 2019, 16:48:17
nálam megy

Köszi, akkor a future view-val van a hiba. Nálam az van bekapcsolva, de ezek szerint nem fényes a jövő :D

A Pinnacle oldalán azt írják, hogy a Skrill-es kifizetés 2-5 nap alatt érkezik majd meg.... ("processing time: 2-5 days")

Ez mennyire valid? Létezik, hogy tényleg ilyen lassú valahol a Skrill-es kifizetés!?  :o
Van esetleg, aki mostanában fizetett ki itt Skrill-re?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 25, 2019, 10:17:30
A Pinnacle oldalán azt írják, hogy a Skrill-es kifizetés 2-5 nap alatt érkezik majd meg.... ("processing time: 2-5 days")

Ez mennyire valid? Létezik, hogy tényleg ilyen lassú valahol a Skrill-es kifizetés!?  :o
Van esetleg, aki mostanában fizetett ki itt Skrill-re?

Fél óra, óra kb..


Sziasztok! Mennyi a max tét a pinnacle irodánál,mekkora a kínálata és mennyi idő alatt fizetnek ki skrillre? Válaszaitokat előre is köszönöm.