Game World kalandjaim

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Tegnap minket is becsábított egy game world kaszinó, először ruletteztünk életünkben, nyertünk is pár ezer forintot.. De ha elbuktam volna se sajnálom, mert kurva vicces, ahogy szentségelnek az emberek körülötted, csapkodják a gépet mint az állat  :great:
A legjobb, amikor nullát dob a gép, és mindenki káromkodik, rugdossa, üti vágja a gépet  :great:
Kisnyugdíjasok, munkások munkaruhában, menő vállalkozók - vadul nyomkodják a számokat, tolják be a gépbe az ezreseket-ötösöket-tízeseket.
Ingyen pohár kóla, plusz pénz, másfél óra jókedv és röhögés a szenvedély betegeken (tudom, nem korrekt dolog ez, de csak az játsszon, akinek nem hiányzik az a pénz máshonnan) - totál megéri
Viszont ne feledd!!!
A rulett az egyik legősibb szerencsejáték! (nem véletlen)
hajrá

Tegnap betértünk pár haverommal az Atlantisba. Hosszabb idő óta már nem voltam ilyen "szentély"-ben, hogy kaszinó, így most benéztünk remélve hogy sikerül nyerni is valami! Az este ritka szarul alakult a 20-as asztalon egyből elbuktam 2000 FT-ot kér pörgetés alatt, kidobott mind a kétszer. Utána nem játszottam egy ideig néztem a többieket stb, de az 50-es asztálnál ragadtunk le... Végül elkezdtem ott is játszani... de semmi nem változott sorra dobott ki mindenre, mindegy volt mit teszek mindig kidobott és amikor már nem volt benne pénzem persze hogy akkor adta be azokat a számokat amik 1 körrel előtte amikor fennt volt a táblám a legjom számaim lettek volna...
Na már ott voltam hogy -12.000FTnál tartottam. Ekkor rászántam még egy amolyan utolsó 1000-est...  Előtte mindig 2000-et dobtam be.  Ez az ezres annyira jol sikerült hogy mindjárt az első pörgetés után 5400nál voltam. Aztán itt ment a hullámvasut le majd vissza 5000 fölé egy 4-5x, majd felvitt 16000ig. Ekkor volt az a pont hogy tudtam most kell kiszállni. Tehát sikerült -13000ből 16000-et kivenni tehát már volt 3000porfit is. Ezután egyből visszaküldtem még egy ezrest mondom lesz ami lesz, amiből néhány kör alatt sikerült felmennem 7000 fölé, hála a nullának többek között.  ;) Aztán lenyomtam 7000ig és ki is kértem, így egy horrorként kezdődő estéből +9000 Ft-al tudtam távozni - 13000 helyett aminek nagyon örültem. Gondoltam megosztom a kis kalandomat.

Ja és most h itt az EB nagyon jo kis ruhában vannak a hostess csajok érdemes betérni, valamint az esti EB meccsekre van tippjáték amin 100.000FT üti annak a markát aki eltalálja az eredményt mindennap!  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Seven Dátum június 09, 2012, 16:34:24
Ja és most h itt az EB nagyon jo kis ruhában vannak a hostess csajok érdemes betérni, valamint az esti EB meccsekre van tippjáték amin 100.000FT üti annak a markát aki eltalálja az eredményt mindennap!  ;D ;D ;D

Mármint csak egy mérkőzés eredményét kell eltalálni a százezerért, nem?  :D A 2010-es VB-n és/vagy a 2008-as EB-n volt ilyen a GW-ben is (nem tudom most mi a helyzet), haverjaim akkoriban tippeltek szorgalmasan, volt, hogy el is találták, s jött 25-33-50 eft (ha többen találják el, osztódik a nyeremény). Na mindegy, nem akarom a kettőt összemosni, annyi a lényeg, hogy azért van benne fantázia a mi részünkről is, s elég jó ötletnek tartom. Aki tudja esetleg, hogy a GW-knek van-e ilyen, vagy ehhez hasonló promóciója, megírhatná, mert akkor lehet betérek egy kicsit. ;D

Igen, mindig az esti meccs eredménye a lényeg. Aki eltalálja 100.000 FT ha többen vannak rá akkor osztódik értelemszerűen!

Érdekes de főleg tanulságos napló volt ez!
Sajnos eleve bukásra volt ítélve a játékos, mert a kaszinó (szerintem) legfontosabb szabályát a következetes, tudatos játékot teljesen hanyagolta! Szinte minden leírásában olvasható, hogy pluszban volt és tudta is, hogy ki kéne szálni de mégsem tette. Ennél nagyobb hibát szerencsejátékban elkövetni nem lehet.........