OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

Latzka és 1 vendég van a témában


Úgy veszem észre, hogy már egyre kevesebb a hozzászólás itt a fórumon!  :o

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 15, 2007, 11:04:31
Úgy veszem észre, hogy már egyre kevesebb a hozzászólás itt a fórumon!  :o

Nem kell ilyesmiket észrevenni... ;D

Az a gond, hogy nekem most van 2 hét vakációm, s nincs állandó netem...de hamarosan lesz, szóval nem kell agodni...

Szerintetek a palacsinta tészta ha 1 napot állt a hűtőben még megmunkálható? ::)

Idézetet írta: Baba Dátum március 02, 2007, 15:20:15
Szerintetek a palacsinta tészta ha 1 napot állt a hűtőben még megmunkálható? ::)

Én is szoktam állni hagyni, de nem 1 napot.  :o

Szerintem semmi baja nem lesz, max egy kicsit fel kell higítanod. Még ennyi ideig nem hagytam hűtőben.

Tegnap csak a felét bírtam megenni, mára maradt a másik része. Elkezdtem, az első kettővel eddig minden stimmel. Aztán lehet pár óra múlva viszont látom...  ;D

Idézetet írta: Baba Dátum március 02, 2007, 15:30:38
Tegnap csak a felét bírtam megenni, mára maradt a másik része. Elkezdtem, az első kettővel eddig minden stimmel. Aztán lehet pár óra múlva viszont látom...  ;D

Nem hinném... Jó étvágyat.

Huhh Baba, gondolj rám is ha eszed a palacsintát.
Az egyik kedvencem a túrós, de a hortobágyi is odaüt. Barátnőm képtelen csinálni, én meg összekeverem a konyhai tudásommal a sót és a cukrot. Szóval lassan egy éve nem ettem. Asszem fogom magam és lemegyek egy étterembe és teleeszem magam palacsintával...

én mindenhéten sütök itthon. amikor úgy kelek fel, hogy na ma lusta leszek átmenni a boltba, akkor előkapom a fakanalat meg a palacsintasütőt  :)

ej meselni tudna a fakanal es a palinkas uveg itt a koleszben ha a palacsinta jon szoba  :great:

,,Az ügyben szintén négy hónapot kapott Matteo, az elnök fia, Stefano Capozucca, a genovai gárda sportigazgatója, valamint Franco Dal Cin és Giuseppe Pagliara, a Venezia két volt vezetője.
A per során bizonyítást nyert, hogy a 2004/2005-ös szezon utolsó fordulójában Preziosi és társai 250 ezer eurót adtak a velencei gárda irányítóinak, hogy a csapat kapjon ki a Genoától.
A mérkőzést a Genoa 2-1-re megnyerte és ezzel feljutott a Serie A-ba."

Emlékszem ez volt az utolsó forduló abban az idényben, barátommal eltaláltuk az összes kimenetelt (nem kétesélyben!). Félidőben égett a Genoa otthon 1:0-ra, és mi halál nyugodtak voltunk, tudtuk hogy ez hazai lesz...

#40 március 13, 2007, 20:14:39, bleah
udv

ha valaki hallot a Bookie- Buster cimu konyvrol es nincs meg neki de erdekelne az irjon egy uzenetet es elkuldom
megjegyeznem hogy angol es tartalmaz 21 darab strategiat  ;)


P.S. a konyv egy tapsba kerul  :fumator:

Szia Bleah!

Engem érdekelne a könyv.  Mail az adatoknál.
Természetesen a taps ment. :)

ha nem haragszol privat uzenetben elkuldom a linket  :great:

Húh ez nagyon jól hangzik.......ha lehetne megköszönném  :angel:

link privat uzenetben talahato  :great: