Milyen hatással lehet a koronavírus a sporteseményekre?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintetek mikor fog újra beindulni a sportvilág?

Április közepe/vége
0 (0%)
Május
3 (8.1%)
Június
11 (29.7%)
Július
0 (0%)
Augusztus
7 (18.9%)
Szeptember
10 (27%)
2021!
6 (16.2%)

Összes szavazó: 35

Szavazás lezárva: április 12, 2020, 14:48:57

Olasz meccseket minimum aprilis 3-ig nem rendezik meg..


Milyen sporteseményeket töröltek a koronavírus miatt? Mire fogadhatunk még?

A vírus terjedése a világgazdaságnak is kőkeményen keresztbe tesz, s sajnos ebből a sportvilág, sőt a szerencsejáték ipar sem marad ki. Olvasd tovább

Ti is segíthettek a cikkben megjelenő sportnaptárt frissíteni. Ebben a fórumtémában jelezhetitek ha van infótok egy elmaradt, elhalasztott, törölt eseményről. Köszönjük.  :cya:

Az AS Roma gépét nem engedik spanyol földön landolni, a Geta nem hajlandó Olaszba utazni. Közben kb 100 sporteseményt nem rendeznek meg, ligák szünetelnek, szerintem mire eljön a hétvége, már fordulók maradnak el, miközben most csak zárt kapukról tudunk. Egy Hannoveri védő már pozitív tesztet produkált, szóval én amondó vagyok, most akkor tart egy kis szünetet a sportvilág (is).

A kormány mai rendkívüli intézkedése:

Zárt kapuk

"A (100 fő feletti) sportrendezvények is zárt kapuk mögött zajlanak – közölte Gulyás kérdésre válaszolva."

Idézetet írta: Experte Dátum március 11, 2020, 14:45:52
A kormány mai rendkívüli intézkedése:

Zárt kapuk

"A (100 fő feletti) sportrendezvények is zárt kapuk mögött zajlanak – közölte Gulyás kérdésre válaszolva."

Igen, vagy meg sem rendezik ezeket... de szerintem ez mehet a koronás topikba  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 11, 2020, 13:51:09
Az AS Roma gépét nem engedik spanyol földön landolni, a Geta nem hajlandó Olaszba utazni. Közben kb 100 sporteseményt nem rendeznek meg, ligák szünetelnek, szerintem mire eljön a hétvége, már fordulók maradnak el, miközben most csak zárt kapukról tudunk. Egy Hannoveri védő már pozitív tesztet produkált, szóval én amondó vagyok, most akkor tart egy kis szünetet a sportvilág (is).

Ez tuti... idő kérdése, és mindenhol felfüggesztik a bajnokságokat...


NAGYON FONTOS!

10 főnél egyszerre többen ne legyünk egy topikban.

Idézetet írta: Experte Dátum március 11, 2020, 14:45:52
A kormány mai rendkívüli intézkedése:

Zárt kapuk

"A (100 fő feletti) sportrendezvények is zárt kapuk mögött zajlanak – közölte Gulyás kérdésre válaszolva."

Akkor ez az MTK és a Felcsút meccseit nem érinti.

Idézetet írta: TiB Dátum március 11, 2020, 19:51:44
NAGYON FONTOS!

10 főnél egyszerre többen ne legyünk egy topikban.


Hapci!  :o:

Knapp közel járt az igazsághoz. A szezon legkevésbé nézett meccse az Újpest - Puskás Akadémia volt.

Zalaegerszeg nem volt vonzó célpont egyik oldalnak sem.

Olasz válogatott védője, Daniele Rugani is megfertőződött a vírussal.

Három eshetőség van a Serie A hátralévő meccseivel kapcsolatban:
- nincs győztes idén, szövetség dönti el, ki indulhat jövőre a BL-ben stb.
- bajnok a Juventus az aktuális állás miatt
- rájátszás lenne, ahol döntenének a bajnoki címről

Ennek a szezonnak már valószínűleg lőttek az olaszoknál (ha így folytatódik, akkor lehet a többi top ligában is), szóval az én privát véleményem, hogy a harmadik megoldás jó lenne. Amilyen ütemben terjed a spanyoloknál vagy a franciáknál is, jobb lenne, ha minél gyorsabban meglépnék mindenhol. Ez a nincs győztes dolog szerintem nem fair, Lazio kiváló szezont fut, de a második opció sem fair. A harmadik esetén minden top csapat kaphatna egy esélyt, kiderülne úgy is, hogy ki a legjobb. Ha a Juventus, akkor behúzzák, ha a Lazio vagy az Inter, akkor ők. Első négy helyezett, 1-1 meccs, mind az elődöntőben, mind a döntőben, meg is vannak legfeljebb két hét alatt, ha vége a vesztegzárnak.

LaLiga:
Holnap összeül a spanyol szövetség, hogy tárgyaljanak a bajnokság felfüggesztéséről. Elvileg arról volt szó szerdán, hogy zártkapus lesz minden, de olyan gyorsan terjed Spanyolországban is a vírus, hogy két forduló erejéig felfüggesztenék a mérkőzéseket. Egyelőre még kérdéses, hogy csak kettőről lenne szó, de ez az elsődleges terv (jelenlegi és a következő heti meccsek maradnának el).