flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Muszáj ezt megörökítenem, bár sok idő múlva a képfeltöltés úgysem fog látszani (ideiglenesen 3. helyen állok a jégkorong vb-s tippversenyben... Én, a nagy jégkorong-szakértő).
Innen úgyis csak lefelé visz az út.



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

#151 május 19, 2016, 08:49:51, flamman
Omiya Ardiya - Jubilo Iwata nálam X2 1.60-ért

#152 május 19, 2016, 08:50:01, flamman
Idézetet írta: flamman Dátum május 18, 2016, 11:54:45
Omiya Ardiya - Jubilo Iwata nálam X2 1.60-ért

Egyelőre 1-0.

2. gól Iwata 2,55-ért?

Nem hiszem el, hogy a Sportingbetnek ennyire gyenge a rendszere, hogy valaki nem képes beütni egy eredményt valami rubrikába... Már 2 napja lejátszották a MU-Bournem. meccset, de még nincs meg a focis tippjáték eredménye.

Szeretném végre lepörgetni az 50 pörgetésemet.



A hétvégi Spezia-Ascoli meccs D oddsa igen rendesen lement, 3-asról kb. 1,50-1,60-ra...

Olasz utolsó fordulóknál ez hagyomány, más kérdés, hogy régebben fogadtam már így D-re, és mégis elment...

Erre is kíváncsi leszek, bár fogadás szempontjából kihagyom.

Élő meccs:

Ausztrál U20, Brisbane Olympic-Western Pride most 3-0 (68. perc)

Gólok:

46' Öngól
47' Öngól
52' Öngól

:D :D

Mai francia National bajnoki meccs oddsai:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/lvddnCn6/#osszefoglalas

Nem értem, miért ilyen pici a döntetlen oddsa. Az 1 pont egyiken sem segít, a Belfortot nem fenyegeti kiesés, a Strasbourg már mindenképp első. Más, mint az olaszoknál a múltkori, amire aztán nem tettem, de 0-0 lett. Ezt most kifejezetten nem értem, már persze ha nem egy mindenki által előre tudott fix X-ről van szó...

Itt még 2 forduló van ha jól látom, tehát matematikailag mindegyik elvesztheti a pozicióját. Gondolom ezért. A Belfortnak csak 1 pont kell viszont.

Idézetet írta: NoCukor Dátum május 27, 2016, 13:48:00
Itt még 2 forduló van ha jól látom, tehát matematikailag mindegyik elvesztheti a pozicióját. Gondolom ezért. A Belfortnak csak 1 pont kell viszont.

Hopp, ezt elnéztem akkor, valamiért azt hittem, utolsó forduló..., talán mert utolsó előtti fordulóban korai ennyire egyértelmű X-oddsot adni. De köszi!

Tegnap csörög a telefonom, romániai számot jelez ki.
Felvettem, XY hívott a winmasters fogadóirodától.
Volt a Mint 72-ben nevű promóció az oldalukon, ahol kisorsoltak engem is mint nyertest (ha valaki nem játszott volna: fogadásokkal lehetett pontokat gyűjteni, én sokat fogadtam, sok pontot gyűjtöttem). Egy 6. helyezett nyereményt sorsoltak nekem, és felajánlották, hogy választhatok: kérek egy magyar válogatott focimezt, vagy 70 euró jóváírást a számlámon, aminek semmiféle megforgatási vagy egyéb követelménye nincs, akár azonnal ki is vehetem. Én az utóbbit választottam. A pénzt jóvá is írták  :laugh: :great: :redchug:

A promoció oldalát ritkán frissítették, de amikor igen, akkor végig az 5.-6. hely környékén álltam, ez azt jelentette, hogy sok sorsjegyet kapok/kaptam. Nem mondom, hogy jobban örültem volna a led TV-nek a házimozival, netán a teli hűtőszekrénynek, avagy az exkluzív helyen, 11 baráttal történő EB-meccsnézésnek, mert ilyen díjak is voltak, de én a 70 euróval is elégedett vagyok, soha rosszabbat :)

Ha szerénytelen akarok lenni, egyfajta vigaszdíjként megérdemeltem  :D

Májusi tippjétékban 6. lettem (5 hely fizet)
Jégkorong VB tippjátékban 4. lettem (3 hely fizet)
SPF-kupában 17. lettem (16-an jutnak tovább).

Szóval sok bosszúság után csak csurrant-cseppent valami  8)

#160 június 13, 2016, 13:57:00, flamman
Bhutáni élő meccs: Egyik Thimpu a másik ellen 2-1, 78. perc

over 3,5 1,80-ért



Hülye voltam, a V/H már előtte megvolt, az elég volt a csapatoknak...

Mai "tömegtipp" a Belga-Olasz H. Vagyis ha nem is a legtömegesebb, de más fórumon is olvastam, hogy a belgákat favorizálják, rájuk fogadnak legtöbben, akár hendikeppel (???) is...

Nálam ez a meccs még mindig X2. Vagy sima V. Nálam semmi nem indokolja a belgák világranglista-vezető helyét, nincsenek nagy meccs-eldöntő játékosaik, tradíciójuk sincs akkora, mint az olaszoknak, meg úgy egyáltalán. (bár legutóbb 3-1-re a belgák nyertek, barátságos találkozón).

Idézetet írta: flamman Dátum június 13, 2016, 14:01:13
Mai "tömegtipp" a Belga-Olasz H. Vagyis ha nem is a legtömegesebb, de más fórumon is olvastam, hogy a belgákat favorizálják, rájuk fogadnak legtöbben, akár hendikeppel (???) is...

Nálam ez a meccs még mindig X2. Vagy sima V. Nálam semmi nem indokolja a belgák világranglista-vezető helyét, nincsenek nagy meccs-eldöntő játékosaik, tradíciójuk sincs akkora, mint az olaszoknak, meg úgy egyáltalán. (bár legutóbb 3-1-re a belgák nyertek, barátságos találkozón).

Amit mondtam, megmondtam. Sima 0-2

A mai magyar meccs a tippelhetetlen kategóriába tartozik. A bukiktól a fogadókon át szinte mindenki lesajnál minket, talán az lehet a szerencsénk, hogy hasonlóan jellegtelen csapatokkal sorsoltak egy csoportba bennünket. Az osztrákok annyival nem jobbak, amennyire az oddsuk tükrözné ezt. Az izlandiakat verni kéne, verni lehetne. A legerősebbnek tartott portugálokkal utoljára játszunk, amikor sok mindenre lehet esély, pl. egy mindenkinek jó X vagy hasonlók, ahogy az néha lenni szokott.

Az oddsok alapján még mindig hátulról vagyunk a harmadik legesélyesebbek EB-t nyerni... De hát Új-Zélandot is annak idején tökutolsó helyre sorolták az afrikai VB-n, mégis az egyetlen csapat lett, amelyik nem kapott ki egyszer sem!

Könyörgöm, fújjon le a sportfogadas.org minden tippjátékot a jelen állással!!!  :D