Játékaink > SPF - Csapatok Harca

Dance monkey

(1/16) > >>

RedMunchen:
Csapattagok:
@Latzka
@baliizu
@oakland23
@RedMunchen

Latzka:
Ez itt egy buli, danceeee (monkey) ;D

//www.youtube.com/watch?v=jXJu01DvsDc
Sikeres tippeket nekünk! :ok: De a lényeg, hogy jól mulassunk mi is és minden idetévedő! :great:

oakland23:
Olyan tippekkel támadunk majd, mint az Atleti-'pool meccsen a büntetőpontok száma 76+ 20.50-ért (betclic). Jó 10 K-val már 200 ezer  :D (Persze nem, pláne ha lesz odds-korlát, de ez a tipp adja szerintem)

Ez kb. annyira jött be, mint Gönczi zenéje  :)

RedMunchen:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Február 17, 2020, 16:36:31 pm CET ---Az adott fórumtémában kell megbeszélnetek, hogy mire fogtok tippelni, annak tudatában, hogy a sikeres fogadások által a játék második felvonásába kerülhettek.
Program:
- legkésőbb kedd estig el kell indítani az adott fordulóra szánt fórumtémát (bemutatván a csapattagokokat, csapatnevet)
--- Idézet vége ---

@Latzka
@baliizu
@oakland23

Ido meg van boven, de szerintem 4-5 csapat rendre hibatlan kort fog tolni, igy a profit dont majd el mindent. Szerintem a kategoriak felso harmadabol celszeru oddsot valasztani.

1.01 - 1.50: 1 tipp
1.51 - 2.00: 1 tipp
2.01 - 3.00: 1 tipp
3.01 - 4.00 : 1 tipp

oakland23:
És az mennyire szabályos, hogy a négy tipp egy meccsről jön?

Mert simán ki lehet nézni egy meccset, ahol 1,5 overtől 3,5 overig mindent overt behúzunk, minden csapattag beküld egy-egy overt, és ha jön a négy gól, ha jön a 3,5 over, akkor evidens, hogy jönnek az alacsonyabb line-ok is.

Szerintem simán esélyesebb egy meccset bemákolni, mint keresni négy jó tippet. Mert négy jó tipp simán kell majd a tj-hez! Legalábbis szerintem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése