Mit hiányolsz leginkább járvány idején?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mik hiányoznak leginkább?

Karantén van, otthon maradt mindenki vagy sem, az élet most kicsit más. Néhány dolog nincs, vagy másmilyen. Ez most politika, gazdaság és egészségügymentes topik akarna lenni, csak személyes.

Neked mik azok, amik a járvány miatt nem lehetnek az életed részei, de hiányoznak? Nem feltétlenül sport és fogadás terén!

Nálam ezek:

- fogadási kínálat, egyszerűen imádok fogadni, válogatni, keresgélni a kínálatban
- szívesen elmennék moziba
- nagypályán szoktam focizni, hiányzik a puszta kapura lövöldözgetés is
- Balatonaligán pár haverral kiülni egy padra, sörözve, beszélgetve nézni a Balatont

Sport hiányzik leginkább. Cutler amint újra üzemel, megyek is (ha holnap kinyithatna, akkor holnap). Persze lehetne itthon végezni egyes gyakorlatokat, de számomra az nem kielégítő. Kert valamelyest le tudott fárasztani, amíg tartott az ásás része, de már az is rég kész. Úgy heti egyszer kirándulok a környékbeli erdőkben, aztán annyi. Még a fodrászomat hiányoltam, de hát ő sem engedheti meg magának, hogy ne dolgozzon hónapokig. Egyébként egész jól elvagyok, sőt, kifejezetten élvezem ezt a fajta életmódot. Sosem értettem azokat az embereket, akik nem tudják feltalálni magukat, meg unatkoznak egyedül.

Idézetet írta: Alk Dátum április 19, 2020, 12:37:53
Sport hiányzik leginkább. Cutler amint újra üzemel, megyek is (ha holnap kinyithatna, akkor holnap).

nálunk mindössze 2 napra volt bezárva a cutler, azóta maxon üzemel. minden további nélkül mennek a teniszpályák is, szóval nekem a közösségi élet és az éjszakai élet hiányzik a legjobban  :'(
plusz a nyári programjaim, amik 1000%-ban kuka (roland garros, fesztiválozás), de egyébként a sport is hiányzik, a meló (spori) szóval kurvára vége lehetne már

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 19, 2020, 12:50:33
nálunk mindössze 2 napra volt bezárva a cutler, azóta maxon üzemel. minden további nélkül mennek a teniszpályák is, szóval nekem a közösségi élet és az éjszakai élet hiányzik a legjobban  :'(
plusz a nyári programjaim, amik 1000%-ban kuka (roland garros, fesztiválozás), de egyébként a sport is hiányzik, a meló (spori) szóval kurvára vége lehetne már

Most elbizonytalanítottál. Sógorom mondta, hogy a Cutler, ahova ő jár, ideiglenes bezárt. A hozzám közel eső terem parkolója pedig üres volt, amikor arra jártam, így feltételeztem, hogy egyhangú döntés volt a bezárás. Most írtam nekik, meglátjuk. Köszönet!

Felhívtam őket: Bizonytalan ideig zárva.

Nekem a meccsek látogatása és ennek minden hozadéka ami leginkább hiányzik.
Mint aktív Várkerti Vitéz ezt a tényt nehéz átélni, de ezen is túl leszünk egyszer.  ;)

Várdával egyetértve: "Nekem a meccsek látogatása és ennek minden hozadéka ami leginkább hiányzik"

A röplabda edzések és a játék!  ::) :beerchug:

Tavasszal virágzó (vetköző) csajok. Ez a gond, srácok. És hat látsz is egyet, az is maszkkal jár, mint pókember.  ;D

Mondjuk a nyaktól lefele attól még jól látható, de a kijárási tilalom miatt mostanság csak a 60+sokat láthani kint.  ;D

Év eleje óta - sok év kihagyás után - újra eljártam focizni. Sajna, csak akkor tudom rászánni magam intenzívebb mozgásra, ha labda gurul előttem, így ez most sok szempontból hiányzik.
(viszont a szobabiciklit kitoltam a kertbe, hehehe, és bár nem azzal túrtam fel a földet, már a füvesítésnek is látszik az eredménye)

A havi 1-2 koncertélmény és haveros sörözés, illetve a tavaszi retina petting is hiányzik, amire Milan is utalt...

Más most hiányzik az EB, az Olimpia és bizony nekem a Copa America is.
Főleg az utóbbi kettő a sportélmény miatt is érdekelne, az első kettő meg anyagilag sem jött volna rosszul a játékok és bónuszok miatt..

A nyaralási terveket is egyelőre keresztülhúzta a vírus, ahogyan az éves bevételi tervem is veszélybe került, főleg, hogy éppen egy vállalkozás indításban vagyok, viszont ebből még jól is kijöhetek, ha a konkurencia hamarabb tönkremegy.  :D
Bár ez már gazdasági kérdés, de én szeretek pénzt keresni és az azzal járó móka, kihívás és sikerélmény is hiányzik.