Férfi Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda BL 2020/21

Itt lehet beszélgetni a 2020/21-es férfi kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

Férfi kézilabda BL - A Veszprém idegenben, a Szeged otthon kezd

A Telekom Veszprém idegenben, a MOL-Pick Szeged hazai pályán kezdi meg szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében szeptember közepén.


A Veszprém a francia HBC Nantes otthonába látogat szeptember 16-án, szerdán, a Szeged pedig másnap az ugyancsak francia Paris Saint-Germaint fogadja.
   
A csapatok a 14 fordulóból tízet játszanak le idén december 10-ig. Azt követően két hónap szünet következik, mert - a jelenlegi tervek szerint - december végén rendezik Kölnben a koronavírus-járvány miatt félbeszakított előző idény négyes döntőjét, januárban pedig az egyiptomi világbajnokságot.
   
A csoportkör március elején zárul.

forrás: MTI



hú ez a barcelona kegyetlen egyben van, én nem tudom ki tudja megfogni

Pedig Sagosen a masik csapatban volt..
Nagyon kivancsi leszek a Vp mit jatszik odavissza ellenuk..

hát sztem odavissza megverik a vp-t, moller hogy védett ma atyaég.. olyan volt mint anno wolff a spanyolok elleni eb döntőben, mondjuk cupara is nagyon jot megy most

Jo ez a Barca ez nem vitas, de azert a Vp sem rossz. Ha egeszseges mindenhol mindenki akkor NALAM csak egy kicsit jobb a Barca.  Azt meg egy ket rossz biroi itelet is siman kompenzalhatja..

Majd meglatjuk.

Ez a Barca-Kiel meccs nagyon durva volt.A Kiel tette a dolgát ami tőlük telt megtették és a szörnyű hogy esélyük sem volt.(nem mintha nekik szurkoltam volna)A barca vagy 7-8 percet játszott jobban mégis simán nyertek.A Final Fourban a Veszprémnek nem sok esélyt adok ha le is győzik a Kielt.Ez a Makuc hatalmas tehetség.Jó szeme van a pályán már ilyen fiatalon is.

tegnap a veszprém jól beárazta a kielt, óriás jó meccs volt amúgy, volt egy olyan periódus h bő fél perc alatt 3 gól  ;D

más:
A Kielce férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján arról számolt be, hogy hét játékosának is pozitív lett a koronavírustesztje, így elhalasztották a PSG elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést.

csórik elkapták a vardartól tán, pedig most jó esélyük lett vna megszedni a psgt

Szeged milyen esèlyekkel indul ma? Lattam  a Csurgo is elverte oket, meg mindig rottyon vannak a covid miatt?

flesnburg nagy mumus ott a szegednek, meg mostanában a szeged se arról híres h idegenben nyereget

Akkor Flensi oddsa barati, erdemes jatszani?  :)

Hétfőn miért a Veszprém az underdog?
Veszprém odsa elég ajándéknak tűnik.
Mikor német vb csapatban 0, NULLA kieli van.
Pekeler koronás 53gól
Dahmkeről nincs infóm
Wiencek koronás 36gól
Weinhold koronás 16gól

nézők lesznek?
játékoslistára nyilván kell várni hétfőig, aztán szétfogadni  ;D
https://ehfcl.eurohandball.com/men/2019-20/matches/details/202011020107001/thw-kiel-telekom-veszprem-hc/

meglátások, vélemények?

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 26, 2020, 19:29:27
Hétfőn miért a Veszprém az underdog?
Veszprém odsa elég ajándéknak tűnik.
Mikor német vb csapatban 0, NULLA kieli van.
Pekeler koronás 53gól
Dahmkeről nincs infóm
Wiencek koronás 36gól
Weinhold koronás 16gól

nézők lesznek?
játékoslistára nyilván kell várni hétfőig, aztán szétfogadni  ;D
https://ehfcl.eurohandball.com/men/2019-20/matches/details/202011020107001/thw-kiel-telekom-veszprem-hc/

meglátások, vélemények?

Azért eléggé 50-50 az oddsok alapján. Ettől nagyobb underdognak vártam írás alapján. A "hazai" környezet miatt amúgy, kérdésedre a válasz. Meg nálam ez a 3 név: top 2 a posztjaikon: Landin Jacobsen, Ekberg, Sagosen. Ha mindháromnak megy, akkor sanszunk nincs. Az elmúlt 10 évből kb. 4 csapatra emlékszek amúgy, akik a négyből a leggyengébbként meg is nyerték a BL-t(Hamburg, Flensburg, Kiel, Vardar). Ez akár még előny is lehet...