Ha már unod a sportfogadást > Póker + Szerencsejátékok

888 Poker Infó

(1/2) > >>

zsivany20:
Sziasztok!

Van valaki, aki játszik ebben a teremben!?  :)

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a napi "Free Spin"-nel pörgettetek már ki bármi mást a Celbratory Freeroll jegyen kívül!?  ;D  Mert nekem egyelőre nem sikerült... pedig van a "wheel"-en nagyobb értékű póker jegy, van free bet a sport részlegre, van cash... stb...

Egyébként ajánlom a termet, tele van fish-sel...  :topbet_125:

JohnnyFirpo:

--- Idézetet írta: zsivany20 - Január 07, 2021, 16:08:35 pm CET ---Sziasztok!

Van valaki, aki játszik ebben a teremben!?  :)

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a napi "Free Spin"-nel pörgettetek már ki bármi mást a Celbratory Freeroll jegyen kívül!?  ;D  Mert nekem egyelőre nem sikerült... pedig van a "wheel"-en nagyobb értékű póker jegy, van free bet a sport részlegre, van cash... stb...

Egyébként ajánlom a termet, tele van fish-sel...  :topbet_125:

--- Idézet vége ---
Szia!
Nekem sikerült már 10 centes blast jegy xd,1 dollar cash,meg 5 és 30 dollaros ticket is :)

zsivany20:

--- Idézetet írta: JohnnyFirpo - Január 07, 2021, 16:24:45 pm CET ---Szia!
Nekem sikerült már 10 centes blast jegy xd,1 dollar cash,meg 5 és 30 dollaros ticket is :)

--- Idézet vége ---

Az szép...  :ok: És mobilos app-ról tudsz pörgetni? Mert elvileg naponta egyet lehet pörgetni PC-n, és egy másikat pedig mobilról...

JohnnyFirpo:

--- Idézetet írta: zsivany20 - Január 07, 2021, 16:28:32 pm CET ---Az szép...  :ok: És mobilos app-ról tudsz pörgetni? Mert elvileg naponta egyet lehet pörgetni PC-n, és egy másikat pedig mobilról...

--- Idézet vége ---
Nem próbáltam,csak Pcről

Powell:
Amióta van ez a pörgetés dolog 888 pokeren kb 4-5 éve  vagy kétszer volt freebet a többi,mind az épp aktuális promó legkisebb értékű jegye ;D :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése