SPF Nagymenő Pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nincs elfelejtve a következő verseny, de hétvégén nem volt rá időm. A napokban jelzek az új időponttal kapcsolatban!  :)

Srácok! 2022.03.20-án, vasárnap este 18:00 SPF Nagymenő Pókerverseny II. a megszokott PokerStars HomeGames csoportunkban!

Mivel az előző versenyből többen is hagytunk bent pár kisebb nyereményt, így adott egy kis prizepool, hogy legyen második felvonás. Hamarosan jövök a részletekkel!  :ok:

2022.03.20-án, vasárnap este 18:00-tól tehát SPF Nagymenő Pókerverseny II. a megszokott PokerStars HomeGames csoportunkban!

A verseny az sportfogadas.org fórumközösségének aktív tagjainak részére kerül megrendezésre. A helyszín a korábban is használt PokerStars Home Games felület, ahol már többen az SPF Poker Klub tagjai vagytok. Aki még esetleg korábban nem vett részt ezen a felületen SPF-es versenyen, és így nem tagja a klubnak, az az alábbi módon tud csatlakozni:

A PokerStars program fő lobby szélén, a jobb oldalon, ahol a Reward-ok, a Challenge-ek és a Leaderboard-ok is láthatóak, van egy Home Games gomb is. Oda kattintva feljön egy új ablakban a Home Games szekció. Ott a "Join a Poker Club" gombra kattintást követően kell majd megadni a klubunk azonosítóját  (Club ID): 3193206. Alatta meg kell adni a jelszót (Invitation Code): zsivany20poker. Illetve a harmadik sorban pedig egy nevet, ide lehetőleg a fórumos felhasználónév kerüljön, hogy be tudjam azonosítani, hogy ki akar belépni! Akinek kérdése lesz a csatlakozással kapcsolatban, felteheti itt is, illetve privát üzenetben is!


A díjazással kapcsolatos infót hamarosan kiírom ide! Regisztrálni mostantól lehet, létrehoztam a versenyt a HomeGames felületen!

Beneveztem és várom a versenyt! Köszi @zsivany20 :beerchug:

Az előző versenyről néhányan benthagytuk a nyereményünk egy részét, vagy épp egészét, így megmaradt 6.000 Ft, amit kiegészítek, hogy kerek legyen, 10.000 Ft-ra, ez a prize pool ma! Tudom, nem ebből fog senki meggazdagodni, de nem is ez a cél! :)

Az elosztás a következő lesz:

1. hely: 3.500 Ft
2. hely: 2.500 Ft
3. hely: 1.500 Ft
4. hely: 1.000 Ft
5. hely: 1.000 Ft
6. hely: 500 Ft


Sok szerencsét mindenkinek!  :ok:


zsivany nyilván te szervezted a pókert te döntesz az elosztásról is de szerintem 13főnél 6 fizetős hely túlzás.

Ezt most lekéstem valamiért 20:00-ra emlékeztem.

Idézetet írta: sleve Dátum március 20, 2022, 18:23:01Ezt most lekéstem valamiért 20:00-ra emlékeztem.

Regeltél? Mert a sit out-osok még versenyben vannak :)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 20, 2022, 18:49:25Regeltél? Mert a sit out-osok még versenyben vannak :)

Ennyire nem voltam előre látó.

Szia
Érdeklődöm, hogy a múlt heti pókerverseny nyereményeit mikor fizeted ki?
Köszönettel.

Sziasztok!

A héten kicsit el voltam havazva, ezért nem írtam még meg az eredményeit a vasárnapi versenynek! @kompresszor

Köszönöm a játékot a résztvevőknek és gratulálok a helyezetteknek!  :ok:

Tehát a vasárnapi verseny végeredménye:



A nyereményekben az alábbi játékosok részesülnek:

1. @LuckyBeny - 3.500 Ft
2. @kompresszor - 2.500 Ft
3. Tippster13 - 1.500 Ft
4. @Latzka - 1.000 Ft
5. @zsivany20 - 1.000 Ft
6. @Carpeks - 500 Ft


Kérem, hogy aki még nem tette, az lehetőleg privát üzenetben jelezze, hogy milyen módon (Skrill vagy PokerStars player transfer) szeretné megkapni a nyereményét! Illetve Tippster13, bocs ha korábban már megírtad, de hozzád milyen fórumos felhasználó név tartozik!? :)
 :beerchug:



Csak szeretném jelezni, hogy a nyereményét természetesen mindenki megkapja! Kis türelmet kérek, mert van egy kis technikai gondom a Skrill-emmel kapcsolatban, de pár nap és rendeződik minden.

Azt viszont megjegyezném, hogy ez volt az utolsó, hogy én itt önszántamból versenyt szervezek! Mivel kicsit sűrűbb az elfoglaltságom, és nem jutottam odáig, hogy megírjam időben ezt a fenti összegző posztot az eredményekről, egyből több üzenetet is kaptam... Volt köztük korrekt érdeklődés is, de volt aki azzal vádolt meg, hogy "bezzeg a kampányban milyen aktív voltál, most meg nem"... ! Igen, a játékban aktív voltam, volt rá időm, jó móka volt! De ezt még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy én abból az 5.000 Ft-ból egy fillért sem tettem el, nekem ez nem arról szólt! Mind a versenyre ment, sőt, amit a versenyen nyertem, még azt is visszaforgattam a következőbe! Épp ezért nem értem, miért kell megszólni, hogy véletlenül 5 nap alatt nem történt semmi.... Nyilván nem fogom lenyelni ezt a pár ezer Forintot, és nyilván senkinek nem azon múlik a megélhetése!

#57 március 28, 2022, 12:44:15, Admin
Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 28, 2022, 10:53:24Csak szeretném jelezni, hogy a nyereményét természetesen mindenki megkapja! Kis türelmet kérek, mert van egy kis technikai gondom a Skrill-emmel kapcsolatban, de pár nap és rendeződik minden.

Azt viszont megjegyezném, hogy ez volt az utolsó, hogy én itt önszántamból versenyt szervezek! Mivel kicsit sűrűbb az elfoglaltságom, és nem jutottam odáig, hogy megírjam időben ezt a fenti összegző posztot az eredményekről, egyből több üzenetet is kaptam... Volt köztük korrekt érdeklődés is, de volt aki azzal vádolt meg, hogy "bezzeg a kampányban milyen aktív voltál, most meg nem"... ! Igen, a játékban aktív voltam, volt rá időm, jó móka volt! De ezt még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy én abból az 5.000 Ft-ból egy fillért sem tettem el, nekem ez nem arról szólt! Mind a versenyre ment, sőt, amit a versenyen nyertem, még azt is visszaforgattam a következőbe! Épp ezért nem értem, miért kell megszólni, hogy véletlenül 5 nap alatt nem történt semmi.... Nyilván nem fogom lenyelni ezt a pár ezer Forintot, és nyilván senkinek nem azon múlik a megélhetése!

@zsivany20
Fel a fejjel. Mi így utólag is nagyon szépen köszönjük, hogy ezt megszervezted, energiát, pénzt fektettél bele. Azoknak akik sürgetnek nincs üzennivalónk, viszont köszönjük a türelmet a türelmeseknek. :)

Egy megoldás a jövőre tekintve lehetne az, hogy a nyereményalap hozzánk kerüljön. Jöjjenek csak minket "baszogatni", edzzettek vagyunk ilyen téren.

ui. Képzeld volt olyan, hogy még vége sem volt egy játéknak, de a potenciális nyertes már előre igényelte nyereményét. Hát mit mondjak? Nem vagyunk egyformák. @TiB még tudna mesélni az emberi türelmekről (org-os sikersztorik játékszervezések során). A fillérbaszók mindenhol ott vannak.

Remelem zsivany az en kommentemet nem vetted a szivedre, nem beszolasnak szantam. Ha annak vetted elnezest. Ertettem a logikajat miert fizetett ilyen sok ember az indulókhoz kepest, sokakat akartal dijazni hogy tobb embernek legyen sikerelmeny. Mindossze nekem volt fura a szokasos 15%os payout helyett ez.

Mindenesetre en élveztem mindket versenyt, meg ha egyszer sem ertem penzbe es az igazan izgalmas reszekbol kimaradtam mint a vegjatek. Koszi a szervezest.


Jo lenne ha gyakrabban lenne poker, persze tudom nem ez az oldal fo csapasvonala es nincs is ra tul nagy igeny. De egy 6-9fos privat ligat(versenysorozatot) jo lenne osszehozni..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 28, 2022, 12:50:36Jo lenne ha gyakrabban lenne poker, persze tudom nem ez az oldal fo csapasvonala es nincs is ra tul nagy igeny. De egy 6-9fos privat ligat(versenysorozatot) jo lenne osszehozni..

Szervezkedünk ilyen téren is, mert mi is látjuk, hogy van rá némi igény.